Úvodná stránka / Hľadám si prácu / Team leader expedície (logistiky)
Publikované: 13 Jun 2022

Team leader expedície (logistiky)

Nitriansky kraj
Lužianky, Slovensko
Vedúci skladu
plný úväzok
1100 eur / mesiac
1100 EUR/mesačne je základná mzda brutto + 35 % mesačný bonus za teamleaderstvo = 1485 EUR mesačne + príplatky za zmennosť + 13.ty plat + stravná jednotka v sume 5,20 €/deň + príspevok na dopravu 7 centov/km

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Expedičný team leader dohliada na činnosti v sklade príjmu a expedície: · Zabezpečuje prijem materiálov a obalov, expedíciu · Vypočítava vyťaženie áut podľa expedičného plánu · Vytváranie picking listov, dodacích listov a shipmentov v SAP · Koordinuje prácu operátorov v sklade, rozdeľuje úlohy podľa priorít · Komunikuje so zákazníkom a rieši zákazníkove požiadavky · Dohliada na plnenie nákladkového a vykládkového plánu, dodržiavanie stanovených časových okien · Eskaluje nedodržanie nákladkového a vykládkového plánu · Zodpovedá za správnosť údajov zadaných do systému, kontrola dodaného tovaru podľa dodacích listov · Dohliada na hladinu zásob a eskaluje chýbajúce pokrytie objednávok · Práca v trojzmennej prevádzke

Zamestnanecké výhody a benefity

* práca s najmodernejšími technológiami v oblasti automotive * 13. plat * stravná jednotka v sume 5,20 €/deň * príspevok na dopravu 7 centov/km * nástup priamo do interného stavu spoločnosti (nie cez agentúru)

Požiadavky na zamestnanca

Úroveň vzdelania

stredoškolské s maturitou

Počet rokov praxe

2

Osobnostné predpoklady a zručnosti

* Prax na obdobnej pozícii 1 až 2 roky (expedícia, príjem, sklad) * Práca v programoch SAP SD, MM modul * Excel - stredne pokročilý * Skúsenosti s prácou s mobilným dátovým terminálom * Skúsenosti s vykonávaním inventúr * Preukaz na VZV (občasná obsluha VZV - skúsenosti)

Informácie o výberovom konaní

Počet voľných pracovných miest

1

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

2022-08-31

Informácie pre uchádzača

Neposkytujeme dopravu ani ubytovanie. Pracovisko sa nachádza v Nitre - V. časť priemyselného parku. Pracovnú pozíciu obsadzujem priamo do interného stavu spoločnosti v Nitre (nie cez agentúru). Na uvedenú pracovnú pozíciu reagujte zaslaním svojho aktuálneho životopisu na: email: [email protected] M: +421 915 838 352

Stručná charakteristika klienta

Spoločnosť je súčasťou medzinárodnej skupiny, a zaoberá sa navrhovaním, vývojom a výrobou kovových dielov v automobilovom priemysle. Prichádza s inovatívnymi návrhmi, ktoré prinášajú bezpečnejšie a ľahšie vozidlá, s nižšou spotrebou a šetrnosťou voči životnému prostrediu. Spoločnosť v súčasnosti pôsobí v 21 krajinách, má takmer 100 výrobných závodov, 12 vývojových centier a celkovo zamestnáva okolo 30,000 zamestnancov na celom svete. Závod v Nitre sa zaoberá lisovaním plechov - je subdodávateľom pre JLR.

Hlavná oblasť pôsobenia klienta

Strojársky priemysel

Kontaktná osoba: Agáta Siebertová
Email: [email protected]

Reagovať na ponuku

Vyplnením formuláru nižšie zareagujete na túto pracovnú pozíciu.

Nahrajte nám svoj životopis

Ak budete životopis zasielať emailom, k životopisu, prosím, pripojte aj nasledujúci text, bez ktorého nebude možné vašu žiadosť ďalej spracúvať:
Svojou reakciou na pracovnú ponuku, v súlade so všeobecným nariadením o ochrane údajov 2016/679 (ďalej len „GDPR“) vyhlasujem, že som si prečítal(a) a porozumel(a) obsah dokumentu “Oznámenie o ochrane osobných údajov”, ktorý je k dispozícii na https://www.manpower.sk/ochrana-osobnych-udajov/, a týmto beriem na vedomie, že:

i) moje osobné údaje budú spracúvané spoločnosťou ManpowerGroup Slovensko s.r.o., so sídlom Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, IČO: 35958898, zapísaná v OR OS Bratislava I, oddiel: Sro, vložka číslo: 37879/B (ďalej len „Prevádzkovateľ“), v plnom súlade s nariadením GDPR a ostatnými platnými právnymi predpismi, a to spôsobom a v rozsahu uvedenom v dokumente “Oznámenie o ochrane osobných údajov”;
ii) ak si ako vlastník údajov budem žiadať získať viac informácií o spracovaní svojich osobných údajov alebo budem si chcieť uplatniť svoje individuálne práva, môžem kontaktovať Prevádzkovateľa buď prostredníctvom kontaktných údajov uvedených v “Oznámení o ochrane osobných údajov”, alebo cez online formulár “Podanie žiadosti subjektu údajov” na https://www.manpower.sk.

Ako nás kontaktovať
Ak máte akékoľvek otázky či pripomienky k tomuto “Oznámeniu o ochrane osobných údajov” alebo požadujete si uplatňovať svoje individuálne práva, môžete nás kontaktovať písomne buď na adrese sídla spoločnosti ManpowerGroup Slovensko s.r.o., Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, alebo prostredníctvom online formuláru “Podanie žiadosti subjektu údajov”, ktorý nájdete tu.