Úvodná stránka / Hľadám si prácu / Obchodný manažér
Publikované: 9 Jun 2022

Obchodný manažér

Bratislava
Obchodný manažér Vedúci obchodnej skupiny Account manager (Obchod) Obchodný zástupca
plný úväzok
2000 eur / mesiac
Od 2000 € brutto + variabilná zložka (finálna výška mzdy bude dohodnutá v závislosti od skúseností a zručností kandidáta).

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme skúseného kandidáta z oblasti obchodu, ktorý má prax v automotive a chcel by pracovať pre úspešnú spoločnosť. Chceš cestovať po Slovensku, riadiť ľudí a podieľať sa na budovaní dobrého imidžu a značky nášho klienta? Náplň práce: • získavanie nových zákazníkov • udržiavanie dobrých vzťahov so zákazníkmi, podpora zákazníkov podľa ich potrieb • riadenie a koordinovanie zamestnancov a dohľad nad kvalitným poskytovaním služieb • tvorba kalkulácií a cenových ponúk pre zákazníkov • práca v systéme, dohľad nad správnosťou a aktualizáciou údajov • reporting (týždenný, mesačný) Ak ťa ponuka zaujala, pošli nám CV v anglickom jazyku.

Zamestnanecké výhody a benefity

Benefity budú bližšie predstavené na pohovore.

Požiadavky na zamestnanca

Úroveň vzdelania

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Prax na pozícii/v oblasti

Automotive

Vodičský preukaz

B

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Úspešný uchádzač by mal spĺňať nasledovné požiadavky: • prax v automotive • znalosť anglického jazyka (min. B2) • skúsenosť s vedením ľudí • ochota cestovať v rámci SR • soft skills: motivácia, drive, samostatnosť, komunikatívnosť a obchodnícky duch

Informácie o výberovom konaní

Informácie pre uchádzača

K zaslaným životopisom pristupujeme s cieľom objaviť v každom našom kandidátovi jeho individuálny talent. Vzhľadom na veľký počet záujemcov budeme telefonicky kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Stručná charakteristika klienta

Pracovnú pozíciu obsadzujeme priamo do kmeňového stavu klienta.

Hlavná oblasť pôsobenia klienta

Iné neuvedené oblasti

Kontaktná osoba: Dominika Hrklová
Email: [email protected]

Reagovať na ponuku

Vyplnením formuláru nižšie zareagujete na túto pracovnú pozíciu.

Nahrajte nám svoj životopis

Ak budete životopis zasielať emailom, k životopisu, prosím, pripojte aj nasledujúci text, bez ktorého nebude možné vašu žiadosť ďalej spracúvať:
Svojou reakciou na pracovnú ponuku, v súlade so všeobecným nariadením o ochrane údajov 2016/679 (ďalej len „GDPR“) vyhlasujem, že som si prečítal(a) a porozumel(a) obsah dokumentu “Oznámenie o ochrane osobných údajov”, ktorý je k dispozícii na https://www.manpower.sk/ochrana-osobnych-udajov/, a týmto beriem na vedomie, že:

i) moje osobné údaje budú spracúvané spoločnosťou ManpowerGroup Slovensko s.r.o., so sídlom Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, IČO: 35958898, zapísaná v OR OS Bratislava I, oddiel: Sro, vložka číslo: 37879/B (ďalej len „Prevádzkovateľ“), v plnom súlade s nariadením GDPR a ostatnými platnými právnymi predpismi, a to spôsobom a v rozsahu uvedenom v dokumente “Oznámenie o ochrane osobných údajov”;
ii) ak si ako vlastník údajov budem žiadať získať viac informácií o spracovaní svojich osobných údajov alebo budem si chcieť uplatniť svoje individuálne práva, môžem kontaktovať Prevádzkovateľa buď prostredníctvom kontaktných údajov uvedených v “Oznámení o ochrane osobných údajov”, alebo cez online formulár “Podanie žiadosti subjektu údajov” na https://www.manpower.sk.

Ako nás kontaktovať
Ak máte akékoľvek otázky či pripomienky k tomuto “Oznámeniu o ochrane osobných údajov” alebo požadujete si uplatňovať svoje individuálne práva, môžete nás kontaktovať písomne buď na adrese sídla spoločnosti ManpowerGroup Slovensko s.r.o., Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, alebo prostredníctvom online formuláru “Podanie žiadosti subjektu údajov”, ktorý nájdete tu.