Úvodná stránka / Hľadám si prácu / Obchodný zástupca pre zahraničný trh
Publikované: 24 May 2022

Obchodný zástupca pre zahraničný trh

Komárno
Komárno, Slovensko
Obchodný referent Obchodný zástupca Odborný predajca
plný úväzok
1100 eur / mesiac
Uvedená mzda je najnižšia odmena, ktorú na uvedenej pozícii ponúkame. Výška mzdy bude dohodnutá na osobnom pohovore v závislosti od vašich skúseností a znalostí. Vopred ďakujeme za Váš záujem pracovať v našej spoločnosti, za účelom osobného stretnutia oslovíme len vybraných uchádzačov.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš technické alebo strojárske vzdelanie a aktívne ovládaš anglický jazyk? Si komunikatívna, aktívna osoba, ktorá rada dosahuje obchodné výsledky? Rád pracuješ samostatne, vieš si zariadiť pracovný čas a akceptuješ nové výzvy? Super! Hľadáme práve Teba! Od nášho ideálneho kandidáta očakávame: - príjemné reprezentatívne vystupovanie - aktívna znalosť anglického jazyka, odborná predajná a technická terminoglógia - technický, alebo strojársky background (vzdelanie, alebo prax) - prax v obchodnom segmente minimálne 2 roky - orientácia na výsledok,

Zamestnanecké výhody a benefity

*služobný mobil aj na súkromné účely *možnosť osobného a kariérneho rozvoja *flexibilný pracovný čas *po zaučení možnosť práce z domu *práca v mladom kolektíve

Požiadavky na zamestnanca

Úroveň vzdelania

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Strojárske, Tehcnické, Ekonomické

Jazykové znalosti

Ovládanie všetkých vybraných jazykov

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)
Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

2

Prax na pozícii/v oblasti

2

Vodičský preukaz

B

Osobnostné predpoklady a zručnosti

- precíznosť - dodržiavanie termínov a úloh, - ambicióznosť - silná orientácia na cieľ je vítaná - flexibilita

Informácie o výberovom konaní

Počet voľných pracovných miest

1

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

2022-06-15

Stručná charakteristika klienta

Spoločnosť sa zaoberá špičkovou výrobou tenkostenných rúr z nehrdzavejúcej ocele, ako aj výrobkov z nich. Na Slovensku je to ojedinelá výroba špeciálnych rúr pre regulačný, medicínsky, automobilový, letecký, potravinársky priemysel. Väčšina produkcie ide na export do Nemecka a ostatných krajín EÚ, ale i mimo Európy.

Hlavná oblasť pôsobenia klienta

Strojársky priemysel

Kontaktná osoba: Andrea Fabianová
Email: [email protected]

Reagovať na ponuku

Vyplnením formuláru nižšie zareagujete na túto pracovnú pozíciu.

Nahrajte nám svoj životopis

Ak budete životopis zasielať emailom, k životopisu, prosím, pripojte aj nasledujúci text, bez ktorého nebude možné vašu žiadosť ďalej spracúvať:
Svojou reakciou na pracovnú ponuku, v súlade so všeobecným nariadením o ochrane údajov 2016/679 (ďalej len „GDPR“) vyhlasujem, že som si prečítal(a) a porozumel(a) obsah dokumentu “Oznámenie o ochrane osobných údajov”, ktorý je k dispozícii na https://www.manpower.sk/ochrana-osobnych-udajov/, a týmto beriem na vedomie, že:

i) moje osobné údaje budú spracúvané spoločnosťou ManpowerGroup Slovensko s.r.o., so sídlom Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, IČO: 35958898, zapísaná v OR OS Bratislava I, oddiel: Sro, vložka číslo: 37879/B (ďalej len „Prevádzkovateľ“), v plnom súlade s nariadením GDPR a ostatnými platnými právnymi predpismi, a to spôsobom a v rozsahu uvedenom v dokumente “Oznámenie o ochrane osobných údajov”;
ii) ak si ako vlastník údajov budem žiadať získať viac informácií o spracovaní svojich osobných údajov alebo budem si chcieť uplatniť svoje individuálne práva, môžem kontaktovať Prevádzkovateľa buď prostredníctvom kontaktných údajov uvedených v “Oznámení o ochrane osobných údajov”, alebo cez online formulár “Podanie žiadosti subjektu údajov” na https://www.manpower.sk.

Ako nás kontaktovať
Ak máte akékoľvek otázky či pripomienky k tomuto “Oznámeniu o ochrane osobných údajov” alebo požadujete si uplatňovať svoje individuálne práva, môžete nás kontaktovať písomne buď na adrese sídla spoločnosti ManpowerGroup Slovensko s.r.o., Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, alebo prostredníctvom online formuláru “Podanie žiadosti subjektu údajov”, ktorý nájdete tu.