Úvodná stránka / Hľadám si prácu / Technológ testovania v oblasti elektrotechniky
Publikované: 23 Mar 2021

Technológ testovania v oblasti elektrotechniky

okres Námestovo
Technológ (Elektrotechnika a energetika)
plný úväzok
1350 eur / mesiac
Finálna výška mzdy bude dohodnutá na stretnutí v závislosti od skúseností a zručností kandidáta.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Staň sa technológom testovacích zariadení. Budeš pracovať na príprave zariadení pre nové projekty, ale nemusíš sa báť. Svoju kreativitu naplno využiješ pri navrhovaní zlepšovacích procesov. Tvojou pracovnou náplňou bude: • technologická príprava testovacích zariadení pre nové projekty • zlepšovanie technického stavu testovacích zariadení a ich prestavba • vykonávanie úprav testovacích zariadení a testovacích programov

Zamestnanecké výhody a benefity

• dodatočná platená prestávka v trvaní 10 min. • kvartálny bonus • vianočný bonus • bonus za odpracované roky

Požiadavky na zamestnanca

Úroveň vzdelania

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

slaboprúdová elektrotechnika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

5

Prax na pozícii/v oblasti

elektrotechnika

Osobnostné predpoklady a zručnosti

• prax min. 5 rokov v slaboprúdovej elektrotechnike na elektronických zariadeniach • schopnosť čítať a porozumieť elektrotechnickým schémam a výkresom

Informácie o výberovom konaní

Informácie pre uchádzača

Všetkým uchádzačom ďakujeme za záujem. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Stručná charakteristika klienta

Cieľom nášho klienta je získať najlepších profesionálov na trhu práce. Zamestnancom poskytuje dobré tréningové príležitosti a rodinnú pracovnú atmosféru.

Hlavná oblasť pôsobenia klienta

Elektrotechnický priemysel

Kontaktná osoba:
Email: [email protected]

Reagovať na ponuku

Vyplnením formuláru nižšie zareagujete na túto pracovnú pozíciu.

Nahrajte nám svoj životopis

Ak budete životopis zasielať emailom, k životopisu, prosím, pripojte aj nasledujúci text, bez ktorého nebude možné vašu žiadosť ďalej spracúvať:
Svojou reakciou na pracovnú ponuku, v súlade so všeobecným nariadením o ochrane údajov 2016/679 (ďalej len „GDPR“) vyhlasujem, že som si prečítal(a) a porozumel(a) obsah dokumentu “Oznámenie o ochrane osobných údajov”, ktorý je k dispozícii na https://www.manpower.sk/ochrana-osobnych-udajov/, a týmto beriem na vedomie, že:

i) moje osobné údaje budú spracúvané spoločnosťou ManpowerGroup Slovensko s.r.o., so sídlom Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, IČO: 35958898, zapísaná v OR OS Bratislava I, oddiel: Sro, vložka číslo: 37879/B (ďalej len „Prevádzkovateľ“), v plnom súlade s nariadením GDPR a ostatnými platnými právnymi predpismi, a to spôsobom a v rozsahu uvedenom v dokumente “Oznámenie o ochrane osobných údajov”;
ii) ak si ako vlastník údajov budem žiadať získať viac informácií o spracovaní svojich osobných údajov alebo budem si chcieť uplatniť svoje individuálne práva, môžem kontaktovať Prevádzkovateľa buď prostredníctvom kontaktných údajov uvedených v “Oznámení o ochrane osobných údajov”, alebo cez online formulár “Podanie žiadosti subjektu údajov” na https://www.manpower.sk.

Ako nás kontaktovať
Ak máte akékoľvek otázky či pripomienky k tomuto “Oznámeniu o ochrane osobných údajov” alebo požadujete si uplatňovať svoje individuálne práva, môžete nás kontaktovať písomne buď na adrese sídla spoločnosti ManpowerGroup Slovensko s.r.o., Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, alebo prostredníctvom online formuláru “Podanie žiadosti subjektu údajov”, ktorý nájdete tu.