Pracovná ponuka - ManpowerGroup Slovensko │ personálna agentúra s centrálou v Bratislave
Úvodná stránka / Hľadám si prácu / Špecialista zákazníckeho servisu s maďarským ALEBO nemeckým jazykom (vhodné aj pre absolventov/ky)
Publikované: 15 Aug 2022

Špecialista zákazníckeho servisu s maďarským ALEBO nemeckým jazykom (vhodné aj pre absolventov/ky)

Pezinok
Špecialista podpory zákazníkov
plný úväzok
1170 eur / mesiac
Výsledná výška mzdy závisí od skúseností a schopností kandidáta/ky.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ovládaš maďarský ALEBO nemecký jazyk na komunikatívnej úrovni (slovom aj písmom)? Rád/a komunikuješ a práca s ľuďmi ti nerobí problém? Chceš pracovať pre stabilnú spoločnosť, ktorá patrí medzi tých najlepších vo svojom zameraní? Tvoje 3x ˝áno˝ znamená jediné - poď pracovať pre nášho klienta - európskeho lídra a svetového distribútora produktov a služieb pre pracoviská. Čo vlastne bude Tvojou náplňou práce? • Podpora pre slovenský a maďarský / nemecký trh. • Denná telefonická a mailová komunikácia so zákazníkmi a predajcami. • Vybavovanie objednávok a riešenie požiadaviek klientov, poradenstvo klientom. • Spolupráca s kolegami a kolegyňami v rámci tímu i ostatných oddelení. • Možnosť byť súčasťou rôznych projektov.

Zamestnanecké výhody a benefity

- 50%-ný home-office (po zaučení) - dni voľna navyše - nákup výrobkov z portfólia spoločnosti za zamestnanecké ceny - multisport karta - ročná odmena na základe výsledkov - bonus za odporučenie nového zamestnanca - bonusy pri životných a pracovných jubileách - firemné akcie- teambuildingy, rodinné dni a pod. - talent akadémia - zážitkové odmeny pre najlepších zamestnancov/kyne - káva a pitný režim na pracovisku

Požiadavky na zamestnanca

Úroveň vzdelania

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Ovládanie aspoň jedného z vybraných jazykov

Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2)
Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - základy
Microsoft Excel - základy

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Na túto pozíciu nepotrebuješ mať predošlú skúsenosť, stačí, ak spĺňaš nasledovné: * maďarský ALEBO nemecký jazyk (B2) - písomne aj ústne * skvelé komunikačné zručnosti * spoľahlivosť a samostatnosť * schopnosť riešiť problémy * pro-zákaznícky prístup * tímovosť

Informácie o výberovom konaní

Stručná charakteristika klienta

Pracovnú pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta pôsobiaceho v oblasti distribúcie kancelárskych potrieb.

Hlavná oblasť pôsobenia klienta

Veľkoobchod

Kontaktná osoba: Lucia Petríková
Email: [email protected]

Reagovať na ponuku

Vyplnením formuláru nižšie zareagujete na túto pracovnú pozíciu.

Nahrajte nám svoj životopis

Ak budete životopis zasielať emailom, k životopisu, prosím, pripojte aj nasledujúci text, bez ktorého nebude možné vašu žiadosť ďalej spracúvať:
Svojou reakciou na pracovnú ponuku, v súlade so všeobecným nariadením o ochrane údajov 2016/679 (ďalej len „GDPR“) vyhlasujem, že som si prečítal(a) a porozumel(a) obsah dokumentu “Oznámenie o ochrane osobných údajov”, ktorý je k dispozícii na https://www.manpower.sk/ochrana-osobnych-udajov/, a týmto beriem na vedomie, že:

i) moje osobné údaje budú spracúvané spoločnosťou ManpowerGroup Slovensko s.r.o., so sídlom Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, IČO: 35958898, zapísaná v OR OS Bratislava I, oddiel: Sro, vložka číslo: 37879/B (ďalej len „Prevádzkovateľ“), v plnom súlade s nariadením GDPR a ostatnými platnými právnymi predpismi, a to spôsobom a v rozsahu uvedenom v dokumente “Oznámenie o ochrane osobných údajov”;
ii) ak si ako vlastník údajov budem žiadať získať viac informácií o spracovaní svojich osobných údajov alebo budem si chcieť uplatniť svoje individuálne práva, môžem kontaktovať Prevádzkovateľa buď prostredníctvom kontaktných údajov uvedených v “Oznámení o ochrane osobných údajov”, alebo cez online formulár “Podanie žiadosti subjektu údajov” na https://www.manpower.sk.

Ako nás kontaktovať
Ak máte akékoľvek otázky či pripomienky k tomuto “Oznámeniu o ochrane osobných údajov” alebo požadujete si uplatňovať svoje individuálne práva, môžete nás kontaktovať písomne buď na adrese sídla spoločnosti ManpowerGroup Slovensko s.r.o., Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, alebo prostredníctvom online formuláru “Podanie žiadosti subjektu údajov”, ktorý nájdete tu.