Úvodná stránka / Hľadám si prácu / Junior Sales pre balkánsky trh (vzduchotechnika, chladenie) - vhodné pre absolvetov/ky
Publikované: 18 May 2022

Junior Sales pre balkánsky trh (vzduchotechnika, chladenie) - vhodné pre absolvetov/ky

Bratislava
Account manager (Obchod) Obchodný referent
plný úväzok
1500 eur / mesiac
+ variabilná zložka mzdy Konečné platové ohodnotenie závisí od Tvojich zručností a dohody so zamestnávateľom.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Končíš svoje štúdium a chcel by si začať kariéru v oblasti obchodu? Zaujíma ťa strojársky priemysel - technical sales? Hovoríš po anglicky min. na úrovni B2? Ovládaš balkánsky jazyk (bulharčina, rumunčina, srbčina, chorvátčtina) alebo si ochotný/á sa jazyk naučiť za 1 rok? Máš rád/a vo veciach poriadok a si schopný myslieť analyticky? Si aktívny šofér/ka? Ak zneli Tvoje odpovede ˝áno˝ - máme pre Teba skvelú príležitosť! Začni svoju kariéru na pozícii Junior Sales, pre nášho klienta, ktorý podniká v oblasti vzduchotechniky a chladenia. Počas prvého roku na pozícii budú Tvoje zodpovednosti nasledovné: * etablovať sa a zorientovať sa na trhoch, spoznať existujúcich zákazníkov, rozvíjať s nimi vzťahy a vytvárať u nich nové obchodné príležitosti, * následne vyhľadávať a oslovovať nových zákazníkov (distribútori, výrobné spoločnosti), * prezentovať a propagovať produkty, vrátane účasti na veľtrhoch a konferenciách, * tvoriť cenové ponuky a kalkulácie, riešiť vzniknuté reklamácie, * komunikovať s dodávateľmi, * monitorovať trh, * reportovať svoje činnosti nadriadeným, * spolupracovať s kolegami a kolegyňami - celková podpora Sales pre balkánsky trh. Čo bude po prvom roku záleží len od Teba a Tvojej šikovnosti ... :)

Zamestnanecké výhody a benefity

* flexibilný pracovný čas (možnosť home-office) * práca v stabilnej a etablovanej spoločnosti * príjemná a otvorená firemná kultúra a pracovné prostredie * dynamická práca v mladom súdržnom kolektíve * kvalitný obed počas práce z office-u * služobný mobilný telefón a počítač * odborné a jazykové vzdelávanie * možnosť dlhodobej spolupráce, kariérneho i osobnostného rastu a rozvoja * súkromné parkovisko * férový prístup a adekvátne finančné ohodnotenie

Požiadavky na zamestnanca

Úroveň vzdelania

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Ovládanie aspoň jedného z vybraných jazykov

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)
Bulharský jazyk - Stredne pokročilý (B2)
Rumunský jazyk - Stredne pokročilý (B2)
Chorvátsky jazyk - Stredne pokročilý (B2)
Srbský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Vodičský preukaz

B

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Hľadáme absolventa/ku, ktorý/á: * chce rozvíjať svoju kariéru v oblasti technical sales, * má komunikačné zručnosti a príjemné vystupovanie, * ovláda anglický jazyk (B2), * ovláda balkánsky jazyk alebo je ochotný/á sa jazyk v priebehu 1 roka naučiť, * zvláda stresujúce situácie, * má rád/a vo veciach poriadok, * je aktívny/a šofér/ka.

Informácie o výberovom konaní

Stručná charakteristika klienta

Našim klientom je obchodná spoločnosť, ktorá poskytuje B2B služby v oblasti strojárenskej výroby - vzduchotechniky (výmenníky tepla, zberače chladiva, kompresory, medené trubky).

Hlavná oblasť pôsobenia klienta

Strojársky priemysel

Kontaktná osoba: Lucia Petríková
Email: [email protected]

Reagovať na ponuku

Vyplnením formuláru nižšie zareagujete na túto pracovnú pozíciu.

Nahrajte nám svoj životopis

Ak budete životopis zasielať emailom, k životopisu, prosím, pripojte aj nasledujúci text, bez ktorého nebude možné vašu žiadosť ďalej spracúvať:
Svojou reakciou na pracovnú ponuku, v súlade so všeobecným nariadením o ochrane údajov 2016/679 (ďalej len „GDPR“) vyhlasujem, že som si prečítal(a) a porozumel(a) obsah dokumentu “Oznámenie o ochrane osobných údajov”, ktorý je k dispozícii na https://www.manpower.sk/ochrana-osobnych-udajov/, a týmto beriem na vedomie, že:

i) moje osobné údaje budú spracúvané spoločnosťou ManpowerGroup Slovensko s.r.o., so sídlom Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, IČO: 35958898, zapísaná v OR OS Bratislava I, oddiel: Sro, vložka číslo: 37879/B (ďalej len „Prevádzkovateľ“), v plnom súlade s nariadením GDPR a ostatnými platnými právnymi predpismi, a to spôsobom a v rozsahu uvedenom v dokumente “Oznámenie o ochrane osobných údajov”;
ii) ak si ako vlastník údajov budem žiadať získať viac informácií o spracovaní svojich osobných údajov alebo budem si chcieť uplatniť svoje individuálne práva, môžem kontaktovať Prevádzkovateľa buď prostredníctvom kontaktných údajov uvedených v “Oznámení o ochrane osobných údajov”, alebo cez online formulár “Podanie žiadosti subjektu údajov” na https://www.manpower.sk.

Ako nás kontaktovať
Ak máte akékoľvek otázky či pripomienky k tomuto “Oznámeniu o ochrane osobných údajov” alebo požadujete si uplatňovať svoje individuálne práva, môžete nás kontaktovať písomne buď na adrese sídla spoločnosti ManpowerGroup Slovensko s.r.o., Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, alebo prostredníctvom online formuláru “Podanie žiadosti subjektu údajov”, ktorý nájdete tu.