Pracovná ponuka - ManpowerGroup Slovensko │ personálna agentúra s centrálou v Bratislave
Úvodná stránka / Hľadám si prácu / Plánovač výroby/ Plánovačka výroby
Publikované: 7 Jul 2022

Plánovač výroby/ Plánovačka výroby

Trenčiansky kraj
Nové Mesto nad Váhom, Slovensko
Plánovač výroby
plný úväzok
1300 eur / mesiac
Základná mzda bez príplatkov a príspevkov začína na úrovni 1300 eur brutto a jej finálna výška bude upresnená na pohovore

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Byť dobre zorientovaný v procesoch je základom pre úspech a efektivitu v rámci pracovnej pozície. Ak cítite, že vašimi silnými stránkami sú presnosť a dobré stanovovanie cieľov a máte skúsenosti v oblasti plánovanie výroby, tak by ste mohli byť kandidát, akého hľadáme pre nášho klienta Regal Rexnord. Vašou hlavnou pracovnou náplňou bude: - Plánovanie a nastavovanie strojov vo výrobe na základe podkladov určených strategickým plánovačom. - Upovedomovanie nadriadeného na vzniknuté možné riziká nesplnenia potvrdených plánov. - Porovnávanie odchýlok vo výrobe na základe kapacity výroby a potvrdených objednávok. - Koordinácia opráv, údržby strojov externými/internými dodávateľmi služieb. - Sledovanie trendov v oblasti plánovania výroby a kapacity na základe nadobudnutých znalostí a skúseností. - Reportovanie situácie o stave výroby, odchýlkach od stanovených cieľov. - Zodpovednosť za dodržiavanie BOZP a účasť na pravidelných školeniach.

Zamestnanecké výhody a benefity

- Vianočné odmeny vo výške 55% základného platu a vianočné nákupné poukážky - Mesačné preplácanie cestovných nákladov až do výšky 50% nákladov - Dochádzkový bonus vo výške 80 eur - Príspevok pri životnom jubileu - Príspevok pri pracovnom jubileu - Každoročné navyšovanie mzdy - Pravidelné firemné akcie (Vianočný večierok, Športový Deň, Deň Zdravia) - Možnosť ďalšieho kariérneho rastu - Príspevok na stravovanie (zamestnanci doplácajú 1,00 euro) - Flexibilný pracovný čas - Príspevok pri narodení dieťaťa vo výške 70 eur - Wellness poukážky vo výške 50 eur

Požiadavky na zamestnanca

Úroveň vzdelania

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárske

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - pokročilý

Počet rokov praxe

2

Vodičský preukaz

B

Osobnostné predpoklady a zručnosti

- Technická znalosť strojov - Čítanie technickej dokumentácie - Technologických postupov obrábania - Znalosť postupov meraní - Samostatnosť - Tímová spolupráca pri riešení problémov - Analytické myslenie - Iniciatíva

Informácie o výberovom konaní

Stručná charakteristika klienta

Spoločnosť Regal Rexnord sa snaží vytvárať lepší zajtrajšok prostredníctvom energeticky účinnej premeny energie na pohyb. Ako popredný výrobca motorov a súvisiacich komponentov kombináciou sériovej a zákazkovej výroby pomáha svojimi základnými výrobkami udržiavať systémy v prevádzke na celom svete.

Hlavná oblasť pôsobenia klienta

Strojársky priemysel

Kontaktná osoba: Lukáš Ďuriš
Email: [email protected]

Reagovať na ponuku

Vyplnením formuláru nižšie zareagujete na túto pracovnú pozíciu.

Nahrajte nám svoj životopis

Ak budete životopis zasielať emailom, k životopisu, prosím, pripojte aj nasledujúci text, bez ktorého nebude možné vašu žiadosť ďalej spracúvať:
Svojou reakciou na pracovnú ponuku, v súlade so všeobecným nariadením o ochrane údajov 2016/679 (ďalej len „GDPR“) vyhlasujem, že som si prečítal(a) a porozumel(a) obsah dokumentu “Oznámenie o ochrane osobných údajov”, ktorý je k dispozícii na https://www.manpower.sk/ochrana-osobnych-udajov/, a týmto beriem na vedomie, že:

i) moje osobné údaje budú spracúvané spoločnosťou ManpowerGroup Slovensko s.r.o., so sídlom Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, IČO: 35958898, zapísaná v OR OS Bratislava I, oddiel: Sro, vložka číslo: 37879/B (ďalej len „Prevádzkovateľ“), v plnom súlade s nariadením GDPR a ostatnými platnými právnymi predpismi, a to spôsobom a v rozsahu uvedenom v dokumente “Oznámenie o ochrane osobných údajov”;
ii) ak si ako vlastník údajov budem žiadať získať viac informácií o spracovaní svojich osobných údajov alebo budem si chcieť uplatniť svoje individuálne práva, môžem kontaktovať Prevádzkovateľa buď prostredníctvom kontaktných údajov uvedených v “Oznámení o ochrane osobných údajov”, alebo cez online formulár “Podanie žiadosti subjektu údajov” na https://www.manpower.sk.

Ako nás kontaktovať
Ak máte akékoľvek otázky či pripomienky k tomuto “Oznámeniu o ochrane osobných údajov” alebo požadujete si uplatňovať svoje individuálne práva, môžete nás kontaktovať písomne buď na adrese sídla spoločnosti ManpowerGroup Slovensko s.r.o., Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, alebo prostredníctvom online formuláru “Podanie žiadosti subjektu údajov”, ktorý nájdete tu.