Pracovná ponuka - ManpowerGroup Slovensko │ personálna agentúra s centrálou v Bratislave
Úvodná stránka / Hľadám si prácu / Dizajnový inžinier
Publikované: 8 Aug 2022

Dizajnový inžinier

Trenčiansky kraj
Procesný inžinier (Automobilový priemysel) Procesný inžinier (Elektrotechnika a energetika) Systémový inžinier Inžinier simulácií Procesný inžinier (Technika, rozvoj)
plný úväzok
2200 eur / mesiac
Výsledná mzdová ponuka závisí od schopností a skúseností vybraného kandidáta. Súčasťou mzdové balíčka je variabilná časť vy výške 10 % k základnej mzde, 13.a 14. ty plat.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si kreatívny a inovatívny? Rád sa podieľaš na nových projektoch? Si prirodzená autorita schopná nadchnúť tím? Potom hľadáme TEBA!!! Tvojou náplňou práce bude: - zodpovednosť za dizajn projektu a návrh komplexného riešenia po komunikácii so zákazníkom ohľadne jeho požiadaviek - komplexné zastrešenie konštrukčných riešení - zodpovednosť za realizáciu CAD dizajnov - príprava FMEA - identifikácia a analýza dizajnových problémov, ich riešenie - zabezpečenie skúšok na vzorkovacích zariadeniach, účasť na skúškach, riešenie vzniknutých problémov

Zamestnanecké výhody a benefity

Zamestnanecké výhody budú komunikované na pracovnom pohovore.

Požiadavky na zamestnanca

Úroveň vzdelania

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

3

Prax na pozícii/v oblasti

automobilový priemysel

Vodičský preukaz

B

Osobnostné predpoklady a zručnosti

- nevyhnutná prax min. 3 roky v oblasti automotive - nutná komunikatívna znalosť anglického jazyka - VŠ vzdelanie technického smeru - znalosť MS Project a MS Office, CAD - samostatnosť, rozhodnosť - analytické a technické schopnosti - schopnosť riadiť a motivovať tím

Informácie o výberovom konaní

Počet voľných pracovných miest

1

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

2022-09-30

Informácie pre uchádzača

Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov, spĺňajúcich definované požiadavky. Záujemcov poprosíme zaslať CV v slov. a angl. jazyku.

Stručná charakteristika klienta

Pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta, úspešnú medzinárodnú spoločnosť pôsobiacu v automobilovom priemysle.

Hlavná oblasť pôsobenia klienta

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Kontaktná osoba: Eva Šimúnová
Email: [email protected]

Reagovať na ponuku

Vyplnením formuláru nižšie zareagujete na túto pracovnú pozíciu.

Nahrajte nám svoj životopis

Ak budete životopis zasielať emailom, k životopisu, prosím, pripojte aj nasledujúci text, bez ktorého nebude možné vašu žiadosť ďalej spracúvať:
Svojou reakciou na pracovnú ponuku, v súlade so všeobecným nariadením o ochrane údajov 2016/679 (ďalej len „GDPR“) vyhlasujem, že som si prečítal(a) a porozumel(a) obsah dokumentu “Oznámenie o ochrane osobných údajov”, ktorý je k dispozícii na https://www.manpower.sk/ochrana-osobnych-udajov/, a týmto beriem na vedomie, že:

i) moje osobné údaje budú spracúvané spoločnosťou ManpowerGroup Slovensko s.r.o., so sídlom Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, IČO: 35958898, zapísaná v OR OS Bratislava I, oddiel: Sro, vložka číslo: 37879/B (ďalej len „Prevádzkovateľ“), v plnom súlade s nariadením GDPR a ostatnými platnými právnymi predpismi, a to spôsobom a v rozsahu uvedenom v dokumente “Oznámenie o ochrane osobných údajov”;
ii) ak si ako vlastník údajov budem žiadať získať viac informácií o spracovaní svojich osobných údajov alebo budem si chcieť uplatniť svoje individuálne práva, môžem kontaktovať Prevádzkovateľa buď prostredníctvom kontaktných údajov uvedených v “Oznámení o ochrane osobných údajov”, alebo cez online formulár “Podanie žiadosti subjektu údajov” na https://www.manpower.sk.

Ako nás kontaktovať
Ak máte akékoľvek otázky či pripomienky k tomuto “Oznámeniu o ochrane osobných údajov” alebo požadujete si uplatňovať svoje individuálne práva, môžete nás kontaktovať písomne buď na adrese sídla spoločnosti ManpowerGroup Slovensko s.r.o., Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, alebo prostredníctvom online formuláru “Podanie žiadosti subjektu údajov”, ktorý nájdete tu.