Pracovná ponuka - ManpowerGroup Slovensko │ personálna agentúra s centrálou v Bratislave
Úvodná stránka / Hľadám si prácu / Projektový inžinier
Publikované: 8 Aug 2022

Projektový inžinier

Trenčiansky kraj
Procesný inžinier (Elektrotechnika a energetika) Systémový inžinier
plný úväzok
2200 eur / mesiac
Výsledná mzda závisí od skúseností a schopností vybraného kandidáta. Súčasťou mzdové balíčka je variabilná zložka vo výške 10% k základnému platu, 13. a 14.ty plat.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si kreatívny, inovatívny, samostatne pracujúci s veľkou vnútornou motiváciou? Máš rád/rada tvorbu nových produktov/konceptov, komunikáciu so zákazníkom a riadenie projektov? Potom hľadáme práve TEBA! Tvojou náplňou práce bude najmä: - zodpovednosť za riešenie technickej stránky projektu v rámci projektového tímu - koordinácia členov tímu za jednotlivé technické oblasti - komunikácia so zákazníkom (analýza projektu, riešenie technických požiadaviek zákazníka a riešenie prípadne vzniknutých požiadaviek na zmenu) - zodpovednosť za technickú správnosť projektu - interná komunikácia ohľadom technického vývoja -vypracovanie rizikových analýz, spolupráca s ostatnými oddeleniami

Zamestnanecké výhody a benefity

Zamestnanecké benefity budú komunikované na pracovnom pohovore.

Požiadavky na zamestnanca

Úroveň vzdelania

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

3

Prax na pozícii/v oblasti

automobilový priemysel

Vodičský preukaz

B

Osobnostné predpoklady a zručnosti

- nevyhnutná prax min. 3 roky v automotive oblasti - nutná komunikatívna znalosť anglického jazyka - znalosť 3D SW - technické vzdelanie - schopnosť riadiť a motivovať tím - rozhodnosť, samostatnosť - inovatívnosť, kreativita - technické a analytické myslenie

Informácie o výberovom konaní

Počet voľných pracovných miest

1

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

2022-09-30

Informácie pre uchádzača

Záujemcov poprosíme o zaslanie CV v slov. a angl. jazyku. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú definované požiadavky.

Stručná charakteristika klienta

Pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta, úspešnú medzinárodnú spoločnosť pôsobiacu v automobilovom priemysle.

Hlavná oblasť pôsobenia klienta

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Kontaktná osoba: Eva Šimúnová
Email: [email protected]

Reagovať na ponuku

Vyplnením formuláru nižšie zareagujete na túto pracovnú pozíciu.

Nahrajte nám svoj životopis

Ak budete životopis zasielať emailom, k životopisu, prosím, pripojte aj nasledujúci text, bez ktorého nebude možné vašu žiadosť ďalej spracúvať:
Svojou reakciou na pracovnú ponuku, v súlade so všeobecným nariadením o ochrane údajov 2016/679 (ďalej len „GDPR“) vyhlasujem, že som si prečítal(a) a porozumel(a) obsah dokumentu “Oznámenie o ochrane osobných údajov”, ktorý je k dispozícii na https://www.manpower.sk/ochrana-osobnych-udajov/, a týmto beriem na vedomie, že:

i) moje osobné údaje budú spracúvané spoločnosťou ManpowerGroup Slovensko s.r.o., so sídlom Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, IČO: 35958898, zapísaná v OR OS Bratislava I, oddiel: Sro, vložka číslo: 37879/B (ďalej len „Prevádzkovateľ“), v plnom súlade s nariadením GDPR a ostatnými platnými právnymi predpismi, a to spôsobom a v rozsahu uvedenom v dokumente “Oznámenie o ochrane osobných údajov”;
ii) ak si ako vlastník údajov budem žiadať získať viac informácií o spracovaní svojich osobných údajov alebo budem si chcieť uplatniť svoje individuálne práva, môžem kontaktovať Prevádzkovateľa buď prostredníctvom kontaktných údajov uvedených v “Oznámení o ochrane osobných údajov”, alebo cez online formulár “Podanie žiadosti subjektu údajov” na https://www.manpower.sk.

Ako nás kontaktovať
Ak máte akékoľvek otázky či pripomienky k tomuto “Oznámeniu o ochrane osobných údajov” alebo požadujete si uplatňovať svoje individuálne práva, môžete nás kontaktovať písomne buď na adrese sídla spoločnosti ManpowerGroup Slovensko s.r.o., Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, alebo prostredníctvom online formuláru “Podanie žiadosti subjektu údajov”, ktorý nájdete tu.