Pracovná ponuka - ManpowerGroup Slovensko │ personálna agentúra s centrálou v Bratislave
Úvodná stránka / Hľadám si prácu / Operátor kontaktného centra
Publikované: 22 Jul 2022

Operátor kontaktného centra

Žilina
Špecialista podpory zákazníkov
plný úväzok
780 eur / mesiac
+ variabilná zložka mzdy - jej výška je v priemere 150 €. Nemá však limit. V začiatkoch Ťa podporíme prvé 3 mesiace bonusom 100€/mes.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplňou práce je komunikácia s klientom o aktuálnej ponuke doplnkových a asistenčných služieb (máš potrebné informácie o klientovi, vieš s kým telefonuješ). Údaje budeš zaznamenávať v interných systémoch, preto by si mal mať základné znalosti práce s PC. Tvoj supervízor Ti pomôže so všetkými otázkami a bude Ti k dispozícii počas celého dňa. Zároveň sme pripravili pre Teba kvalitný vzdelávací systém a v Tvojich začiatkoch Ťa podporíme nástupným bonusom, spolu až 300€. Pracujeme v 8 hodinových zmenách cez pracovné dni v čase od 08:00 do 18:00hod ( začiatok a koniec smeny bude upresnený manažérom ) Víkendy a sviatky máš voľné

Zamestnanecké výhody a benefity

* Individuálne si dohodneme pracovné zmeny * Homeoffice (po dohode) * Postaráme sa o bezplatný pitný režim a dostatok vitamínov * Podporíme Ťa v športových aktivitách - máme pre Teba pripravenú Multisport kartu * Stravné lístky na ktoré prispievame nad rámec zákona * Odmena za nového kolegu (300€) * Dochádzkový bonus vyplácaný kvartálne (240€/rok) * Koncoročná odmena (180€) * Motivačné tímové súťaže * Počítame s Tebou na firemných akciách

Požiadavky na zamestnanca

Úroveň vzdelania

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Osobnostné predpoklady a zručnosti

- komunikatívnosť - reprezentatívne vystupovanie

Informácie o výberovom konaní

Počet voľných pracovných miest

3

Stručná charakteristika klienta

Dynamická spoločnosť zameraná na služby komerčného call centra.

Hlavná oblasť pôsobenia klienta

Iné neuvedené oblasti

Kontaktná osoba: Mária Ivanovičová
Email: [email protected]

Reagovať na ponuku

Vyplnením formuláru nižšie zareagujete na túto pracovnú pozíciu.

Nahrajte nám svoj životopis

Ak budete životopis zasielať emailom, k životopisu, prosím, pripojte aj nasledujúci text, bez ktorého nebude možné vašu žiadosť ďalej spracúvať:
Svojou reakciou na pracovnú ponuku, v súlade so všeobecným nariadením o ochrane údajov 2016/679 (ďalej len „GDPR“) vyhlasujem, že som si prečítal(a) a porozumel(a) obsah dokumentu “Oznámenie o ochrane osobných údajov”, ktorý je k dispozícii na https://www.manpower.sk/ochrana-osobnych-udajov/, a týmto beriem na vedomie, že:

i) moje osobné údaje budú spracúvané spoločnosťou ManpowerGroup Slovensko s.r.o., so sídlom Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, IČO: 35958898, zapísaná v OR OS Bratislava I, oddiel: Sro, vložka číslo: 37879/B (ďalej len „Prevádzkovateľ“), v plnom súlade s nariadením GDPR a ostatnými platnými právnymi predpismi, a to spôsobom a v rozsahu uvedenom v dokumente “Oznámenie o ochrane osobných údajov”;
ii) ak si ako vlastník údajov budem žiadať získať viac informácií o spracovaní svojich osobných údajov alebo budem si chcieť uplatniť svoje individuálne práva, môžem kontaktovať Prevádzkovateľa buď prostredníctvom kontaktných údajov uvedených v “Oznámení o ochrane osobných údajov”, alebo cez online formulár “Podanie žiadosti subjektu údajov” na https://www.manpower.sk.

Ako nás kontaktovať
Ak máte akékoľvek otázky či pripomienky k tomuto “Oznámeniu o ochrane osobných údajov” alebo požadujete si uplatňovať svoje individuálne práva, môžete nás kontaktovať písomne buď na adrese sídla spoločnosti ManpowerGroup Slovensko s.r.o., Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, alebo prostredníctvom online formuláru “Podanie žiadosti subjektu údajov”, ktorý nájdete tu.