Pracovná ponuka - ManpowerGroup Slovensko │ personálna agentúra s centrálou v Bratislave
Úvodná stránka / Hľadám si prácu / Medzinárodný zvárací inžinier
Publikované: 23 Jun 2022

Medzinárodný zvárací inžinier

Trenčiansky kraj
Technológ (Automobilový priemysel) Procesný inžinier (Strojárstvo) Strojný inžinier Technológ (Strojárstvo) Procesný inžinier (Technika, rozvoj)
plný úväzok
2000 eur / mesiac
Výsledná mzda závisí od skúseností kandidáta

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* Spracovávanie technologických postupov, určovanie poradia operácií vo výrobnom procese, navrhovanie parametrov pre zváranie a naváranie. * Riadi akcie pri problémoch so zvarmi a podieľa sa na znížení opráv a odpadu. * Archivuje tlačivá pre modifikáciu zvarov a spätne kontroluje dodržiavanie WPS. * Štandardizuje zvárací materiál pre zváracie pracoviská. * Vedie evidenciu preukazov zváračov.

Zamestnanecké výhody a benefity

* ročná odmenu * príspevok na dochádzanie * podpora v oblasti vzdelávania * flexibilný pracovný čas * 37,5 hodinový fond pracovného týždňa * vernostný program pre zamestnancov podľa odpracovaných rokov * príspevky nad rámec Zákonníka práce * firemné a športové podujatia, zájazdy

Požiadavky na zamestnanca

Úroveň vzdelania

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Ovládanie aspoň jedného z vybraných jazykov

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)
Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

2

Prax na pozícii/v oblasti

Zvárací inžinier

Osobnostné predpoklady a zručnosti

* platný certifikát IWE - podmienka * aspoň 2 roky praxe na pozícii medzinárodného zváracieho inžiniera - podmienka * znalosť noriem ISO 9001:2008, ISO 14000:20004, - podmienka * prax v zákazkovej spoločnosti - výhodou.

Informácie o výberovom konaní

Stručná charakteristika klienta

Výrobná automotive spoločnosť

Hlavná oblasť pôsobenia klienta

Strojársky priemysel

Kontaktná osoba: Katarína Šmehýlová
Email: [email protected]

Reagovať na ponuku

Vyplnením formuláru nižšie zareagujete na túto pracovnú pozíciu.

Nahrajte nám svoj životopis

Ak budete životopis zasielať emailom, k životopisu, prosím, pripojte aj nasledujúci text, bez ktorého nebude možné vašu žiadosť ďalej spracúvať:
Svojou reakciou na pracovnú ponuku, v súlade so všeobecným nariadením o ochrane údajov 2016/679 (ďalej len „GDPR“) vyhlasujem, že som si prečítal(a) a porozumel(a) obsah dokumentu “Oznámenie o ochrane osobných údajov”, ktorý je k dispozícii na https://www.manpower.sk/ochrana-osobnych-udajov/, a týmto beriem na vedomie, že:

i) moje osobné údaje budú spracúvané spoločnosťou ManpowerGroup Slovensko s.r.o., so sídlom Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, IČO: 35958898, zapísaná v OR OS Bratislava I, oddiel: Sro, vložka číslo: 37879/B (ďalej len „Prevádzkovateľ“), v plnom súlade s nariadením GDPR a ostatnými platnými právnymi predpismi, a to spôsobom a v rozsahu uvedenom v dokumente “Oznámenie o ochrane osobných údajov”;
ii) ak si ako vlastník údajov budem žiadať získať viac informácií o spracovaní svojich osobných údajov alebo budem si chcieť uplatniť svoje individuálne práva, môžem kontaktovať Prevádzkovateľa buď prostredníctvom kontaktných údajov uvedených v “Oznámení o ochrane osobných údajov”, alebo cez online formulár “Podanie žiadosti subjektu údajov” na https://www.manpower.sk.

Ako nás kontaktovať
Ak máte akékoľvek otázky či pripomienky k tomuto “Oznámeniu o ochrane osobných údajov” alebo požadujete si uplatňovať svoje individuálne práva, môžete nás kontaktovať písomne buď na adrese sídla spoločnosti ManpowerGroup Slovensko s.r.o., Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, alebo prostredníctvom online formuláru “Podanie žiadosti subjektu údajov”, ktorý nájdete tu.