Úvodná stránka / Hľadám si prácu / Operátor linky - práca na 2 zmeny
Publikované: 30 Mar 2021

Operátor linky - práca na 2 zmeny

Voderady
Operátor výroby Robotník (Výroba)
plný úväzok
720 - 740 eur / mesiac
+ dochádzkový bonus od 60 €, kvalifikačný bonus od 50 € (po skúšobnej dobe), 13. a 14. plat vo výške 50 % základnej mzdy

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vy hľadáte prácu v strojárskej výrobe? My hľadáme do teamu ľudí na strihaciu a baliacu linku. * nastavovanie a obsluha strihacej a baliacej linky podľa pokynov * výroba drevených paliet * obsluha mostového žeriavu * udržiavanie čistoty pracovných priestorov

Zamestnanecké výhody a benefity

* stravné lístky nad rámec zákona * príspevok na dopravu od 60€ v závislosti od vzdialenosti bydliska * raz ročne zvyšovanie miezd a ročné odmeny na základe výkonu zamestnanca

Požiadavky na zamestnanca

Úroveň vzdelania

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Vodičský preukaz

B

Osobnostné predpoklady a zručnosti

* ochota pracovať na 2 zmeny * schopnosť pracovať samostatne i v tíme

Informácie o výberovom konaní

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

2021-04-30

Informácie pre uchádzača

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov, ktorí najviac spĺňajú kritéria stanovené našim klientom. Ďakujeme za pochopenie a tešíme sa na spoluprácu.

Stručná charakteristika klienta

Spoločnosť, pre ktorú pozíciu obsadzujeme ponúka rôzne typy ocele podľa požiadaviek zákazníka a podľa finálneho produktu, na ktorý sa využíva. V súčasnosti medzi zákazníkov patria dodávatelia pre automobilový priemysel, výrobcovia bielej techniky a podobne.

Hlavná oblasť pôsobenia klienta

Strojársky priemysel

Kontaktná osoba: Veronika Kuczman
Email: [email protected]

Reagovať na ponuku

Vyplnením formuláru nižšie zareagujete na túto pracovnú pozíciu.

Nahrajte nám svoj životopis

Ak budete životopis zasielať emailom, k životopisu, prosím, pripojte aj nasledujúci text, bez ktorého nebude možné vašu žiadosť ďalej spracúvať:
Svojou reakciou na pracovnú ponuku, v súlade so všeobecným nariadením o ochrane údajov 2016/679 (ďalej len „GDPR“) vyhlasujem, že som si prečítal(a) a porozumel(a) obsah dokumentu “Oznámenie o ochrane osobných údajov”, ktorý je k dispozícii na https://www.manpower.sk/ochrana-osobnych-udajov/, a týmto beriem na vedomie, že:

i) moje osobné údaje budú spracúvané spoločnosťou ManpowerGroup Slovensko s.r.o., so sídlom Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, IČO: 35958898, zapísaná v OR OS Bratislava I, oddiel: Sro, vložka číslo: 37879/B (ďalej len „Prevádzkovateľ“), v plnom súlade s nariadením GDPR a ostatnými platnými právnymi predpismi, a to spôsobom a v rozsahu uvedenom v dokumente “Oznámenie o ochrane osobných údajov”;
ii) ak si ako vlastník údajov budem žiadať získať viac informácií o spracovaní svojich osobných údajov alebo budem si chcieť uplatniť svoje individuálne práva, môžem kontaktovať Prevádzkovateľa buď prostredníctvom kontaktných údajov uvedených v “Oznámení o ochrane osobných údajov”, alebo cez online formulár “Podanie žiadosti subjektu údajov” na https://www.manpower.sk.

Ako nás kontaktovať
Ak máte akékoľvek otázky či pripomienky k tomuto “Oznámeniu o ochrane osobných údajov” alebo požadujete si uplatňovať svoje individuálne práva, môžete nás kontaktovať písomne buď na adrese sídla spoločnosti ManpowerGroup Slovensko s.r.o., Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, alebo prostredníctvom online formuláru “Podanie žiadosti subjektu údajov”, ktorý nájdete tu.