Úvodná stránka / Hľadám si prácu / Inžinier výrobných zariadení
Publikované: 22 Aug 2022

Inžinier výrobných zariadení

Kechnec
Procesný inžinier (Automobilový priemysel) Procesný inžinier (Strojárstvo) Servisný inžinier (Strojárstvo) Procesný inžinier (Technika, rozvoj) Procesný inžinier (Výroba)
plný úväzok
1400 eur / mesiac
- konečná výška mzdy uchádzača závisí od skúseností a schopností kandidáta

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ako inžinier výroby budeš: • pripravovať technické špecifikácie prístrojov, strojov a zariadení, ktoré sa používajú vo výrobe (SMT a asemblážne linky) • garantovať dochvíľnosť vyrobenia a dodržiavanie rozpočtov určených na realizáciu prístrojov, strojov a zariadení • zabezpečiť požadované výrobné kapacity • zabezpečiť funkčnosť prístrojov, strojov a zariadení v súlade so špecifikáciami / technickými požiadavkami klienta • zabezpečiť implementáciu a dodržiavanie STN a technické špecifikácie MM prístrojov, strojov a zariadení • zjednodušovať a optimalizovať funkciu prístrojov, strojov a zariadení • garantovať ergonómiu prístrojov, strojov a zariadení v súlade s WCM • identifikovať zlepšenia existujúcich prístrojov, strojov a zariadení • zahrnúť do nových prístrojov, strojov a zariadení identifikované zlepšenia • definovať v súlade s údržbou plány preventívnej a prediktívnej údržby • zabezpečiť možnosť racionalizovať náhradné diely medzi prístrojmi, strojmi a zariadeniami • schopnosť identifikovať možnosti zlepšovania kvality na existujúcich prístrojoch, strojoch a zariadeniach • identifikovať možnosti skrátenia časov výrobného cyklu • implementovať skúsenosti získané z existujúcich projektov pri návrhu a realizácii nových strojných zariadení • plánovanie, kontrola a zavádzanie výrobných procesov výrobkov podľa požiadaviek zákazníkov a interných procedúr pre nové produkty, alebo pre zmeny už existujúcich produktov • spolupráca s R&D tímom a s Európskym priemyselným tímom na definovaní•

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika, strojárstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
PLC - pokročilý
AutoCAD - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Počet rokov praxe

3

Prax na pozícii/v oblasti

elektrotechnika

Vodičský preukaz

B

• Apoň 3 ročné skúsenosti s elektrotechnickou, s výrobou v automobilovom odvetví • AutoCad a iné podobné programy • SAP • Automotive štandardy • Project management • základné ekonomické skúsenosti • Nástroje riešenia problémov • Nástroje neustáleho zlepšovania • OHSAS, ISO TS, VDA a specifické požiadvkz zákazníkov. • Kvalitatívne nástroje FMEA, P-FMEA, PPAP, control plan.

Informácie o výberovom konaní

Počet voľných pracovných miest

1

Informácie pre uchádzača

Budeme kontaktovať iba kandidátov, ktorí spĺňajú uvedené podmienky.

Pozíciu obsadzujeme pre výrobnú spoločnosť pôsobiacu v strojárskej automotive oblasti.

Strojársky priemysel

Kontaktná osoba: Patrícia Šefčíková