Úvodná stránka / Hľadám si prácu / Nákupca/Nákupkyňa
Publikované: 5 Aug 2022

Nákupca/Nákupkyňa

Trenčiansky kraj
Nové Mesto nad Váhom, Slovensko
Nákupca
plný úväzok
1500 eur / mesiac
Presné platové rozmedzie bude upresnené na pohovore.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte nadšenie pre oblasť nákupu a chceli by ste získať cenné skúsenosti z oblasti strojárskej výroby? Náš klient Regal Rexnord rozširuje svoju pracovnú pôsobnosť na oddelení nákupu. Vašou hlavnou pracovnou náplňou bude: - Objednávanie potrebného materiálu pre výrobu na základe požiadaviek jednotlivých oddelení. - Riešenie dodávateľských nezhôd na základe výstupov z oddelenia kvality, alebo výroby. - Zabezpečovanie prepravy materiálu schválenými prepravnými spoločnosťami. - Forecasting prijatých materiálov - Objednávanie priameho aj nepriameho materiálu

Vianočné odmeny vo výške 55% základného platu a vianočné nákupné poukážky Mesačné preplácanie cestovných nákladov až do výšky 50% nákladov Dochádzkový bonus vo výške 80 eur Príspevok pri životnom jubileu Príspevok pri pracovnom jubileu Každoročné navyšovanie mzdy Pravidelné firemné akcie (Vianočný večierok, Športový Deň, Deň Zdravia) Možnosť ďalšieho kariérneho rastu Príspevok na stravovanie (zamestnanci doplácajú 1,00 euro) Flexibilný pracovný čas Príspevok pri narodení dieťaťa vo výške 70 eur Wellness poukážky vo výške 50 eur

Požiadavky na zamestnanca

Úroveň vzdelania

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technické/strojárske

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - pokročilý

Počet rokov praxe

1

Prax na pozícii/v oblasti

Nákupca

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Samostatnosť - Tímová práca pri riešení problémov - Analytické myslenie - Iniciatíva - Orientácia na výsledok - Stanovovanie priorít - Vyjednávacie schopnosti

Spoločnosť Regal Rexnord sa snaží vytvárať lepší zajtrajšok prostredníctvom energeticky účinnej premeny energie na pohyb. Ako popredný výrobca motorov a súvisiacich komponentov kombináciou sériovej a zákazkovej výroby pomáha svojimi základnými výrobkami udržiavať systémy v prevádzke na celom svete.

Strojársky priemysel

Kontaktná osoba: Lukáš Ďuriš