Úvodná stránka / Hľadám si prácu / Obchodno – technický zástupca pre Trenčiansky región
Publikované: 19 Jul 2022

Obchodno – technický zástupca pre Trenčiansky región

Trenčiansky kraj
(Práca vyžaduje cestovanie)
Obchodný zástupca
plný úväzok
1300 - 1500 eur / mesiac
Po skúšobnej dobe vyššia fixná zložka mzdy + finančné prémie z predaja a plnenia úloh + ročný bonus, 13. plat podľa splnenia firemných cieľov.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Predaj produktov vo zverenom regióne: Trenčiansky kraj – okresy: Topoľčany, Partizánske, Bánovce nad Bebravou, Prievidza, Ilava, Púchov, Považská Bystrica Prehlbovanie vzťahov a spolupráce s existujúcimi zákazníkmi a aktívne vyhľadávanie nových zákazníkov Koordinácia priebehu zákazky z obchodného hľadiska Spracovanie cenových ponúk, technologických postupov a riešení (v spolupráci s technickým oddelením), sledovanie pohľadávok Informatívne merania fyzikálnych parametrov konštrukcie (vlhkosť, teplota, pevnosť) za účelom overenia, alebo odporučenia vhodnej technológie zásahu Vykonávanie technického dozoru a poradenstva v priebehu realizácie stavieb Plnenie stanovených cieľov a úloh Administratíva a pravidelný reporting Práca v systéme CRM - Customer Relationship Management

Perspektívna a zaujímavá prácu v príjemnom kolektíve v stabilnej nadnárodnej spoločnosti Motivujúce finančné ohodnotenie - fixná zložka, variabilná zložka, kvartálne a ročné odmeny v závislosti od plnenia cieľov a úloh, 13. plat podľa plnenia cieľov firmy Flexibilná pracovná doba Otvorená a neformálna firemná kultúra, príjemná atmosféra a priateľský kolektív Vzdelávanie a odborný rast Odmena pri pracovnom jubileu Služobné vozidlo, notebook, mobilný telefón aj na súkromné účely Teambuildingy, športové alebo iné spoločenské akcie 5 dní extra dovolenky nad rámec zákona Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie Zamestnanecká zľava Stravné aj počas dovolenky, PN, OČR Časová sloboda

Požiadavky na zamestnanca

Úroveň vzdelania

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Stavebné, technické zameranie

Ostatné znalosti

Microsoft Word - základy
Microsoft Excel - základy
Microsoft PowerPoint - základy
Microsoft Outlook - základy

Počet rokov praxe

3

Prax na pozícii/v oblasti

Stavebníctvo / Obchod

Vodičský preukaz

B

Motivácia a chuť pre prácu obchodného zástupcu Výborné komunikačné, vyjednávacie a prezentačné schopnosti Príjemné vystupovanie Cieľavedomosť a vytrvalosť Chuť neustále sa vzdelávať a rásť spolu s firmou Zodpovedný prístup k práci Schopnosť zaujať a presvedčiť Dobrý time management Ochota cestovať a pracovať v teréne Loajalita Pozitívne myslenie a zmysel pre humor

Informácie o výberovom konaní

Počet voľných pracovných miest

1

Pracovnú pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta.

Stavebný priemysel

Kontaktná osoba: Kristína Kurajdová Trnovcová