Úvodná stránka / Hľadám si prácu / Procesný inžinier/inžinierka
Publikované: 8 Aug 2022

Procesný inžinier/inžinierka

okres Veľký Krtíš
Procesný inžinier (Automobilový priemysel) Procesný manažér Procesný inžinier (Strojárstvo) Procesný inžinier (Technika, rozvoj) Procesný inžinier (Výroba)
plný úväzok
1100 eur / mesiac
Mzda od 1100 Eur závisí od skúseností a znalostí úspešného kandidáta

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Navrhovanie a aktualizovanie výrobných postupov a pracovných cyklov • Navrhovanie riešení pre zlepšenie produktivity, kvality a bezpečnosti • Zavádzanie nových výrobkov do výroby , koordinácia a riadenie úloh medzi oddeleniami, sledovanie procesu výroby až po finálny produkt • Projektovanie pracovísk ,optimalizácia postupov (redukcia nákladov) na základe princípov ergonómie a bezpečnosti pri práci • Participovanie pri inštalácii nových zariadení, ich zavedenie do prevádzky • Vypracovávanie metodík pre zefektívnenie logistického toku materiálu a neustáleho zlepšovania procesov • Zaškoľovanie operátorov a Team Leadrov • Navrhovanie a realizovanie nových konštrukčných riešení produktov • Vykonávanie technologických skúšok, realizovanie zmenových konaní, stanovovanie výrobných časov pri tvorbe noriem • Vyberanie vhodných technologických postupov výroby

• Príspevok na dopravu pre všetkých kmeňových zamestnancov za každý odpracovaný deň a v závislosti od vzdialenosti pracoviska (pri 21-dňovom mesiaci až 105 €/mesačne) • Celoročný vstup do posilňovne v areáli spoločnosti aj pre vášho hosťa • Celoročný vstup do krytej plavárne a posilňovne vo Veľkom Krtíši a Aquatermal Dolná Strehová 20% zľava • Stravovanie vo firemnej reštaurácií a stravovacia karta nabíjaná na kvartálnej báze • Príspevok pri narodení dieťaťa 100€ • Príplatky nad rámec Zákonníka práce • 13. a 14.plat pri splnení podmienok v období • Vernostný bonus od 75€ do 225 € (lojalita) • Deň voľna navyše pri splnení podmienok • Poistenie obsluhy VZV 50% • Referral program • Odborné školenia • Pravidelné športové aktivity a podujatia Mimoriadne bonusy za odpracované soboty až do 165€ Benefity po 2 rokoch: • Príspevok na rekreáciu max. 275€ • Príspevok na športovú činnosť dieťaťa max. 275€ Benefity po 5 rokoch: • Vernostný bonus 375€ (lojalita) Benefit po 10 rokoch: • Kapitálové životné poistenie až do výšky 1000€ ročne

Požiadavky na zamestnanca

Jazykové znalosti

Ovládanie aspoň jedného z vybraných jazykov

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)
Taliansky jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - expert
Microsoft Outlook - expert
Microsoft PowerPoint - expert
Microsoft Word - expert

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Vodičský preukaz

B

• znalosť čítania technickej dokumentácie/výkresov • skúsenosti so stanovovaním pracovných postupov • skúsenosti s modelovaním 3D v jednom z programov : Pro/Engineer , CREO, SolidWorks, AutoCAD, Inventor alebo Catia na pokročilej úrovni • znalosť procesu a technológie práškového lakovania – výhodou

Pozíciu obsadzujeme pre klienta, ktorý je svetovým lídrom v realizácii inovatívnych riešení pre WELLNESS/ zdravý životný štýl. Je svetovým odborníkom na pohyb, či už pre fitness, zdravie alebo šport. Pôsobí vo viac ako 100 krajinách sveta. Je oficiálnym dodávateľom Olympijských a Paraolympijských hier od Sydney 2000, Atény 2004, Turín 2006, Peking 2008 , Londýn 2012 , Rio de Janeiro 2016.

Iné neuvedené oblasti

Kontaktná osoba: Monika Hrico