Publikované: 16 Jun 2022

Účtovník/čka

Lužianky
Finančný analytik (Ekonomika, financie, účtovníctvo) Hlavný účtovník Účtovník
plný úväzok
1200 eur / mesiac
Od 1200 EUR - finálna zložka mzdy závisí od skúseností a zručností kandidáta.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš skúsenosť s účtovníctvom pre výrobnú spoločnosť? Si otvorený/á zmene a chcel/a by si pracovať pre úspešnú spoločnosť? Ak máš komunikatívnu angličtinu a hľadáš novú kariérnu príležitosť, neváhaj a pošli nám svoje CV. Ako by vyzerala tvoja náplň práce? • účtovanie pokladničných dokladov, odberateľských a dodávateľských faktúr, bankových výpisov, interných dokladov • práca s pohľadávkami a záväzkami • komunikácie s internými oddeleniami a externými zákazníkmi • zadávanie faktúr a práca v internom ERP systéme • skladové hospodárstvo • tvorba závierok (mesačné, ročné) • príprava reportov, štatistík podľa potreby

Zamestnanecké výhody a benefity

Výhody a benefity spoločnosti budú bližšie upresnené na pracovnom pohovore.

Požiadavky na zamestnanca

Úroveň vzdelania

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Úspešný uchádzač by mal spĺňať nasledovné požiadavky: • výhodou je prax z výrobnej spoločnosti • angličtina na komunikatívnej úrovni • soft skills: organizovanosť, dobrý time-management, samostatnosť a zodpovednosť

Informácie o výberovom konaní

Informácie pre uchádzača

K zaslaným životopisom pristupujeme s cieľom objaviť v každom našom kandidátovi jeho individuálny talent. Vzhľadom na veľký počet záujemcov budeme telefonicky kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Stručná charakteristika klienta

Pozícia je obsadzovaná pre medzinárodnú spoločnosť.

Hlavná oblasť pôsobenia klienta

Iné neuvedené oblasti

Kontaktná osoba: Dominika Hrklová
Email: [email protected]

Reagovať na ponuku

Vyplnením formuláru nižšie zareagujete na túto pracovnú pozíciu.

Nahrajte nám svoj životopis

Ak budete životopis zasielať emailom, k životopisu, prosím, pripojte aj nasledujúci text, bez ktorého nebude možné vašu žiadosť ďalej spracúvať:
Svojou reakciou na pracovnú ponuku, v súlade so všeobecným nariadením o ochrane údajov 2016/679 (ďalej len „GDPR“) vyhlasujem, že som si prečítal(a) a porozumel(a) obsah dokumentu “Oznámenie o ochrane osobných údajov”, ktorý je k dispozícii na https://www.manpower.sk/ochrana-osobnych-udajov/, a týmto beriem na vedomie, že:

i) moje osobné údaje budú spracúvané spoločnosťou ManpowerGroup Slovensko s.r.o., so sídlom Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, IČO: 35958898, zapísaná v OR OS Bratislava I, oddiel: Sro, vložka číslo: 37879/B (ďalej len „Prevádzkovateľ“), v plnom súlade s nariadením GDPR a ostatnými platnými právnymi predpismi, a to spôsobom a v rozsahu uvedenom v dokumente “Oznámenie o ochrane osobných údajov”;
ii) ak si ako vlastník údajov budem žiadať získať viac informácií o spracovaní svojich osobných údajov alebo budem si chcieť uplatniť svoje individuálne práva, môžem kontaktovať Prevádzkovateľa buď prostredníctvom kontaktných údajov uvedených v “Oznámení o ochrane osobných údajov”, alebo cez online formulár “Podanie žiadosti subjektu údajov” na https://www.manpower.sk.

Ako nás kontaktovať
Ak máte akékoľvek otázky či pripomienky k tomuto “Oznámeniu o ochrane osobných údajov” alebo požadujete si uplatňovať svoje individuálne práva, môžete nás kontaktovať písomne buď na adrese sídla spoločnosti ManpowerGroup Slovensko s.r.o., Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, alebo prostredníctvom online formuláru “Podanie žiadosti subjektu údajov”, ktorý nájdete tu.