Pracovná ponuka - ManpowerGroup Slovensko │ personálna agentúra s centrálou v Bratislave
Úvodná stránka / Hľadám si prácu / Customer service representative
Publikované: 7 Jul 2022

Customer service representative

Trenčiansky kraj
Nové Mesto nad Váhom, Slovensko
Špecialista podpory zákazníkov
plný úväzok
1300 eur / mesiac
Základná mzda bez príplatkov a príspevkov začína na úrovni 1300 eur brutto a jej finálna výška bude upresnená na pohovore.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte dobré skúsenosti v oblasti zákazníckeho servisu a viete sa orientovať v problematike reklamácie a práci so zákazníkmi? Pre nášho klienta Regal Rexnord hľadáme kandidáta, ktorý by výrazne posilnil jeho miesto na pracovnom trhu. Vašou pracovnou náplňou bude: - Riešenie podnetov, otázok a pomoc zákazníkom. - Komunikácia s ostatnými oddeleniami pri riešení reklamácií. - Zabezpečovanie spokojnosti zákazníkov a poskytovanie profesionálnej zákazníckej podpory. - Udržiavanie pozitívneho, empatického a profesionálneho prístupu k zákazníkom za každých okolností. - Spracúvanie objednávok, formulárov, žiadostí a požiadaviek. - Organizovanie a rezervácia dopravy, príprava prepravných dokladov. - Denná kontrola nových objednávok a nevybavených objednávok.

Zamestnanecké výhody a benefity

- Vianočné odmeny vo výške 55% základného platu a vianočné nákupné poukážky - Mesačné preplácanie cestovných nákladov až do výšky 50% nákladov - Dochádzkový bonus vo výške 80 eur - Príspevok pri životnom jubileu - Príspevok pri pracovnom jubileu - Každoročné navyšovanie mzdy - Pravidelné firemné akcie (Vianočný večierok, Športový Deň, Deň Zdravia) - Možnosť ďalšieho kariérneho rastu - Príspevok na stravovanie (zamestnanci doplácajú 1,00 euro) - Flexibilná pracovná doba - Príspevok pri narodení dieťaťa vo výške 70 eur - Wellness poukážky vo výške 50 eur

Požiadavky na zamestnanca

Úroveň vzdelania

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - pokročilý

Počet rokov praxe

3

Prax na pozícii/v oblasti

zákaznícky servis

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Osobnostné predpoklady a zručnosti

- Prax aspoň viac ako 3 roky na pozícii v oblasti služieb zákazníkom alebo podobnej pozícii, najlepšie v strojárskom priemysle, avšak aj absolvent je vhodný - Orientácia na výsledky a výkon, komunikácia a riadenie zmien, silné schopnosti tímovej práce a riadenia ľudí - Znalosť anglického jazyka na komunikatívnej úrovni - Znalosť Oracle je výhodou

Informácie o výberovom konaní

Stručná charakteristika klienta

Spoločnosť Regal Rexnord sa snaží vytvárať lepší zajtrajšok prostredníctvom energeticky účinnej premeny energie na pohyb. Ako popredný výrobca motorov a súvisiacich komponentov kombináciou sériovej a zákazkovej výroby pomáha svojimi základnými výrobkami udržiavať systémy v prevádzke na celom svete.

Hlavná oblasť pôsobenia klienta

Strojársky priemysel

Kontaktná osoba: Lukáš Ďuriš
Email: [email protected]

Reagovať na ponuku

Vyplnením formuláru nižšie zareagujete na túto pracovnú pozíciu.

Nahrajte nám svoj životopis

Ak budete životopis zasielať emailom, k životopisu, prosím, pripojte aj nasledujúci text, bez ktorého nebude možné vašu žiadosť ďalej spracúvať:
Svojou reakciou na pracovnú ponuku, v súlade so všeobecným nariadením o ochrane údajov 2016/679 (ďalej len „GDPR“) vyhlasujem, že som si prečítal(a) a porozumel(a) obsah dokumentu “Oznámenie o ochrane osobných údajov”, ktorý je k dispozícii na https://www.manpower.sk/ochrana-osobnych-udajov/, a týmto beriem na vedomie, že:

i) moje osobné údaje budú spracúvané spoločnosťou ManpowerGroup Slovensko s.r.o., so sídlom Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, IČO: 35958898, zapísaná v OR OS Bratislava I, oddiel: Sro, vložka číslo: 37879/B (ďalej len „Prevádzkovateľ“), v plnom súlade s nariadením GDPR a ostatnými platnými právnymi predpismi, a to spôsobom a v rozsahu uvedenom v dokumente “Oznámenie o ochrane osobných údajov”;
ii) ak si ako vlastník údajov budem žiadať získať viac informácií o spracovaní svojich osobných údajov alebo budem si chcieť uplatniť svoje individuálne práva, môžem kontaktovať Prevádzkovateľa buď prostredníctvom kontaktných údajov uvedených v “Oznámení o ochrane osobných údajov”, alebo cez online formulár “Podanie žiadosti subjektu údajov” na https://www.manpower.sk.

Ako nás kontaktovať
Ak máte akékoľvek otázky či pripomienky k tomuto “Oznámeniu o ochrane osobných údajov” alebo požadujete si uplatňovať svoje individuálne práva, môžete nás kontaktovať písomne buď na adrese sídla spoločnosti ManpowerGroup Slovensko s.r.o., Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, alebo prostredníctvom online formuláru “Podanie žiadosti subjektu údajov”, ktorý nájdete tu.