Pracovná ponuka - ManpowerGroup Slovensko │ personálna agentúra s centrálou v Bratislave
Úvodná stránka / Hľadám si prácu / Nástrojár junior (bez skúseností)
Publikované: 17 Aug 2022

Nástrojár junior (bez skúseností)

Nitriansky kraj
Lužianky, Nitra, Slovensko
Nástrojár
plný úväzok
1250 - 1517 / mesiac
1250 - 1517 EUR/mesiac Základná mzda je dohodnutá individuálne s každým kandidátom podľa skúseností a je minimálne na úrovni 1.250 EUR + mesačný bonus až do výšky 13% zo základnej mzdy + 13.plat + príspevok na cestovanie cca do výšky 50% vynaložených nákladov + stravné v hodnote 6,00 eur alebo fin. príspevok vo výške 4,00 eur + príspevok na DDS vo výške 2% z hrubej mzdy + Multisport karta - príspevok zamestnávateľa vo výške 50% z ceny + každý mesiac rôzne typy benefitov

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hlavné úlohy: - montáž a demontáž nástrojov - leštenie a čistenie nástrojov - preventívna údržba nástrojov - práca na PC (SAP, Excel, Word, email) * práca na 3 zmeny Hľadám šikovného nástrojára - začiatočníka bez skúseností a praxe z nástrojárne. Ideálny kandidát by mal mať technické vzdelanie (strojnícke zameranie) a chuť učiť sa nové veci.

Zamestnanecké výhody a benefity

- mesačný bonus až do výšky 13% zo základnej mzdy - 13.plat - príspevok na cestovanie cca do výšky 50% vynaložených nákladov - stravné v hodnote 6,00 eur alebo fin. príspevok vo výške 4,00 eur - príspevok na DDS vo výške 2% z hrubej mzdy - Multisport karta - príspevok zamestnávateľa vo výške 50% z ceny - moderné a čisté pracovné prostredie - každý mesiac rôzne typy benefitov * nástup priamo do interného stavu spoločnosti

Požiadavky na zamestnanca

Úroveň vzdelania

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojárske, technické

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Osobnostné predpoklady a zručnosti

- proaktivita, - flexibilita - ochota pracovať na 3 zmeny - zmysel pre detail - chuť učiť sa - tímový hráč - skúsenosti na pozícii nástrojára nie sú podmienkou - technické vzdelanie - Microsoft Word - Základy - Microsoft Excel - Základy Hľadám šikovného nástrojára - začiatočníka BEZ skúseností a praxe z nástrojárne.

Informácie o výberovom konaní

Počet voľných pracovných miest

1

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

2023-02-15

Informácie pre uchádzača

Neposkytujeme dopravu ani ubytovanie, len príspevok na dochádzanie z a do práce. Pracovisko sa nachádza v Nitre - V. časť priemyselného parku. Pracovnú pozíciu obsadzujem priamo do interného stavu spoločnosti.

Stručná charakteristika klienta

Spoločnosť je súčasťou medzinárodnej skupiny a zaoberá sa navrhovaním, vývojom a výrobou kovových dielov v automobilovom priemysle. Prichádza s inovatívnymi návrhmi, ktoré prinášajú bezpečnejšie a ľahšie vozidlá, s nižšou spotrebou a šetrnosťou voči životnému prostrediu. Spoločnosť v súčasnosti pôsobí v 21 krajinách, má takmer 100 výrobných závodov, 12 vývojových centier a celkovo zamestnáva okolo 30 000 zamestnancov na celom svete. Závod v Nitre sa zaoberá lisovaním plechov - je subdodávateľom pre JLR.

Hlavná oblasť pôsobenia klienta

Strojársky priemysel

Kontaktná osoba: Agáta Siebertová
Email: [email protected]

Reagovať na ponuku

Vyplnením formuláru nižšie zareagujete na túto pracovnú pozíciu.

Nahrajte nám svoj životopis

Ak budete životopis zasielať emailom, k životopisu, prosím, pripojte aj nasledujúci text, bez ktorého nebude možné vašu žiadosť ďalej spracúvať:
Svojou reakciou na pracovnú ponuku, v súlade so všeobecným nariadením o ochrane údajov 2016/679 (ďalej len „GDPR“) vyhlasujem, že som si prečítal(a) a porozumel(a) obsah dokumentu “Oznámenie o ochrane osobných údajov”, ktorý je k dispozícii na https://www.manpower.sk/ochrana-osobnych-udajov/, a týmto beriem na vedomie, že:

i) moje osobné údaje budú spracúvané spoločnosťou ManpowerGroup Slovensko s.r.o., so sídlom Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, IČO: 35958898, zapísaná v OR OS Bratislava I, oddiel: Sro, vložka číslo: 37879/B (ďalej len „Prevádzkovateľ“), v plnom súlade s nariadením GDPR a ostatnými platnými právnymi predpismi, a to spôsobom a v rozsahu uvedenom v dokumente “Oznámenie o ochrane osobných údajov”;
ii) ak si ako vlastník údajov budem žiadať získať viac informácií o spracovaní svojich osobných údajov alebo budem si chcieť uplatniť svoje individuálne práva, môžem kontaktovať Prevádzkovateľa buď prostredníctvom kontaktných údajov uvedených v “Oznámení o ochrane osobných údajov”, alebo cez online formulár “Podanie žiadosti subjektu údajov” na https://www.manpower.sk.

Ako nás kontaktovať
Ak máte akékoľvek otázky či pripomienky k tomuto “Oznámeniu o ochrane osobných údajov” alebo požadujete si uplatňovať svoje individuálne práva, môžete nás kontaktovať písomne buď na adrese sídla spoločnosti ManpowerGroup Slovensko s.r.o., Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, alebo prostredníctvom online formuláru “Podanie žiadosti subjektu údajov”, ktorý nájdete tu.