Pracovná ponuka - ManpowerGroup Slovensko │ personálna agentúra s centrálou v Bratislave
Úvodná stránka / Hľadám si prácu / Hľadáme brigádnikov na kontrolu kvality na 2zmeny
Publikované: 17 Aug 2022

Hľadáme brigádnikov na kontrolu kvality na 2zmeny

Kostolné Kračany
Kostolné Kračany
Kontrolór kvality (Automobilový priemysel) Operátor výroby
na dohodu (brigáda)
5.50 - 6 eur / hodina
+ 0,50 EUR/hod pri odpracovaní celého mesiaca dochádzkový bonus

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vizuálna kontrola vyrobených komponentov a výrobkov - zaznamenávanie výsledkov z kontroly - plnenie pridelených úloh súvisiacich s kontrolou DOPRAVA A UBYTOVANIE NIE JE ZABEZPEČENÉ !

Zamestnanecké výhody a benefity

- školiaci proces - benefity v závislosti od odvedenej práce

Požiadavky na zamestnanca

Úroveň vzdelania

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Osobnostné predpoklady a zručnosti

- fyzický náročnejšia práca - dobrý zrak !!! (okuliare nie sú prekážkou), - spoľahlivosť, - zodpovedný prístup k práci, - manuálna zručnosť, - precíznosť pri identifikovaní rozdielov a chýb, - chuť pracovať - vodičské oprávnenie výhodou, nie podmienkou

Informácie o výberovom konaní

Počet voľných pracovných miest

6

Stručná charakteristika klienta

Medzinárodná spoločnosť poskytujúca služby v oblasti kontroly kvality. Spoločnosť , ktorá bola založená v roku 1997, je nadnárodnou spoločnosťou poskytujúcou prevádzkové riešenia pre riadenie kvality najmä v automobilovom priemysle. Spoločnosť TRIGO pracuje s tímom viac ako 8000 profesionálov v 25 krajinách. TRIGO ponúka komplexné portfólio inšpekcie kvality, inžinierskych a manažérskych služieb. Staňte sa súčasťou skupiny pokrývajúcej 4 kontinenty! Buďte ďalším členom nášho tímu v oblasti kontroly kvality

Hlavná oblasť pôsobenia klienta

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Kontaktná osoba: Lenka Beláková
Email: [email protected]

Reagovať na ponuku

Vyplnením formuláru nižšie zareagujete na túto pracovnú pozíciu.

Nahrajte nám svoj životopis

Ak budete životopis zasielať emailom, k životopisu, prosím, pripojte aj nasledujúci text, bez ktorého nebude možné vašu žiadosť ďalej spracúvať:
Svojou reakciou na pracovnú ponuku, v súlade so všeobecným nariadením o ochrane údajov 2016/679 (ďalej len „GDPR“) vyhlasujem, že som si prečítal(a) a porozumel(a) obsah dokumentu “Oznámenie o ochrane osobných údajov”, ktorý je k dispozícii na https://www.manpower.sk/ochrana-osobnych-udajov/, a týmto beriem na vedomie, že:

i) moje osobné údaje budú spracúvané spoločnosťou ManpowerGroup Slovensko s.r.o., so sídlom Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, IČO: 35958898, zapísaná v OR OS Bratislava I, oddiel: Sro, vložka číslo: 37879/B (ďalej len „Prevádzkovateľ“), v plnom súlade s nariadením GDPR a ostatnými platnými právnymi predpismi, a to spôsobom a v rozsahu uvedenom v dokumente “Oznámenie o ochrane osobných údajov”;
ii) ak si ako vlastník údajov budem žiadať získať viac informácií o spracovaní svojich osobných údajov alebo budem si chcieť uplatniť svoje individuálne práva, môžem kontaktovať Prevádzkovateľa buď prostredníctvom kontaktných údajov uvedených v “Oznámení o ochrane osobných údajov”, alebo cez online formulár “Podanie žiadosti subjektu údajov” na https://www.manpower.sk.

Ako nás kontaktovať
Ak máte akékoľvek otázky či pripomienky k tomuto “Oznámeniu o ochrane osobných údajov” alebo požadujete si uplatňovať svoje individuálne práva, môžete nás kontaktovať písomne buď na adrese sídla spoločnosti ManpowerGroup Slovensko s.r.o., Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, alebo prostredníctvom online formuláru “Podanie žiadosti subjektu údajov”, ktorý nájdete tu.