Úvodná stránka / Hľadám si prácu / SAP Consultant (Logistika)
Publikované: 25 Mar 2021

SAP Consultant (Logistika)

Bratislava
IT konzultant
plný úväzok
2000 eur / mesiac
Horná hranica mzdy sa bude odvíjať od seniority každého kandidáta.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, ktorým je globálna farmaceutická spoločnosť so sídlom v Bratislave, hľadáme skúseného SAP konzultanta, ktorý má skúsenosti s prácou v systéme SAP, ovláda logistický modul SAP-u a chcel by sa v ňom ďalej rozvíjať. Na tejto pozícii budete pravou rukou pre Manažéra účtovného oddelenia a vašou hlavnou pracovnou náplňou bude podpora oddelenia logistiky a financií pri implementácii. Čomu sa budete venovať? • Príprave migračných súborov • Testovaniu a súvisiacej dokumentácii • Príprave tréningových materiálov

Požiadavky na zamestnanca

Úroveň vzdelania

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomické, technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Administrácia SAP - pokrocily

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Čo od vás očakávame? • Znalosť práce so SAPom • Práca s MS Excel na pokročilej úrovni • Anglický jazyk slovom aj písmom • Znalosť procesov finance, supply chain, logistika výhodou • Záujem a motivácia stať sa súčasťou implementačného tímu

Informácie o výberovom konaní

Počet voľných pracovných miest

1

Informácie pre uchádzača

K zaslaným životopisom pristupujeme s cieľom objaviť v každom našom kandidátovi jeho individuálny talent. Vzhľadom na veľký počet záujemcov budeme telefonicky kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Stručná charakteristika klienta

Našim klientom je globálna farmaceutická spoločnosť so sídlom v Bratislave.

Hlavná oblasť pôsobenia klienta

Chemický priemysel, výroba farmaceutických výrobkov

Kontaktná osoba:
Email: [email protected]

Reagovať na ponuku

Vyplnením formuláru nižšie zareagujete na túto pracovnú pozíciu.

Nahrajte nám svoj životopis

Ak budete životopis zasielať emailom, k životopisu, prosím, pripojte aj nasledujúci text, bez ktorého nebude možné vašu žiadosť ďalej spracúvať:
Svojou reakciou na pracovnú ponuku, v súlade so všeobecným nariadením o ochrane údajov 2016/679 (ďalej len „GDPR“) vyhlasujem, že som si prečítal(a) a porozumel(a) obsah dokumentu “Oznámenie o ochrane osobných údajov”, ktorý je k dispozícii na https://www.manpower.sk/ochrana-osobnych-udajov/, a týmto beriem na vedomie, že:

i) moje osobné údaje budú spracúvané spoločnosťou ManpowerGroup Slovensko s.r.o., so sídlom Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, IČO: 35958898, zapísaná v OR OS Bratislava I, oddiel: Sro, vložka číslo: 37879/B (ďalej len „Prevádzkovateľ“), v plnom súlade s nariadením GDPR a ostatnými platnými právnymi predpismi, a to spôsobom a v rozsahu uvedenom v dokumente “Oznámenie o ochrane osobných údajov”;
ii) ak si ako vlastník údajov budem žiadať získať viac informácií o spracovaní svojich osobných údajov alebo budem si chcieť uplatniť svoje individuálne práva, môžem kontaktovať Prevádzkovateľa buď prostredníctvom kontaktných údajov uvedených v “Oznámení o ochrane osobných údajov”, alebo cez online formulár “Podanie žiadosti subjektu údajov” na https://www.manpower.sk.

Ako nás kontaktovať
Ak máte akékoľvek otázky či pripomienky k tomuto “Oznámeniu o ochrane osobných údajov” alebo požadujete si uplatňovať svoje individuálne práva, môžete nás kontaktovať písomne buď na adrese sídla spoločnosti ManpowerGroup Slovensko s.r.o., Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, alebo prostredníctvom online formuláru “Podanie žiadosti subjektu údajov”, ktorý nájdete tu.