Úvodná stránka / Hľadám si prácu / Technik/technička kvality
Publikované: 29 Apr 2022

Technik/technička kvality

Žilinský kraj
Teplička nad Váhom, Slovensko
Kontrolór kvality (Automobilový priemysel)
plný úväzok
1300 eur / mesiac
1100 EUR mesačne brutto + mesačná odmena fix 200 EUR + ročné odmeny

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho teamu v Žiline - Teplička nad Váhom hľadáme dynamického kandidáta, ktorý: 1. ovláda anglický jazyk na komunikatívnej úrovni; 2. ovláda prácu s počítačom - Excel; 3. má vodičské oprávnenie sk. B 4. má skúsenosti s prácou vo výrobe, ideálne v oblasti kontroly kvality 5. má riadiace schopnosti Ak tieto podmienky spĺňaš, ostatné ťa naučíme. Hlavnou náplňou práce bude: - riadenie činností kontroly kvality v medzinárodnej firme - riadenie tímu inšpektorov kvality; dohliadanie na vedenie administratívy - komunikácia so zákazníkmi v anglickom jazyku - návrh a tvorba pracovných postupov - realizácia zákaziek - zabezpečenie ich organizácie a plnenia - plánovanie, organizovanie, koordinácia, kontrola a vyhodnocovanie činností pobočky - zodpovednosť za operatívne a efektívne riešenia vo všetkých oblastiach riadenia pobočky

- podpora a zázemie stabilnej nadnárodnej spoločnosti - možnosť načerpať cenné pracovné skúsenosti - skvelá príležitosť pre osobný/kariérny rast - mesačné odmeňovanie na základe pracovného výkonu - práca priamo v internom stave spoločnosti (nie je to práca cez agentúru) - silná a dlhodobá spolupráca

Požiadavky na zamestnanca

Úroveň vzdelania

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Technické vzdelanie

Počet rokov praxe

3

Prax na pozícii/v oblasti

kontrola kvality

Vodičský preukaz

B

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) - komunikatívne Microsoft Word - Pokročilý Microsoft Excel - Pokročilý Microsoft Outlook - Pokročilý Microsoft PowerPoint - Pokročilý Vodičský preukaz sk. B - aktívny vodič Prax na pozícii/v oblasti - 3 roky Ďalšie požiadavky na kandidáta/kandidátku: • Dynamická a silná osobnosť, analytické myslenie • Silná orientácia na zákazníka • Odolnosť voči stresu • Lojalita • Flexibilita a ochota prispôsobiť sa vysokému pracovnému tempu • Silné organizačné schopnosti Požiadavky na pozíciu: • Technické vzdelanie výhodou • Dobrá znalosť systémov kvality veľkou výhodou • Preukázateľné skúsenosti s riadením ľudí • Ochota cestovať

Informácie o výberovom konaní

Počet voľných pracovných miest

1

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

2022-06-30

Informácie pre uchádzača

Pracovisko sa nachádza priamo v Tepličke nad Váhom v Žilinskom kraji. Pracovnú pozíciu obsadzujem priamo do interného stavu spoločnosti (nie je to práca cez personálnu agentúru). Na uvedenú pracovnú pozíciu reagujte zaslaním svojho aktuálneho životopisu na: [email protected] prípadne ma môžete kontaktovať telefonicky: +421 915 838 352

Náš klient je medzinárodná spoločnosť poskytujúca služby v oblasti kontroly kvality. Spoločnosť, ktorá bola založená v roku 1997, je nadnárodnou spoločnosťou poskytujúcou prevádzkové riešenia pre riadenie kvality najmä v automobilovom priemysle. Spoločnosť - náš klient pracuje s tímom viac ako 8000 profesionálov v 25 krajinách. Spoločnosť ponúka komplexné portfólio inšpekcie kvality, inžinierskych a manažérskych služieb. Staňte sa súčasťou skupiny pokrývajúcej 4 kontinenty. Buďte ďalším členom nášho tímu v oblasti kontroly kvality

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Kontaktná osoba: Agáta Siebertová