Pracovná ponuka - ManpowerGroup Slovensko │ personálna agentúra s centrálou v Bratislave
Úvodná stránka / Hľadám si prácu / Lead Electronics Engineer
Publikované: 6 Aug 2022

Lead Electronics Engineer

Trenčiansky kraj
Elektronik
plný úväzok
1870 eur / mesiac
Výsledná mzda závisí od skúseností a schopností vybraného kandidáta. Platový balíček zahŕňa navyše 10 % variabilnú časť, 13. a 14.plat.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ste nadšenec do vývoja, inovatívny a kreatívny? Máte schopnosť viesť a motivovať kolektív? Komunikujete po anglicky? Potom hľadáme práve Vás! Náplňou práce úspešného kandidáta bude: - riadenie, motivácia a hodnotenie zverených pracovníkov - návrh a realizácia vypracovania a simulácie elektrických obvodov - návrh a príprava elektronickej architektúry systému - príprava technickej dokumentácie, analýza chýb a rizík - spolupráca s ostatnými oddeleniami a sesterskými závodmi - komunikácia so zákazníkom (zahŕňa vycestovanie za zákazníkom)

Zamestnanecké výhody a benefity

Zamestnanecké výhody budú komunikované na pracovnom pohovore.

Požiadavky na zamestnanca

Úroveň vzdelania

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

3

Prax na pozícii/v oblasti

automobilový priemysel

Vodičský preukaz

B

Osobnostné predpoklady a zručnosti

- nevyhnutná je komunikatívna znalosť anglického jazyka - nutná min. 3 ročná prax v oblasti elektronického vývoja, regulačnou technikou, projektovým manažmentom - VŠ vzdelanie elektrotechnického smeru - výhodou je znalosť SW OrCAD - technické a analytické myslenie - samostatnosť, rozhodnosť , zodpovednosť

Informácie o výberovom konaní

Počet voľných pracovných miest

1

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

2022-09-30

Informácie pre uchádzača

Poprosíme zasielať štruktúrované CV v Sj a AJ. Kontaktovať budeme len vybratých uchádzačov, spĺňajúcich uvedené požiadavky.

Stručná charakteristika klienta

Pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta, úspešnú medzinárodnú spoločnosť pôsobiacu v automobilovom priemysle.

Hlavná oblasť pôsobenia klienta

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Kontaktná osoba: Eva Šimúnová
Email: [email protected]

Reagovať na ponuku

Vyplnením formuláru nižšie zareagujete na túto pracovnú pozíciu.

Nahrajte nám svoj životopis

Ak budete životopis zasielať emailom, k životopisu, prosím, pripojte aj nasledujúci text, bez ktorého nebude možné vašu žiadosť ďalej spracúvať:
Svojou reakciou na pracovnú ponuku, v súlade so všeobecným nariadením o ochrane údajov 2016/679 (ďalej len „GDPR“) vyhlasujem, že som si prečítal(a) a porozumel(a) obsah dokumentu “Oznámenie o ochrane osobných údajov”, ktorý je k dispozícii na https://www.manpower.sk/ochrana-osobnych-udajov/, a týmto beriem na vedomie, že:

i) moje osobné údaje budú spracúvané spoločnosťou ManpowerGroup Slovensko s.r.o., so sídlom Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, IČO: 35958898, zapísaná v OR OS Bratislava I, oddiel: Sro, vložka číslo: 37879/B (ďalej len „Prevádzkovateľ“), v plnom súlade s nariadením GDPR a ostatnými platnými právnymi predpismi, a to spôsobom a v rozsahu uvedenom v dokumente “Oznámenie o ochrane osobných údajov”;
ii) ak si ako vlastník údajov budem žiadať získať viac informácií o spracovaní svojich osobných údajov alebo budem si chcieť uplatniť svoje individuálne práva, môžem kontaktovať Prevádzkovateľa buď prostredníctvom kontaktných údajov uvedených v “Oznámení o ochrane osobných údajov”, alebo cez online formulár “Podanie žiadosti subjektu údajov” na https://www.manpower.sk.

Ako nás kontaktovať
Ak máte akékoľvek otázky či pripomienky k tomuto “Oznámeniu o ochrane osobných údajov” alebo požadujete si uplatňovať svoje individuálne práva, môžete nás kontaktovať písomne buď na adrese sídla spoločnosti ManpowerGroup Slovensko s.r.o., Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, alebo prostredníctvom online formuláru “Podanie žiadosti subjektu údajov”, ktorý nájdete tu.