Úvodná stránka / Hľadám si prácu / Procesný/á inžinier/ka pre spracovanie plastov
Publikované: 4 Aug 2022

Procesný/á inžinier/ka pre spracovanie plastov

Trenčiansky kraj
Trenčín, Slovensko
Procesný inžinier (Automobilový priemysel) Procesný inžinier (Technika, rozvoj) Procesný inžinier (Výroba)
plný úväzok
1700 eur / mesiac
Minimálna mzda začína na úrovni 1700 Eur brutto a jej presná výška bude upresnená na pohovore.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta významného v oblasti výroby Automotive komponentov hľadáme skúseného kandidáta, ktorý bude mať na starosti: - Vývoj a celosvetové zavádzanie noriem pre procesy, nástroje, systémy a zariadenia - Optimalizácia existujúcich procesov a existujúcich zariadení s prihliadnutím na ekonomickú efektívnosť - Pravidelné kontrolovanie a aktualizovanie štandardných časov pre všetky kroky výrobného procesu (value add and none value add) - Realizácia školení v rámci závodov - Podpora pri zavádzaní globálnej stratégie zariadení spolu s výrobnými zariadeniami

Náš klient ponúka široký systém benefitov : - 13ty plat, - 4 dni voľna nad rámec (sick day), - Flexibilný pracovný čas, - Možnosti ďalšieho odborného a jazykového vzdelávania, - Garantovaný priestor pre kariérny rozvoj, A ďalšie benefity, ktoré vám vieme bližšie uviesť pri pohovore.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technológia plastov, strojárstvo a pod.

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - pokročilý

Počet rokov praxe

2

Vodičský preukaz

B

- Ukončené technické vzdelanie príp. porovnateľné vzdelanie - Odborná prax v spracovaní plastov (vstrekovanie, tavenie, zalievanie, spájanie plastov), prax v sektore automotive veľkou výhodou - Samostatné rozhodovanie, zároveň aj tímový hráč a komunikačné schopnosti - Záujem a vysoká motivácia v oblasti vývoja nových technických riešení a procesov - Plnenie termínov, nákladov a kvality, ako aj analytické a štruktúrované myslenie a postupy - Ochota cestovať v rámci Slovenska ako aj do zahraničia

Náš klient je jedným z najstarších a najväčších producentov káblov v oblasti Automotive.

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Kontaktná osoba: Lukáš Ďuriš