Úvodná stránka / Hľadám si prácu / Junior obchodný zástupca s anglickým jazykom
Publikované: 13 Jun 2022

Junior obchodný zástupca s anglickým jazykom

Žilinský kraj
Account manager (Obchod) Obchodný referent Obchodný zástupca Produktový manažér (Obchod)
plný úväzok
1700 eur / mesiac
Od 1700 € brutto + variabilná zložka (finálna výška mzdy bude dohodnutá v závislosti od skúseností a zručností kandidáta).

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceš pracovať pre spoločnosť, ktorá sa zaraďuje medzi top inovatívne spoločnosti na svete? Hľadáme junior obchodného zástupcu, ktorého baví predaj a chcel by pracovať pre medzinárodnú spoločnosť. Obchodné aktivity budeš vykonávať v rámci Žilinského kraja. Ak vieš aktívne komunikovať v angličtine a máš chuť sa rozvíjať v oblasti obchodu, pošli nám svoje CV. Tvojou náplňou práce bude: • vyhľadávanie a identifikovanie nových obchodných príležitostí • získavanie nových potencionálnych zákazníkov • starostlivosť a poskytovanie technických riešení podľa potrieb zákazníkov • konzultácie a rokovania so zákazníkmi s cieľom rozvoja a rastu obchodu vo zverenom regióne

Zamestnanecké výhody a benefity

• výkonnostný bonus • auto (aj na súkromné účely) • home-office • možnosť kariérneho rastu v rámci spoločnosti • medzinárodné prostredie • priestor na vzdelávanie, rast

Požiadavky na zamestnanca

Úroveň vzdelania

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Vodičský preukaz

B

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Od vhodného kandidáta sa vyžaduje: • vzdelanie technického zamerania je výhodou • čerstvý absolvent alebo junior obchodný zástupca s maximálne 3 ročnou praxou • anglický jazyk na pokročilej úrovni (min. B2) • záujem o moderné technológie a neustále vzdelávanie v danej oblasti • ochota cestovať

Informácie o výberovom konaní

Informácie pre uchádzača

K zaslaným životopisom pristupujeme s cieľom objaviť v každom našom kandidátovi jeho individuálny talent. Vzhľadom na veľký počet záujemcov budeme telefonicky kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Stručná charakteristika klienta

Pozícia je obsadzovaná pre nášho klienta.

Hlavná oblasť pôsobenia klienta

Iné neuvedené oblasti

Kontaktná osoba: Dominika Hrklová
Email: [email protected]

Reagovať na ponuku

Vyplnením formuláru nižšie zareagujete na túto pracovnú pozíciu.

Nahrajte nám svoj životopis

Ak budete životopis zasielať emailom, k životopisu, prosím, pripojte aj nasledujúci text, bez ktorého nebude možné vašu žiadosť ďalej spracúvať:
Svojou reakciou na pracovnú ponuku, v súlade so všeobecným nariadením o ochrane údajov 2016/679 (ďalej len „GDPR“) vyhlasujem, že som si prečítal(a) a porozumel(a) obsah dokumentu “Oznámenie o ochrane osobných údajov”, ktorý je k dispozícii na https://www.manpower.sk/ochrana-osobnych-udajov/, a týmto beriem na vedomie, že:

i) moje osobné údaje budú spracúvané spoločnosťou ManpowerGroup Slovensko s.r.o., so sídlom Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, IČO: 35958898, zapísaná v OR OS Bratislava I, oddiel: Sro, vložka číslo: 37879/B (ďalej len „Prevádzkovateľ“), v plnom súlade s nariadením GDPR a ostatnými platnými právnymi predpismi, a to spôsobom a v rozsahu uvedenom v dokumente “Oznámenie o ochrane osobných údajov”;
ii) ak si ako vlastník údajov budem žiadať získať viac informácií o spracovaní svojich osobných údajov alebo budem si chcieť uplatniť svoje individuálne práva, môžem kontaktovať Prevádzkovateľa buď prostredníctvom kontaktných údajov uvedených v “Oznámení o ochrane osobných údajov”, alebo cez online formulár “Podanie žiadosti subjektu údajov” na https://www.manpower.sk.

Ako nás kontaktovať
Ak máte akékoľvek otázky či pripomienky k tomuto “Oznámeniu o ochrane osobných údajov” alebo požadujete si uplatňovať svoje individuálne práva, môžete nás kontaktovať písomne buď na adrese sídla spoločnosti ManpowerGroup Slovensko s.r.o., Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, alebo prostredníctvom online formuláru “Podanie žiadosti subjektu údajov”, ktorý nájdete tu.