Pracovná ponuka - ManpowerGroup Slovensko │ personálna agentúra s centrálou v Bratislave
Úvodná stránka / Hľadám si prácu / Koordinátor kvality výrobnej jednotky
Publikované: 9 Aug 2022

Koordinátor kvality výrobnej jednotky

Kechnec
Manažér kvality Inžinier kvality Kontrolór kvality (Manažment kvality) Kontrolór kvality (Výroba)
plný úväzok
1700 eur / mesiac

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zodpovednosť za všetky indikátori kvality: 0km PPM, Reklamácie z trhu, Triedenia a Prepracovanie u zákazníka, Interné nepodarky (zošrotovanie), interné triedenie a prepracovanie, opravy a výsledky auditov pre pridelenú výrobnú jednotku (Shop). - Koordinácia prideleného tímu kvality výrobnej jednotky za účelom riadenia kontroly procesu, zlepšovania a rozvoja. - Riadenie prideleného tímu kvality výrobnej jednotky, jeho priority a výkon - Nastavenie, analýza a vykonávanie pravidelných reportov a vykonaných aktivít. - Aktívne podieľanie sa na plánovaní a realizácii školení o kvalite pre tím výrobnej jednotky. - Zodpovednosť za rešpektovanie a overovanie štandardov IATF 16 949, zákazníckych požiadaviek a interných smerníc spoločnosti. - Zodpovednosť za výsledky kvality, riešenie problémov a zlepšovanie súvisiace s internými odchýlkami a zákazníckymi reklamáciami. - Kontaktná osoba pre zákaznícku kvalitu. - Mať zodpovednosť a právomoc zabezpečiť, že požiadavky zákazníka sú riešené. - Nastavovanie cieľov a príslušných školení s cieľom dosiahnuť efektivitu práce.

Zamestnanecké výhody a benefity

- práca priamo v kmeni spoločnosti - bonusový systém

Požiadavky na zamestnanca

Úroveň vzdelania

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické alebo strojárske

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - pokročilý

Počet rokov praxe

3

Prax na pozícii/v oblasti

líderská pozícia na kvalite

Vodičský preukaz

B

Osobnostné predpoklady a zručnosti

- Zodpovednosť a precíznosť - Vysoká úroveň sebadisciplíny a organizácie - Schopnosť viesť a riadiť tím ľudí - Znalosť produktu a procesu

Informácie o výberovom konaní

Počet voľných pracovných miest

1

Informácie pre uchádzača

Budeme kontaktovať iba vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené podmienky.

Stručná charakteristika klienta

Pozíciu obsadzujeme pre klienta, pôsobiaceho v automobilovom priemysle.

Hlavná oblasť pôsobenia klienta

Strojársky priemysel

Kontaktná osoba: Patrícia Šefčíková
Email: [email protected]

Reagovať na ponuku

Vyplnením formuláru nižšie zareagujete na túto pracovnú pozíciu.

Nahrajte nám svoj životopis

Ak budete životopis zasielať emailom, k životopisu, prosím, pripojte aj nasledujúci text, bez ktorého nebude možné vašu žiadosť ďalej spracúvať:
Svojou reakciou na pracovnú ponuku, v súlade so všeobecným nariadením o ochrane údajov 2016/679 (ďalej len „GDPR“) vyhlasujem, že som si prečítal(a) a porozumel(a) obsah dokumentu “Oznámenie o ochrane osobných údajov”, ktorý je k dispozícii na https://www.manpower.sk/ochrana-osobnych-udajov/, a týmto beriem na vedomie, že:

i) moje osobné údaje budú spracúvané spoločnosťou ManpowerGroup Slovensko s.r.o., so sídlom Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, IČO: 35958898, zapísaná v OR OS Bratislava I, oddiel: Sro, vložka číslo: 37879/B (ďalej len „Prevádzkovateľ“), v plnom súlade s nariadením GDPR a ostatnými platnými právnymi predpismi, a to spôsobom a v rozsahu uvedenom v dokumente “Oznámenie o ochrane osobných údajov”;
ii) ak si ako vlastník údajov budem žiadať získať viac informácií o spracovaní svojich osobných údajov alebo budem si chcieť uplatniť svoje individuálne práva, môžem kontaktovať Prevádzkovateľa buď prostredníctvom kontaktných údajov uvedených v “Oznámení o ochrane osobných údajov”, alebo cez online formulár “Podanie žiadosti subjektu údajov” na https://www.manpower.sk.

Ako nás kontaktovať
Ak máte akékoľvek otázky či pripomienky k tomuto “Oznámeniu o ochrane osobných údajov” alebo požadujete si uplatňovať svoje individuálne práva, môžete nás kontaktovať písomne buď na adrese sídla spoločnosti ManpowerGroup Slovensko s.r.o., Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, alebo prostredníctvom online formuláru “Podanie žiadosti subjektu údajov”, ktorý nájdete tu.