Pracovná ponuka - ManpowerGroup Slovensko │ personálna agentúra s centrálou v Bratislave
Publikované: 21 Jul 2022

Recepčná

Bratislava
Administratívny pracovník, referent Asistent Recepčná (Administratíva)
plný úväzok
1100 eur / mesiac

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta v súčasnosti obsadzujeme pozíciu recepčnej. Hľadáme komunikatívnu a reprezentatívnu osobu, ktorá bude prvým kontaktom u klienta. Ponúkame ti prácu pre renomovanú spoločnosť v Bratislave s medzinárodným pôsobením. Ako by vyzerala tvoja náplň práce? • práca na recepcii/front office • spracovanie korešpondencie, objednávok • komunikácia (telefonicky, emailovo) • starostlivosť o návštevy • práca s interným systémov, s MS Office a počítačom • iné ad hoc úlohy (napr. pomáhanie pri organizácii eventov) Ak ťa pracovná ponuka zaujala, pošli nám svoje CV.

Zamestnanecké výhody a benefity

Klient ponúka zaujímavé benefity: • medzinárodné prostredie, mladý a dynamický kolektív • atraktívne pracovné prostredie, moderné priestory • sociálny program pre zamestnancov, ročné hodnotenie miezd • Multisport karta, sick day, team-buldingy, športové dni a mnohé iné benefity

Požiadavky na zamestnanca

Úroveň vzdelania

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Od vhodného kandidáta sa vyžaduje: • príjemné vystupovanie, dobré komunikačné znalosti • reprezentatívne vystupovanie a chuť pracovať • angličtina na komunikatívnej úrovni • samostatnosť, zodpovednosť, kolegiálnosť • výhodou je prax z administratívy alebo obdobnej pozície

Informácie o výberovom konaní

Informácie pre uchádzača

K zaslaným životopisom pristupujeme s cieľom objaviť v každom našom kandidátovi jeho individuálny talent. Vzhľadom na veľký počet záujemcov budeme telefonicky kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Stručná charakteristika klienta

Náš klient patrí medzi najväčšie účtovné a poradenské spoločnosti na svete.

Hlavná oblasť pôsobenia klienta

Účtovnícke a auditorské činnosti

Kontaktná osoba: Dominika Salíni
Email: [email protected]

Reagovať na ponuku

Vyplnením formuláru nižšie zareagujete na túto pracovnú pozíciu.

Nahrajte nám svoj životopis

Ak budete životopis zasielať emailom, k životopisu, prosím, pripojte aj nasledujúci text, bez ktorého nebude možné vašu žiadosť ďalej spracúvať:
Svojou reakciou na pracovnú ponuku, v súlade so všeobecným nariadením o ochrane údajov 2016/679 (ďalej len „GDPR“) vyhlasujem, že som si prečítal(a) a porozumel(a) obsah dokumentu “Oznámenie o ochrane osobných údajov”, ktorý je k dispozícii na https://www.manpower.sk/ochrana-osobnych-udajov/, a týmto beriem na vedomie, že:

i) moje osobné údaje budú spracúvané spoločnosťou ManpowerGroup Slovensko s.r.o., so sídlom Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, IČO: 35958898, zapísaná v OR OS Bratislava I, oddiel: Sro, vložka číslo: 37879/B (ďalej len „Prevádzkovateľ“), v plnom súlade s nariadením GDPR a ostatnými platnými právnymi predpismi, a to spôsobom a v rozsahu uvedenom v dokumente “Oznámenie o ochrane osobných údajov”;
ii) ak si ako vlastník údajov budem žiadať získať viac informácií o spracovaní svojich osobných údajov alebo budem si chcieť uplatniť svoje individuálne práva, môžem kontaktovať Prevádzkovateľa buď prostredníctvom kontaktných údajov uvedených v “Oznámení o ochrane osobných údajov”, alebo cez online formulár “Podanie žiadosti subjektu údajov” na https://www.manpower.sk.

Ako nás kontaktovať
Ak máte akékoľvek otázky či pripomienky k tomuto “Oznámeniu o ochrane osobných údajov” alebo požadujete si uplatňovať svoje individuálne práva, môžete nás kontaktovať písomne buď na adrese sídla spoločnosti ManpowerGroup Slovensko s.r.o., Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, alebo prostredníctvom online formuláru “Podanie žiadosti subjektu údajov”, ktorý nájdete tu.