Úvodná stránka / Hľadám si prácu / Business Development Manager
Publikované: 26 Mar 2021

Business Development Manager

Bratislava
Obchodný manažér Account manager (Obchod) Key account manager Obchodný zástupca
plný úväzok
1500 eur / mesiac
v závislosti od skúseností kandidáta + variabilná zložka bez hornej hranice

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V našom Sales Teame potrebujeme nového kolegu, ktorý má skúsenosti s vyhľadávaním nových obchodných príležitostí, ako aj v rozvoji existujúceho obchodu a najmä s dlhodobým dosahovaním výborných výsledkov a plnením stanovených cieľov. Ak chcete pracovať pre stabilnú medzinárodnú personálnu spoločnosť, venujte svoju pozornosť tejto pracovnej ponuke ! Medzi Vaše hlavné pracovné činnosti bude patriť: • aktívne získavanie nových klientov, • rozvoj existujúceho obchodu, • návrh a realizácia predajnej stratégie a obchodného plánu • úzka spolupráca s konzultantmi, • účasť na verejných akciách, veľtrhoch, konferenciách, • reporting, administratíva súvisiaca s pracovnou pozíciou.

Zamestnanecké výhody a benefity

Zázemie stabilnej medzinárodnej spoločnosti. Maximálna podporu nášho tímu. Motivujúce mzdové ohodnotenie. 3 sick days, vernostné prémie, možnosť využívať súkromnú kreditnú kartu za zvýhodnených podmienok a iné benefity spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

Úroveň vzdelania

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Počet rokov praxe

2

Osobnostné predpoklady a zručnosti

• Obchodnícka prax je pre výkon práce PODMIENKOU. • Prax s predajom služieb je výhodou. • Prax s prácou v personálnej spoločnosti je výhodou. • Aktívna znalosť anglického jazyka na úrovni vedenia obchodného rokovania. Znalosť iných cudzích jazykov je výhodou. • Flexibilita - najmä v schopnosti pružne reagovať na signály trhu, konkurenciu a trendy * Výborné prezentačné zručnosti, organizačné schopnosti, time-management. * Sebakontrola, sebadôvera.

Informácie o výberovom konaní

Informácie pre uchádzača

k Vás naša ponuka zaujala, zašlite svoj štruktúrovaný životopis prostredníctvom tohto inzerátu. K životopisu pripojte aj nasledujúci text, bez ktorého nebude možné vašu žiadosť ďalej spracovať: ,,Osobné údaje vyplnil priamo uchádzač a dal súhlas spoločnosti ManpowerGroup Slovensko s.r.o. so spracovaním osobných údajov, uvedených v tomto dokumente, pre účely sprostredkovania zamestnania a uloženia do databázy uchádzačov o zamestnanie na dobu jedného roka, alebo do písomného odvolania v zmysle Zák. č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov, v znení neskorších predpisov."

Stručná charakteristika klienta

Spoločnosť ManpowerGroup™ je svetovým lídrom v poskytovaní inovatívnych služieb a riešení na mieru, ktoré pokrývajú životný cyklus zamestnanca a pomáhajú jej klientom dosiahnuť svoje ciele a zvýšiť si konkurencieschopnosť. Sme najúspešnejšou personálnou spoločnosťou na Slovensku.

Hlavná oblasť pôsobenia klienta

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Kontaktná osoba: Michaela Pišiová
Email: [email protected]

Reagovať na ponuku

Vyplnením formuláru nižšie zareagujete na túto pracovnú pozíciu.

Nahrajte nám svoj životopis

Ak budete životopis zasielať emailom, k životopisu, prosím, pripojte aj nasledujúci text, bez ktorého nebude možné vašu žiadosť ďalej spracúvať:
Svojou reakciou na pracovnú ponuku, v súlade so všeobecným nariadením o ochrane údajov 2016/679 (ďalej len „GDPR“) vyhlasujem, že som si prečítal(a) a porozumel(a) obsah dokumentu “Oznámenie o ochrane osobných údajov”, ktorý je k dispozícii na https://www.manpower.sk/ochrana-osobnych-udajov/, a týmto beriem na vedomie, že:

i) moje osobné údaje budú spracúvané spoločnosťou ManpowerGroup Slovensko s.r.o., so sídlom Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, IČO: 35958898, zapísaná v OR OS Bratislava I, oddiel: Sro, vložka číslo: 37879/B (ďalej len „Prevádzkovateľ“), v plnom súlade s nariadením GDPR a ostatnými platnými právnymi predpismi, a to spôsobom a v rozsahu uvedenom v dokumente “Oznámenie o ochrane osobných údajov”;
ii) ak si ako vlastník údajov budem žiadať získať viac informácií o spracovaní svojich osobných údajov alebo budem si chcieť uplatniť svoje individuálne práva, môžem kontaktovať Prevádzkovateľa buď prostredníctvom kontaktných údajov uvedených v “Oznámení o ochrane osobných údajov”, alebo cez online formulár “Podanie žiadosti subjektu údajov” na https://www.manpower.sk.

Ako nás kontaktovať
Ak máte akékoľvek otázky či pripomienky k tomuto “Oznámeniu o ochrane osobných údajov” alebo požadujete si uplatňovať svoje individuálne práva, môžete nás kontaktovať písomne buď na adrese sídla spoločnosti ManpowerGroup Slovensko s.r.o., Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, alebo prostredníctvom online formuláru “Podanie žiadosti subjektu údajov”, ktorý nájdete tu.