Pracovná ponuka - ManpowerGroup Slovensko │ personálna agentúra s centrálou v Bratislave
Úvodná stránka / Hľadám si prácu / Nástrojár junior (bez skúseností)
Publikované: 17 Aug 2022

Nástrojár junior (bez skúseností)

Nitriansky kraj
Lužianky, Nitra, Slovensko
Nástrojár
plný úväzok
1250 - 1517 eur / mesiac
1250 - 1517 EUR/mesiac Základná mzda je 1250 EUR brutto + mesačný variabilný bonus až do výšky 13% + príspevok na cestovné (práca do/z práce) + 13.ty plat + príspevok na 3.dôchodkový pilier + 5,20 Eur stravné lístky/deň + príplatok za prácu v noci riziko: 1,67 Eur/ hod. t.j. cca 62 eur mesačne + príplatok za sťažený výkon práce: 0,67 Eur/ hod t.j. cca 105 Eur mesačne. Konečná mzda závisí od predchádzajúcich skúseností kandidáta a môže sa vyšplhať na cca 1517 EUR/mesačne brutto - bude upresnená po osobnom pohovore.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* dokumentácie nástrojárne * práca na PC (SAP, Excel, Word, email) * montáž a demontáž nástrojov * leštenie nástrojov * preventívna údržba nástrojov *obsluha strojov * čistenie nástrojov * korekcia linky * nastavenie lisu * správny výber materiálu * čítanie výkresov nástrojov * práca na 3 zmeny Hľadám šikovného nástrojára - začiatočníka bez skúseností a praxe z nástrojárne. Ideálny kandidát by mal mať technické vzdelanie (strojnícke zameranie) a chuť učiť sa nové veci.

Zamestnanecké výhody a benefity

* práca s najmodernejšími technológiami v oblasti automotive * 13.-ty plat * stravná jednotka v sume 5,20 €/deň * príspevok na dopravu 7 centov na km * nástup priamo do interného stavu spoločnosti

Požiadavky na zamestnanca

Úroveň vzdelania

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojárske, technické

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Osobnostné predpoklady a zručnosti

* predchádzajúca skúsenosť a prax s hliníkom, oceľou (práca v nástrojárni_ NIE je nutná * tímový hráč * disciplinovaný * aktívny * ochotný učiť sa nové veci * technické vzdelanie Hľadám šikovného nástrojára - začiatočníka bez skúseností a praxe z nástrojárne.

Informácie o výberovom konaní

Počet voľných pracovných miest

1

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

2022-12-31

Informácie pre uchádzača

Neposkytujeme dopravu ani ubytovanie, len príspevok na dochádzanie z a do práce. Pracovisko sa nachádza v Nitre - V. časť priemyselného parku. Pracovnú pozíciu obsadzujem priamo do interného stavu spoločnosti.

Stručná charakteristika klienta

Spoločnosť je súčasťou medzinárodnej skupiny a zaoberá sa navrhovaním, vývojom a výrobou kovových dielov v automobilovom priemysle. Prichádza s inovatívnymi návrhmi, ktoré prinášajú bezpečnejšie a ľahšie vozidlá, s nižšou spotrebou a šetrnosťou voči životnému prostrediu. Spoločnosť v súčasnosti pôsobí v 21 krajinách, má takmer 100 výrobných závodov, 12 vývojových centier a celkovo zamestnáva okolo 30 000 zamestnancov na celom svete. Závod v Nitre sa zaoberá lisovaním plechov - je subdodávateľom pre JLR.

Hlavná oblasť pôsobenia klienta

Strojársky priemysel

Kontaktná osoba: Agáta Siebertová
Email: [email protected]

Reagovať na ponuku

Vyplnením formuláru nižšie zareagujete na túto pracovnú pozíciu.

Nahrajte nám svoj životopis

Ak budete životopis zasielať emailom, k životopisu, prosím, pripojte aj nasledujúci text, bez ktorého nebude možné vašu žiadosť ďalej spracúvať:
Svojou reakciou na pracovnú ponuku, v súlade so všeobecným nariadením o ochrane údajov 2016/679 (ďalej len „GDPR“) vyhlasujem, že som si prečítal(a) a porozumel(a) obsah dokumentu “Oznámenie o ochrane osobných údajov”, ktorý je k dispozícii na https://www.manpower.sk/ochrana-osobnych-udajov/, a týmto beriem na vedomie, že:

i) moje osobné údaje budú spracúvané spoločnosťou ManpowerGroup Slovensko s.r.o., so sídlom Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, IČO: 35958898, zapísaná v OR OS Bratislava I, oddiel: Sro, vložka číslo: 37879/B (ďalej len „Prevádzkovateľ“), v plnom súlade s nariadením GDPR a ostatnými platnými právnymi predpismi, a to spôsobom a v rozsahu uvedenom v dokumente “Oznámenie o ochrane osobných údajov”;
ii) ak si ako vlastník údajov budem žiadať získať viac informácií o spracovaní svojich osobných údajov alebo budem si chcieť uplatniť svoje individuálne práva, môžem kontaktovať Prevádzkovateľa buď prostredníctvom kontaktných údajov uvedených v “Oznámení o ochrane osobných údajov”, alebo cez online formulár “Podanie žiadosti subjektu údajov” na https://www.manpower.sk.

Ako nás kontaktovať
Ak máte akékoľvek otázky či pripomienky k tomuto “Oznámeniu o ochrane osobných údajov” alebo požadujete si uplatňovať svoje individuálne práva, môžete nás kontaktovať písomne buď na adrese sídla spoločnosti ManpowerGroup Slovensko s.r.o., Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, alebo prostredníctvom online formuláru “Podanie žiadosti subjektu údajov”, ktorý nájdete tu.