Úvodná stránka / Hľadám si prácu / Senior účtovník/účtovníčka
Publikované: 14 Jun 2022

Senior účtovník/účtovníčka

Bratislava
Hlavný účtovník Účtovník
plný úväzok
2300 eur / mesiac
Výsledná výška mzdy závisí od skúseností a schopností kandidáta/ky.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš min. 5 rokov skúseností v oblasti účtovníctva a bol/a si aj vo vedúcej pozícii? Ovládaš komplexné spracovanie účtovníctva vrátane DPH podľa lokálnych postupov aj IFRS? Máš skúsenosť s programom MS DYNAMICS 365 BUSINESS CENTRAL? Ak bolo Tvojou odpoveďou 3x "ÁNO", neváhaj a poď pracovať pre nášho klienta - prestížnu spoločnosť, ktorá sa zaoberá realitami a má za sebou mnoho úspešných projektov! Senior účtovník / účtovníčka bude zodpovedať za nasledovné: * prechod od externého k internému spracovaniu účtovníctva, * komplexné spracovanie účtovníctva - podľa lokálnych postupov aj IFRS, - účtovná závierka (súvaha, výkaz ziskov a strát, cash-flow.-.), - spracovanie daní, - reporting, - odsúhlasenie a vykazovanie vzájomných pohľadávok, záväzkov, nákladov a výnosov, * komunikácia s príslušnými úradmi (Štatistický úrad SR, NBS a pod.), * príprava podkladov - poistenie, obstarávanie, hodnotenie majetku, * príprava podkladov pre kontroly z rôznych inštitúcii, * príprava podkladov a spolupráca pri predaji / kúpe nových spoločností do portfólia, * spolupráca s audítorom, * archivácia dokladov, * ďalšie úlohy podľa pokynov nadriadeného. Senior účtovník /účtovníčka bude taktiež členom projektového tímu a bude súčasťou podpory implementácie ERP systému.

Zamestnanecké výhody a benefity

* bonusový systém Cafetéria * nadštandardné možnosti v oblasti vzdelávania, odborného a osobnostného rozvoja * vernostný bonus a príspevok pri narodení dieťaťa * referral bonus pri odporúčaní zamestnanca * spoločenské firemné akcie (teambuildingy, vianočný večierok, a pod.) * kvalitné a štýlové pracovné priestory (vrátane terasy) s pozitívnou energiou

Požiadavky na zamestnanca

Úroveň vzdelania

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Financie, ekonomika, účtovníctvo

Počet rokov praxe

5

Prax na pozícii/v oblasti

účtovníctvo

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Ak spĺňaš nasledovné požiadavky, neváhaj a pošli nám svoje CVčko! * min. 5 rokov praxe v oblasti účtovníctva (vrátane daní) - skúsenosť na vedúcej pozícii, * MS DYNAMICS 365 BUSINESS CENTRAL, * veľmi dobrá znalosť lokálnych postupov účtovania pre podnikateľské subjekty, * veľmi dobrá znalosť IFRS, * veľmi dobrá znalosť daňových zákonov, * samostatnosť a zodpovednosť, * schopnosť komunikovať s kontrolnými orgánmi. Nie je nevyhnutné, ale určite nás poteší, ak ovládaš anglický jazyk min. na úrovni B1.

Informácie o výberovom konaní

Informácie pre uchádzača

K zaslaným životopisom pristupujeme s cieľom objaviť v každom našom kandidátovi jeho individuálny talent. Vzhľadom na veľký počet záujemcov budeme telefonicky kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Stručná charakteristika klienta

Pracovnú pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta pôsobiaceho v oblasti nehnuteľností.

Hlavná oblasť pôsobenia klienta

Architektúra a inžinierske činnosti

Kontaktná osoba: Lucia Petríková
Email: [email protected]

Reagovať na ponuku

Vyplnením formuláru nižšie zareagujete na túto pracovnú pozíciu.

Nahrajte nám svoj životopis

Ak budete životopis zasielať emailom, k životopisu, prosím, pripojte aj nasledujúci text, bez ktorého nebude možné vašu žiadosť ďalej spracúvať:
Svojou reakciou na pracovnú ponuku, v súlade so všeobecným nariadením o ochrane údajov 2016/679 (ďalej len „GDPR“) vyhlasujem, že som si prečítal(a) a porozumel(a) obsah dokumentu “Oznámenie o ochrane osobných údajov”, ktorý je k dispozícii na https://www.manpower.sk/ochrana-osobnych-udajov/, a týmto beriem na vedomie, že:

i) moje osobné údaje budú spracúvané spoločnosťou ManpowerGroup Slovensko s.r.o., so sídlom Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, IČO: 35958898, zapísaná v OR OS Bratislava I, oddiel: Sro, vložka číslo: 37879/B (ďalej len „Prevádzkovateľ“), v plnom súlade s nariadením GDPR a ostatnými platnými právnymi predpismi, a to spôsobom a v rozsahu uvedenom v dokumente “Oznámenie o ochrane osobných údajov”;
ii) ak si ako vlastník údajov budem žiadať získať viac informácií o spracovaní svojich osobných údajov alebo budem si chcieť uplatniť svoje individuálne práva, môžem kontaktovať Prevádzkovateľa buď prostredníctvom kontaktných údajov uvedených v “Oznámení o ochrane osobných údajov”, alebo cez online formulár “Podanie žiadosti subjektu údajov” na https://www.manpower.sk.

Ako nás kontaktovať
Ak máte akékoľvek otázky či pripomienky k tomuto “Oznámeniu o ochrane osobných údajov” alebo požadujete si uplatňovať svoje individuálne práva, môžete nás kontaktovať písomne buď na adrese sídla spoločnosti ManpowerGroup Slovensko s.r.o., Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, alebo prostredníctvom online formuláru “Podanie žiadosti subjektu údajov”, ktorý nájdete tu.