Úvodná stránka / Hľadám si prácu / Office Manager (m/f) - vhodné aj pre absolventov/ky
Publikované: 23 Jun 2022

Office Manager (m/f) - vhodné aj pre absolventov/ky

Bratislava
Office manager Sekretárka
plný úväzok
1000 eur / mesiac
+ variabilná zložka mzdy vo výške 200€ (v závislosti od splnenia pracovných požiadaviek)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si dynamický a priateľský človek, ktorý dokáže mať vo veciach prehľad a poriadok? Máš aspoň základné skúsenosti z oblasti administratívy (napr. fakturácia a pod.)? Ak si odpovedal/a 2x ˝ÁNO˝ máme pre Teba skvelú pracovnú ponuku - náš klient hľadá Office managera/ku, ktorý/á bude zodpovedať za nasledovné: * recepcia - prvý kontakt a starostlivosť o hostí, * interná komunikácia, manažment kalendárov a stretnutí, * starostlivosť o priestory spoločnosti vrátane zabezpečenia potrebného vybavenia (kancelárske, hygienické potreby, kuchynka, repre), * archivácia dokumentov, * pošta, * podklady pre účtovníctvo, fakturácia, pokladňa, * analýza a vývoj režijných nákladov, * spolupráca s poskytovateľom internetových a mobilných služieb a dodávateľmi SW, * koordinácia, podpora a školenia SAP, * onboarding nových zamestancov/kýň, * vedenie a administrácia osobných kariet zamestancov/kýň, * evidencia, archivácia a ochrana osobných údajov, * koordinácia školení, * organizácia firemných eventov, * starostlivosť o vozový park, * marketing - spolupráca s dodávateľmi, starostlivosť o web.

Zamestnanecké výhody a benefity

* stravná karta * pitný režim na pracovisku * multisport karta * školenia * krátky piatok * HO - 2x / mesiac * 20% zľava na všetky produkty a služby spoločnosti * teambulding - 2x / rok * firemný obed pri dosiahnutí stanoveného finančného obratu * jednorazový príspevok pri narodení dieťaťa vo výške 300€

Požiadavky na zamestnanca

Úroveň vzdelania

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Office - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý

Počet rokov praxe

1

Prax na pozícii/v oblasti

office manager

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Vodičský preukaz

B

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Ak spĺňaš nasledovné požiadavky, neváhaj a pošli nám svoje CV! * základné skúsenosti z administratívy - napr. fakturácia a pod., * MS Office vrátane MS Excel na pokročilej úrovni, * vodičský preukaz sk. B, * komunikatívnosť, priateľskosť a nekonfliktnosť, * energická a dynamická osobnosť, Nie je nevyhnuté, ale určite nás poteší ak: * máš skúsenosť so SAP, * si pracoval/a na obdobnej pozícii

Informácie o výberovom konaní

Stručná charakteristika klienta

Náš klient pôsobí v oblasti stavebného priemyslu so zameraním na ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce - obvodové plášte.

Hlavná oblasť pôsobenia klienta

Stavebný priemysel

Kontaktná osoba: Lucia Petríková
Email: [email protected]

Reagovať na ponuku

Vyplnením formuláru nižšie zareagujete na túto pracovnú pozíciu.

Nahrajte nám svoj životopis

Ak budete životopis zasielať emailom, k životopisu, prosím, pripojte aj nasledujúci text, bez ktorého nebude možné vašu žiadosť ďalej spracúvať:
Svojou reakciou na pracovnú ponuku, v súlade so všeobecným nariadením o ochrane údajov 2016/679 (ďalej len „GDPR“) vyhlasujem, že som si prečítal(a) a porozumel(a) obsah dokumentu “Oznámenie o ochrane osobných údajov”, ktorý je k dispozícii na https://www.manpower.sk/ochrana-osobnych-udajov/, a týmto beriem na vedomie, že:

i) moje osobné údaje budú spracúvané spoločnosťou ManpowerGroup Slovensko s.r.o., so sídlom Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, IČO: 35958898, zapísaná v OR OS Bratislava I, oddiel: Sro, vložka číslo: 37879/B (ďalej len „Prevádzkovateľ“), v plnom súlade s nariadením GDPR a ostatnými platnými právnymi predpismi, a to spôsobom a v rozsahu uvedenom v dokumente “Oznámenie o ochrane osobných údajov”;
ii) ak si ako vlastník údajov budem žiadať získať viac informácií o spracovaní svojich osobných údajov alebo budem si chcieť uplatniť svoje individuálne práva, môžem kontaktovať Prevádzkovateľa buď prostredníctvom kontaktných údajov uvedených v “Oznámení o ochrane osobných údajov”, alebo cez online formulár “Podanie žiadosti subjektu údajov” na https://www.manpower.sk.

Ako nás kontaktovať
Ak máte akékoľvek otázky či pripomienky k tomuto “Oznámeniu o ochrane osobných údajov” alebo požadujete si uplatňovať svoje individuálne práva, môžete nás kontaktovať písomne buď na adrese sídla spoločnosti ManpowerGroup Slovensko s.r.o., Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, alebo prostredníctvom online formuláru “Podanie žiadosti subjektu údajov”, ktorý nájdete tu.