Úvodná stránka / Hľadám si prácu / Junior IT Support Specialist
Publikované: 24 May 2022

Junior IT Support Specialist

Sereď
Sereď, Slovensko
Servisný technik (Informačné technológie) Správca počítačovej siete Helpdesk operátor Špecialista podpory zákazníkov
plný úväzok
1400 eur / mesiac
Uvedená mzda je najnižšia odmena, ktorú na uvedenej pozícii ponúkame. Výška mzdy bude dohodnutá na osobnom pohovore v závislosti od vašich skúseností a znalostí. Vopred ďakujeme za Váš záujem pracovať v našej spoločnosti, za účelom osobného stretnutia oslovíme len vybraných uchádzačov.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- technická podpora ne.technických užívateľov a kolegov, - reišenie problémov s OS, PC, tlačiarňami - podpora IT tímu (administrácia, remote control, services) - inštalácia a reinštalácia MS Office, Windows, - administrácia systému Práca je v dvojzmennom pracovnom režime.

Zamestnanecké výhody a benefity

- príspevok na stravovanie - dynamický kolektív - možnosť kariérneho rastu - práca v medzinárodnej spoločnosti - jeden deň v týždni pracovné voľno

Požiadavky na zamestnanca

Úroveň vzdelania

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Informačné technológie, počítačové siete

Jazykové znalosti

Ovládanie všetkých vybraných jazykov

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)
Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Administrácia UNIX/Linux Administrácia Windows serverov Microsoft Windows

Počet rokov praxe

2

Prax na pozícii/v oblasti

2

Vodičský preukaz

B

Osobnostné predpoklady a zručnosti

• Skúsenosť s poskytovaním priamej podpory používateľov v prostredí vysokej dostupnosti. • Technická spôsobilosť, písomnú a ústnu komunikáciu so schopnosťou profesionálne komunikovať s internými zákazníkmi v angličtine. • Analytické zručnosti s preukázanou schopnosťou riešiť problémy. • Základné znalosti o základných internetových technológiách – DNS, prenos pošty, TCP/IP a sieťové súborové systémy. • Aktívna znalosť základov hardvéru a softrvéru, Windows/Mac/Linux • Skúsenosti s operačným systémom Linux, zariadeniami s infraštruktúrou tenkých klientov a systémami vzdialeného prístupu sú výhodou. • Skúsenosti s údržbou dátovej kabeláže / počítačových zariadení. • Skúsenosti s poskytovaním telefonickej technickej podpory a riešenia problémov širokému okruhu technických a netechnických používateľov. • Skúsenosti so vzdialeným prístupom a prostrediami terminálového servera / Citrix

Informácie o výberovom konaní

Počet voľných pracovných miest

1

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

2022-06-05

Stručná charakteristika klienta

Nadnárodné logisticko-distribučné centrum v Seredi.

Hlavná oblasť pôsobenia klienta

Veľkoobchod

Kontaktná osoba: Andrea Fabianová
Email: [email protected]

Reagovať na ponuku

Vyplnením formuláru nižšie zareagujete na túto pracovnú pozíciu.

Nahrajte nám svoj životopis

Ak budete životopis zasielať emailom, k životopisu, prosím, pripojte aj nasledujúci text, bez ktorého nebude možné vašu žiadosť ďalej spracúvať:
Svojou reakciou na pracovnú ponuku, v súlade so všeobecným nariadením o ochrane údajov 2016/679 (ďalej len „GDPR“) vyhlasujem, že som si prečítal(a) a porozumel(a) obsah dokumentu “Oznámenie o ochrane osobných údajov”, ktorý je k dispozícii na https://www.manpower.sk/ochrana-osobnych-udajov/, a týmto beriem na vedomie, že:

i) moje osobné údaje budú spracúvané spoločnosťou ManpowerGroup Slovensko s.r.o., so sídlom Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, IČO: 35958898, zapísaná v OR OS Bratislava I, oddiel: Sro, vložka číslo: 37879/B (ďalej len „Prevádzkovateľ“), v plnom súlade s nariadením GDPR a ostatnými platnými právnymi predpismi, a to spôsobom a v rozsahu uvedenom v dokumente “Oznámenie o ochrane osobných údajov”;
ii) ak si ako vlastník údajov budem žiadať získať viac informácií o spracovaní svojich osobných údajov alebo budem si chcieť uplatniť svoje individuálne práva, môžem kontaktovať Prevádzkovateľa buď prostredníctvom kontaktných údajov uvedených v “Oznámení o ochrane osobných údajov”, alebo cez online formulár “Podanie žiadosti subjektu údajov” na https://www.manpower.sk.

Ako nás kontaktovať
Ak máte akékoľvek otázky či pripomienky k tomuto “Oznámeniu o ochrane osobných údajov” alebo požadujete si uplatňovať svoje individuálne práva, môžete nás kontaktovať písomne buď na adrese sídla spoločnosti ManpowerGroup Slovensko s.r.o., Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, alebo prostredníctvom online formuláru “Podanie žiadosti subjektu údajov”, ktorý nájdete tu.