Pracovná ponuka - ManpowerGroup Slovensko │ personálna agentúra s centrálou v Bratislave
Úvodná stránka / Hľadám si prácu / Hlavný/á plánovač/čka (Master scheduler)
Publikované: 7 Jul 2022

Hlavný/á plánovač/čka (Master scheduler)

Trenčiansky kraj
Nové Mesto nad Váhom, Slovensko
Projektový manažér (Manažment) Plánovač kvality Plánovač výroby
plný úväzok
2000 eur / mesiac
Presné platové rozmedzie bude upresnené na pohovore.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ste skúsený v oblasti plánovania výroby a chceli by ste sa kariérne posunúť? Hľadáte pracovnú príležitosť, v ktorej by ste dokázali využiť všetky svoje poznatky z oblasti plánovania? Pre nášho klienta Regal Rexnord hľadáme kandidáta, ktorý bude mať na starosti: - Riadenie vývoju výrobných plánov (na úrovni hlavného plánovania/týždenných kapacitných plánov), - Spolupracovanie s dodávateľským reťazcom, výrobou a zákazníckym servisom s cieľom dosiahnutia dobrých výsledkov. - Informovanie zákazníckeho servisu o možných oneskoreniach na základe aktuálnej situácie vo výrobných odvetviach. - Zabezpečenie, aby sa všetky zmeny pravidelne premietali do nevybavených objednávok, hlavných súborov plánovania a tiež do systému ERP. - Vyhľadávanie možností optimálneho využitia a nastavenia výrobnej kapacity. - Riadenie cenových ponúk - výpočet času realizácie a nákladov pre celé portfólio výrobkov - Zabezpečovanie integrovania minulej výroby a úspešnosti budúcej výroby analýzou údajov z výroby. - Zavádzanie a udržiavanie zásad a postupov na zabezpečenie dosiahnutia cieľov v oblasti bezpečnosti, kvality, dodávok a znižovania nákladov.

Zamestnanecké výhody a benefity

- Vianočné odmeny vo výške 55% základného platu a vianočné nákupné poukážky - Mesačné preplácanie cestovných nákladov až do výšky 50% nákladov - Dochádzkový bonus vo výške 80 eur - Príspevok pri životnom jubileu - Príspevok pri pracovnom jubileu - Každoročné navyšovanie mzdy - Pravidelné firemné akcie (Vianočný večierok, Športový Deň, Deň Zdravia) - Možnosť ďalšieho kariérneho rastu - Príspevok na stravovanie (zamestnanci doplácajú 1,00 euro) - Flexibilná pracovná doba - Príspevok pri narodení dieťaťa vo výške 70 eur - Wellness poukážky vo výške 50 eur

Požiadavky na zamestnanca

Úroveň vzdelania

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Plánovania

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

2

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Budete vhodným kandidátom pre nášho klienta, ak budete mať: - Dobrú technickú orientáciu v oblasti výrobnej spoločnosti - Orientáciu na výkon a podané výsledky, - Rozhodujúce schopnosti - Dobré komunikačné schopnosti a skúsenosti v implementácií zmien na pracovisku - Cit pre tímovú prácu a riadenie ľudí - Veľmi dobrú znalosť Anglického jazyka - Znalosť v Oracle je pre vás veľkou výhodou

Informácie o výberovom konaní

Stručná charakteristika klienta

Spoločnosť Regal Rexnord sa snaží vytvárať lepší zajtrajšok prostredníctvom energeticky účinnej premeny energie na pohyb. Ako popredný výrobca motorov a súvisiacich komponentov kombináciou sériovej a zákazkovej výroby pomáha svojimi základnými výrobkami udržiavať systémy v prevádzke na celom svete.

Hlavná oblasť pôsobenia klienta

Strojársky priemysel

Kontaktná osoba: Lukáš Ďuriš
Email: [email protected]

Reagovať na ponuku

Vyplnením formuláru nižšie zareagujete na túto pracovnú pozíciu.

Nahrajte nám svoj životopis

Ak budete životopis zasielať emailom, k životopisu, prosím, pripojte aj nasledujúci text, bez ktorého nebude možné vašu žiadosť ďalej spracúvať:
Svojou reakciou na pracovnú ponuku, v súlade so všeobecným nariadením o ochrane údajov 2016/679 (ďalej len „GDPR“) vyhlasujem, že som si prečítal(a) a porozumel(a) obsah dokumentu “Oznámenie o ochrane osobných údajov”, ktorý je k dispozícii na https://www.manpower.sk/ochrana-osobnych-udajov/, a týmto beriem na vedomie, že:

i) moje osobné údaje budú spracúvané spoločnosťou ManpowerGroup Slovensko s.r.o., so sídlom Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, IČO: 35958898, zapísaná v OR OS Bratislava I, oddiel: Sro, vložka číslo: 37879/B (ďalej len „Prevádzkovateľ“), v plnom súlade s nariadením GDPR a ostatnými platnými právnymi predpismi, a to spôsobom a v rozsahu uvedenom v dokumente “Oznámenie o ochrane osobných údajov”;
ii) ak si ako vlastník údajov budem žiadať získať viac informácií o spracovaní svojich osobných údajov alebo budem si chcieť uplatniť svoje individuálne práva, môžem kontaktovať Prevádzkovateľa buď prostredníctvom kontaktných údajov uvedených v “Oznámení o ochrane osobných údajov”, alebo cez online formulár “Podanie žiadosti subjektu údajov” na https://www.manpower.sk.

Ako nás kontaktovať
Ak máte akékoľvek otázky či pripomienky k tomuto “Oznámeniu o ochrane osobných údajov” alebo požadujete si uplatňovať svoje individuálne práva, môžete nás kontaktovať písomne buď na adrese sídla spoločnosti ManpowerGroup Slovensko s.r.o., Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, alebo prostredníctvom online formuláru “Podanie žiadosti subjektu údajov”, ktorý nájdete tu.