Publikované: 22 Jun 2022

Vedúci údržby

Kolárovo
Inžinier údržby (Automobilový priemysel) Vedúci údržby Inžinier údržby (Výroba)
plný úväzok
1800 eur / mesiac
Uvedená výška mzdy predstavuje dolnú hranicu, finálna výška mzdy závisí od skúseností a zručností vybraného kandidáta.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Buďte súčasťou úspešnej medzinárodnej spoločnosti pôsobiacej v oblasti automotive a pridajte sa k tisícom spokojných zamestnancov po celom svete. Pre nášho klienta obsadzujeme pozíciu vedúceho údržby. Ak máte skúsenosti z oblasti údržby, disponujete manažérskymi zručnosťami a angličtina pre Vás nie je problém, hľadáme možno práve Vás. Vašou náplňou práce bude: - Plánovanie a koordinovanie všetkých údržbárskych činností. - Vedenie tímu podriadených zamestnancov. - Zodpovednosť za včasné vykonanie údržby strojov, nástrojov a zariadení. - Optimalizácia existujúcich procesov údržby a riešenie technických nedostatkov. - Inventarizácia skladu, kontrola náhradných dielov a hospodárenie s náhradnými dielmi. - Denné reportovanie všetkých strojov a zariadení aj s nápravnými opatreniami. - Zodpovednosť za vedenie technickej dokumentácie a evidovanie servisných úkonov. - Evidencia a aktualizácia platnosti certifikátov a revízií. - Zaistenie spôsobilého technického stavu budov a zariadení. - Koordinácia dodávateľských servisných zásahov, kooperácia pri opravách či rekonštrukciách. - Spolupráca s ostatnými oddeleniami v rámci spoločnosti.

Zamestnanecké výhody a benefity

- Silné zázemie v úspešnej medzinárodnej spoločnosti - Podpora vzdelávania a možnosť kariérneho rastu - Polročné prémie - Flexibilný pracovný čas - Stravné lístky v hodnote 4,50 € - Spoločenské akcie, príjemná pracovná atmosféra

Požiadavky na zamestnanca

Úroveň vzdelania

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické zameranie, elektrotechnika, strojárstvo

Jazykové znalosti

Ovládanie všetkých vybraných jazykov

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)
Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

2

Vodičský preukaz

B

Osobnostné predpoklady a zručnosti

- Orientácia v technickej dokumentácii. - Skúsenosti z oddelenia údržby vo výrobnej spoločnosti. - Ovládanie maďarského jazyka je veľkou výhodou. - Manažérske zručnosti. - Znalosť procesov a postupov údržby a ich následného vyhodnocovania. - Dobré komunikačné a organizačné zručnosti. - Osvedčenie o odbornej spôsobilosti v elektrotechnike MPSVaR SR č.508/09 Z.z. §22 (výhodou). - Schopnosť pracovať samostatne, flexibilita a proaktívny prístup. - Analytické myslenie.

Informácie o výberovom konaní

Počet voľných pracovných miest

1

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

2022-07-30

Stručná charakteristika klienta

Pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta úspešnú medzinárodnú spoločnosť, pôsobiacu v oblasti automobilovej výroby.

Hlavná oblasť pôsobenia klienta

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Kontaktná osoba: Marek Šimko
Email: [email protected]

Reagovať na ponuku

Vyplnením formuláru nižšie zareagujete na túto pracovnú pozíciu.

Nahrajte nám svoj životopis

Ak budete životopis zasielať emailom, k životopisu, prosím, pripojte aj nasledujúci text, bez ktorého nebude možné vašu žiadosť ďalej spracúvať:
Svojou reakciou na pracovnú ponuku, v súlade so všeobecným nariadením o ochrane údajov 2016/679 (ďalej len „GDPR“) vyhlasujem, že som si prečítal(a) a porozumel(a) obsah dokumentu “Oznámenie o ochrane osobných údajov”, ktorý je k dispozícii na https://www.manpower.sk/ochrana-osobnych-udajov/, a týmto beriem na vedomie, že:

i) moje osobné údaje budú spracúvané spoločnosťou ManpowerGroup Slovensko s.r.o., so sídlom Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, IČO: 35958898, zapísaná v OR OS Bratislava I, oddiel: Sro, vložka číslo: 37879/B (ďalej len „Prevádzkovateľ“), v plnom súlade s nariadením GDPR a ostatnými platnými právnymi predpismi, a to spôsobom a v rozsahu uvedenom v dokumente “Oznámenie o ochrane osobných údajov”;
ii) ak si ako vlastník údajov budem žiadať získať viac informácií o spracovaní svojich osobných údajov alebo budem si chcieť uplatniť svoje individuálne práva, môžem kontaktovať Prevádzkovateľa buď prostredníctvom kontaktných údajov uvedených v “Oznámení o ochrane osobných údajov”, alebo cez online formulár “Podanie žiadosti subjektu údajov” na https://www.manpower.sk.

Ako nás kontaktovať
Ak máte akékoľvek otázky či pripomienky k tomuto “Oznámeniu o ochrane osobných údajov” alebo požadujete si uplatňovať svoje individuálne práva, môžete nás kontaktovať písomne buď na adrese sídla spoločnosti ManpowerGroup Slovensko s.r.o., Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, alebo prostredníctvom online formuláru “Podanie žiadosti subjektu údajov”, ktorý nájdete tu.