Úvodná stránka / Hľadám si prácu / Špecialista online vzdelávania
Publikované: 22 Jun 2022

Špecialista online vzdelávania

Bratislava
Coach Lektor, školiteľ Pracovný psychológ Špecialista pre vzdelávanie
plný úväzok
2250 eur / mesiac
Výsledná výška mzdy závisí od skúseností a schopností kandidáta/ky

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si nadšený pre inovácie a chceš zlepšovať skúsenosť obchodníkov? Ak áno, hľadáme práve teba! Do tímu nášho klienta hľadáme skúsenú osobu v oblasti vzdelávania a rozvoja. Tvojou úlohou by bolo: * Spolupracovať s kolegami a odborníkmi s cieľom identifikovať efektívne online vzdelávacie stratégie, ktoré by prinášali užívateľom pozitívnu skúsenosť * Preskúmať skúsenosť obchodníkov za účelom tvorby obsahu vzdelávania, ktorí by pomohol obchodníkom rásť, * Navrhovať a rozvíjať online vzdelávacie aktivity tak, aby boli v súlade s cieľmi vzdelávacieho programu, * Použitie rôznych vzdelávacích nástrojov pri tvorbe elearningu s cieľom vytvoriť obsah vzdelávania s pozitívnou vzdelávacou skúsenosťou, * Zvyšovať povedomie o vzdelávacom programe obchodníkov v rámci celej spoločnosti.

Zamestnanecké výhody a benefity

* Plat na základe individuálnych skúseností * Multikultúrne pracovné prostredie * Členstvo v zdravotnom zariadení * Životné poistenie * Dôchodkové sporenie * Stravovacia karta * Rôzne školenia ponúkané spoločnosťou * Rôzne firemné akcie

Požiadavky na zamestnanca

Úroveň vzdelania

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Vzdelanie v oblasti pedagogiky a iných príbuzných odborov

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office 365 - pokročilý

Počet rokov praxe

5

Prax na pozícii/v oblasti

Prax v oblasti vzdelávania a osobného rozvoju

Osobnostné predpoklady a zručnosti

* Výborná znalosť anglického jazyka * Skúsenosť s prácou na projektoch a prípravou školení pre rôzne cieľové skupiny * Skúsenosť s tvorbou digitálnych interaktívnych prvkov (napr. simulácie, animované video atď.). * Vzdelanie v oblasti pedagogiky a iných príbuzných odboroch * Vynikajúce medziľudské a komunikačné schopnosti * Silná pozornosť k detailom

Informácie o výberovom konaní

Informácie pre uchádzača

K zaslaným životopisom pristupujeme s cieľom objaviť v každom našom kandidátovi jeho individuálny talent. Vzhľadom na veľký počet záujemcov budeme telefonicky kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Stručná charakteristika klienta

Svetový líder v oblasti elektronického obchodu.

Hlavná oblasť pôsobenia klienta

Veľkoobchod

Kontaktná osoba: Michaela Ondrejíčková
Email: [email protected]

Reagovať na ponuku

Vyplnením formuláru nižšie zareagujete na túto pracovnú pozíciu.

Nahrajte nám svoj životopis

Ak budete životopis zasielať emailom, k životopisu, prosím, pripojte aj nasledujúci text, bez ktorého nebude možné vašu žiadosť ďalej spracúvať:
Svojou reakciou na pracovnú ponuku, v súlade so všeobecným nariadením o ochrane údajov 2016/679 (ďalej len „GDPR“) vyhlasujem, že som si prečítal(a) a porozumel(a) obsah dokumentu “Oznámenie o ochrane osobných údajov”, ktorý je k dispozícii na https://www.manpower.sk/ochrana-osobnych-udajov/, a týmto beriem na vedomie, že:

i) moje osobné údaje budú spracúvané spoločnosťou ManpowerGroup Slovensko s.r.o., so sídlom Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, IČO: 35958898, zapísaná v OR OS Bratislava I, oddiel: Sro, vložka číslo: 37879/B (ďalej len „Prevádzkovateľ“), v plnom súlade s nariadením GDPR a ostatnými platnými právnymi predpismi, a to spôsobom a v rozsahu uvedenom v dokumente “Oznámenie o ochrane osobných údajov”;
ii) ak si ako vlastník údajov budem žiadať získať viac informácií o spracovaní svojich osobných údajov alebo budem si chcieť uplatniť svoje individuálne práva, môžem kontaktovať Prevádzkovateľa buď prostredníctvom kontaktných údajov uvedených v “Oznámení o ochrane osobných údajov”, alebo cez online formulár “Podanie žiadosti subjektu údajov” na https://www.manpower.sk.

Ako nás kontaktovať
Ak máte akékoľvek otázky či pripomienky k tomuto “Oznámeniu o ochrane osobných údajov” alebo požadujete si uplatňovať svoje individuálne práva, môžete nás kontaktovať písomne buď na adrese sídla spoločnosti ManpowerGroup Slovensko s.r.o., Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, alebo prostredníctvom online formuláru “Podanie žiadosti subjektu údajov”, ktorý nájdete tu.