Pracovná ponuka - ManpowerGroup Slovensko │ personálna agentúra s centrálou v Bratislave
Úvodná stránka / Hľadám si prácu / Technológ ohýbania / Laserového rezania
Publikované: 8 Jul 2022

Technológ ohýbania / Laserového rezania

Krupina
Technológ (Automobilový priemysel) Nastavovač CNC strojov Technológ (Strojárstvo) Technológ (Výroba)
plný úväzok
1100 eur / mesiac
Uvedená výška mzdy predstavuje dolnú hranicu. Finálna výška mzdy môže byť vyššia a závisí od kvalít a skúseností kandidáta/ky.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ste skúsený technológ alebo čerstvý absolvent štúdia zameraného na strojárstvo? Ponúkame Vám príležitosť realizovať sa v prosperujúcej spoločnosti na oddelení priemyselného inžinieringu. Ak sa pokladáte za dynamickú, flexibilnú osobnosť s inovatívnym myslením, ktorá sa nebojí nových výziev dajte nám o sebe vedieť! Vašou náplňou práce na pozícii technológa ohýbania bude: - Nastavovanie a obsluha ohraňovacích lisov - Kontrola technologických postupov - Navrhovanie a zlepšovanie existujúcich technologických postupov - Navrhovanie opatrení na optimalizáciu výrobných procesov - Posudzovanie kvality výrobkov - Analyzovanie vzniknutých odchýlok - Tvorba nástrojov, plánov, pracovných postupov - Spolupráca s ostatnými oddeleniami pri rozbehu nových projektov - Sledovanie dodržiavania technických predpisov a parametrov

Zamestnanecké výhody a benefity

- náborový príplatok 300€ - ročné výkonnostné prémie až do výšky 800€ - letná/vianočná prémia v hodnote 150€ a viac - vernostné príplatky do výšky 80€ - 2 dni dovolenky nad rámec Zákona - podpora vzdelávania a rozvoja

Požiadavky na zamestnanca

Úroveň vzdelania

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické zameranie, elektrotechnika, strojárstvo

Jazykové znalosti

Ovládanie aspoň jedného z vybraných jazykov

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)
Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - pokročilý
Kaizen - pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Vodičský preukaz

B

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Hľadáme človeka ktorý je technicky a manuálne zručný a zároveň mu nechýba: - komunikatívnosť - pragmatickosť - tímový duch - zodpovednosť - inovatívnosť - iniciatívnosť - komunikatívna úroveň angličtiny - nemčina je výhodou

Informácie o výberovom konaní

Počet voľných pracovných miest

1

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

2022-08-30

Informácie pre uchádzača

Pozícia je vhodná aj pre absolventa strojárskeho štúdia, alebo príbuzných odborov. Prax na pozícii technológa je výhodou, avšak nie podmienkou. Uvítame komunikatívnych, zodpovedných, inovatívnych kandidátov, ktorí sú tímovými hráčmi, radi sa učia a neboja sa nových výziev.

Stručná charakteristika klienta

Pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta, globálnu výrobnú spoločnosť pôsobiacu vo výťahovom priemysle.

Hlavná oblasť pôsobenia klienta

Ostatná priemyselná výroba

Kontaktná osoba: Marek Šimko
Email: [email protected]

Reagovať na ponuku

Vyplnením formuláru nižšie zareagujete na túto pracovnú pozíciu.

Nahrajte nám svoj životopis

Ak budete životopis zasielať emailom, k životopisu, prosím, pripojte aj nasledujúci text, bez ktorého nebude možné vašu žiadosť ďalej spracúvať:
Svojou reakciou na pracovnú ponuku, v súlade so všeobecným nariadením o ochrane údajov 2016/679 (ďalej len „GDPR“) vyhlasujem, že som si prečítal(a) a porozumel(a) obsah dokumentu “Oznámenie o ochrane osobných údajov”, ktorý je k dispozícii na https://www.manpower.sk/ochrana-osobnych-udajov/, a týmto beriem na vedomie, že:

i) moje osobné údaje budú spracúvané spoločnosťou ManpowerGroup Slovensko s.r.o., so sídlom Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, IČO: 35958898, zapísaná v OR OS Bratislava I, oddiel: Sro, vložka číslo: 37879/B (ďalej len „Prevádzkovateľ“), v plnom súlade s nariadením GDPR a ostatnými platnými právnymi predpismi, a to spôsobom a v rozsahu uvedenom v dokumente “Oznámenie o ochrane osobných údajov”;
ii) ak si ako vlastník údajov budem žiadať získať viac informácií o spracovaní svojich osobných údajov alebo budem si chcieť uplatniť svoje individuálne práva, môžem kontaktovať Prevádzkovateľa buď prostredníctvom kontaktných údajov uvedených v “Oznámení o ochrane osobných údajov”, alebo cez online formulár “Podanie žiadosti subjektu údajov” na https://www.manpower.sk.

Ako nás kontaktovať
Ak máte akékoľvek otázky či pripomienky k tomuto “Oznámeniu o ochrane osobných údajov” alebo požadujete si uplatňovať svoje individuálne práva, môžete nás kontaktovať písomne buď na adrese sídla spoločnosti ManpowerGroup Slovensko s.r.o., Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, alebo prostredníctvom online formuláru “Podanie žiadosti subjektu údajov”, ktorý nájdete tu.