Pracovná ponuka - ManpowerGroup Slovensko │ personálna agentúra s centrálou v Bratislave
Úvodná stránka / Hľadám si prácu / Inžinier údržby - technológ
Publikované: 22 Aug 2022

Inžinier údržby - technológ

Kechnec
Inžinier údržby (Automobilový priemysel) Technológ (Automobilový priemysel) Inžinier údržby (Strojárstvo) Technológ (Strojárstvo) Technológ (Výroba)
plný úväzok
1300 eur / mesiac
Konečná výška mzdy závisí od skúsenosti a kvalifikácie kandidáta.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zabezpečiť dobrý technický stav strojov s použitím nástrojov autonómnej a preventívnej údržby a optimalizáciu. - Plniť ukazovatele údržby výrobnej jednotky. - Kontrolovať a udržiavať stav a dostupnosť náhradných dielov výrobnej jednotky. - Podieľať sa na definovaní špecifikácie výrobnej linky a požiadavke pravidelnej údržby strojov. - Kontrolovať výrobné linky, preveriť pravidelnú údržbu strojov. - Kontrolovať spolu s dodávateľom stroja plány údržby a dokumenty údržby. - Pripraviť preventívny a reaktívny plán údržby. - Kontrolovať a vyhodnocovať zoznam náhradných dielov výrobnej jednotky. - Byť vedúcim z pohľadu vedomostí, koordinácie a komunikácie pre celú údržbu určenej výrobnej jednotky. - Zabezpečiť správnu úroveň komunikácie a zdieľanie kompetencií a informácií. - Denná podpora výroby s cieľom zabezpečiť technickú dostupnosť výrobných liniek. - Denné preskúmanie a zostavenie priorít výrobnej jednotky a technického akčného plánu v súlade s výrobnou jednotkou – výroba, kvalita a centrálna údržba. - Týždenné analýzy indikátorov údržby ako: MTBF, MTTR, EWO a TAGy spolu s vypracovaním akčných plánov v prípade odchýlok od cieľa. - Plánovanie aktivít údržby a realizácia – autonómna a preventívna údržba, opravy; kontrola správnej realizácie (kvalita, časovanie a reportovanie). - Kontrola dostupnosti náhradných dielov; optimalizácia životnosti komponentov. - Optimalizácia technickej dostupnosti a výkonnosti linky v spolupráci s oddelením kvality, technológie, údržby a výroby.

Požiadavky na zamestnanca

Úroveň vzdelania

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

vysokoškolské technické vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - pokročilý

Počet rokov praxe

2

Prax na pozícii/v oblasti

elektrotechnika, strojárstvo

Vodičský preukaz

B

Osobnostné predpoklady a zručnosti

- skúsenosť na rovnakej, alebo podobnej pozícii aspoň 2 roky - dobrá znalosť angličtiny - komunikatívna úroveň - základy ekonomiky - technické knowledge v elektrotechnike, mechanizácia, automatizácia

Informácie o výberovom konaní

Počet voľných pracovných miest

1

Informácie pre uchádzača

Budeme kontaktovať iba kandidátov, ktorí spĺňajú uvedené podmienky.

Stručná charakteristika klienta

Pozíciu obsadzujeme pre výrobnú spoločnosť pôsobiacu v strojárskej automotive oblasti.

Hlavná oblasť pôsobenia klienta

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Kontaktná osoba: Patrícia Šefčíková
Email: [email protected]

Reagovať na ponuku

Vyplnením formuláru nižšie zareagujete na túto pracovnú pozíciu.

Nahrajte nám svoj životopis

Ak budete životopis zasielať emailom, k životopisu, prosím, pripojte aj nasledujúci text, bez ktorého nebude možné vašu žiadosť ďalej spracúvať:
Svojou reakciou na pracovnú ponuku, v súlade so všeobecným nariadením o ochrane údajov 2016/679 (ďalej len „GDPR“) vyhlasujem, že som si prečítal(a) a porozumel(a) obsah dokumentu “Oznámenie o ochrane osobných údajov”, ktorý je k dispozícii na https://www.manpower.sk/ochrana-osobnych-udajov/, a týmto beriem na vedomie, že:

i) moje osobné údaje budú spracúvané spoločnosťou ManpowerGroup Slovensko s.r.o., so sídlom Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, IČO: 35958898, zapísaná v OR OS Bratislava I, oddiel: Sro, vložka číslo: 37879/B (ďalej len „Prevádzkovateľ“), v plnom súlade s nariadením GDPR a ostatnými platnými právnymi predpismi, a to spôsobom a v rozsahu uvedenom v dokumente “Oznámenie o ochrane osobných údajov”;
ii) ak si ako vlastník údajov budem žiadať získať viac informácií o spracovaní svojich osobných údajov alebo budem si chcieť uplatniť svoje individuálne práva, môžem kontaktovať Prevádzkovateľa buď prostredníctvom kontaktných údajov uvedených v “Oznámení o ochrane osobných údajov”, alebo cez online formulár “Podanie žiadosti subjektu údajov” na https://www.manpower.sk.

Ako nás kontaktovať
Ak máte akékoľvek otázky či pripomienky k tomuto “Oznámeniu o ochrane osobných údajov” alebo požadujete si uplatňovať svoje individuálne práva, môžete nás kontaktovať písomne buď na adrese sídla spoločnosti ManpowerGroup Slovensko s.r.o., Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, alebo prostredníctvom online formuláru “Podanie žiadosti subjektu údajov”, ktorý nájdete tu.