Pracovná ponuka - ManpowerGroup Slovensko │ personálna agentúra s centrálou v Bratislave
Úvodná stránka / Hľadám si prácu / Manažér obstarávania
Publikované: 11 Jul 2022

Manažér obstarávania

Nitriansky kraj
Nákupca
plný úväzok
2000 - 2500 eur / mesiac
Výsledná mzda bude stanovená v závislosti od skúseností a schopností vybraného uchádzača.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Budete zodpovedný za všetky fázy získavanie zdrojov a to najmä: - identifikácia a akvizícia potenciálnych dodávateľov - riadenie vzťahov s kľúčovými dodávateľmi - analýza trhu - porovnávanie a vyhľadávanie optimálnych ponúk (dodávateľov, zdrojov) - identifikácia príležitostí na znižovanie nákladov, optimalizácia procesov - riadenie tendrov - pravidelný reporting

Zamestnanecké výhody a benefity

Zamestnanecké benefity budú komunikované na pracovnom pohovore.

Požiadavky na zamestnanca

Úroveň vzdelania

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Počet rokov praxe

5

Prax na pozícii/v oblasti

5

Vodičský preukaz

B

Osobnostné predpoklady a zručnosti

- min. 5 rokov skúseností na obdobnej pozícii (obstarávanie/nákup zdrojov) - znalosť problematiky ocele - skúsenosti s akvizíciou dodávateľov, rozvojom vzťahov s dodávateľov, tendrovým procesom nevyhnutnou podmienkou - rozsiahle znalosti projektového manažmentu

Informácie o výberovom konaní

Počet voľných pracovných miest

1

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

2022-08-31

Informácie pre uchádzača

Prosíme zaslať Cv v slov. a angl. jazyku. Kontaktovať budeme len vybratých uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky.

Stručná charakteristika klienta

Pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta, stabilnú a úspešnú zahraničnú spoločnosť.

Hlavná oblasť pôsobenia klienta

Odpadové hospodárstvo

Kontaktná osoba: Eva Šimúnová
Email: [email protected]

Reagovať na ponuku

Vyplnením formuláru nižšie zareagujete na túto pracovnú pozíciu.

Nahrajte nám svoj životopis

Ak budete životopis zasielať emailom, k životopisu, prosím, pripojte aj nasledujúci text, bez ktorého nebude možné vašu žiadosť ďalej spracúvať:
Svojou reakciou na pracovnú ponuku, v súlade so všeobecným nariadením o ochrane údajov 2016/679 (ďalej len „GDPR“) vyhlasujem, že som si prečítal(a) a porozumel(a) obsah dokumentu “Oznámenie o ochrane osobných údajov”, ktorý je k dispozícii na https://www.manpower.sk/ochrana-osobnych-udajov/, a týmto beriem na vedomie, že:

i) moje osobné údaje budú spracúvané spoločnosťou ManpowerGroup Slovensko s.r.o., so sídlom Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, IČO: 35958898, zapísaná v OR OS Bratislava I, oddiel: Sro, vložka číslo: 37879/B (ďalej len „Prevádzkovateľ“), v plnom súlade s nariadením GDPR a ostatnými platnými právnymi predpismi, a to spôsobom a v rozsahu uvedenom v dokumente “Oznámenie o ochrane osobných údajov”;
ii) ak si ako vlastník údajov budem žiadať získať viac informácií o spracovaní svojich osobných údajov alebo budem si chcieť uplatniť svoje individuálne práva, môžem kontaktovať Prevádzkovateľa buď prostredníctvom kontaktných údajov uvedených v “Oznámení o ochrane osobných údajov”, alebo cez online formulár “Podanie žiadosti subjektu údajov” na https://www.manpower.sk.

Ako nás kontaktovať
Ak máte akékoľvek otázky či pripomienky k tomuto “Oznámeniu o ochrane osobných údajov” alebo požadujete si uplatňovať svoje individuálne práva, môžete nás kontaktovať písomne buď na adrese sídla spoločnosti ManpowerGroup Slovensko s.r.o., Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, alebo prostredníctvom online formuláru “Podanie žiadosti subjektu údajov”, ktorý nájdete tu.