Pracovná ponuka - ManpowerGroup Slovensko │ personálna agentúra s centrálou v Bratislave
Úvodná stránka / Hľadám si prácu / Zvárač na živnosť
Publikované: 23 Aug 2022

Zvárač na živnosť

okres Ružomberok
Gabčíkovo, Slovensko
Zvárač (Strojárstvo)
živnosť
14 eur / hodina
Výška mzdy závisí od predošlých skúseností a od kvality zvárania, možné zvýšenie.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zváranie taviacou sa elektródu v aktívnom plyne Zvary PA, PB, PC, PD, PF Hrúbka materiálu od 10-40mm. Veľkosť zvarov 5-20mm. - Zváranie samostatne podľa výkresovej dokumentácie. - Výkon práce je v Gabčíkove - Práca je na týždňovky - zabezpečujeme ubytovanie aj odvoz z RK

Zamestnanecké výhody a benefity

- zabezpečené ubytovanie - v prípade potreby zabezpečujeme odvoz z RK priamo do Gabčíkova - úhrada faktúr v stanovenom termíne

Požiadavky na zamestnanca

Úroveň vzdelania

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Počet rokov praxe

3

Prax na pozícii/v oblasti

zvárač

Vodičský preukaz

B

Osobnostné predpoklady a zručnosti

- nutná znalosť zvárania aspoň 3 roky - vyžaduje sa presnosť, precíznosť a zodpovednosť - ochota pracovať na turnusy

Informácie o výberovom konaní

Počet voľných pracovných miest

3

Informácie pre uchádzača

Budeme kontaktovať iba vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú podmienky. Vaše aktuálne životopisy posielajte na doleuvedený email a následne Vás budeme kontaktovať.

Stručná charakteristika klienta

Našim klientom je veľmi úspešná spoločnosť pôsobiaca v strojárskom priemysle.

Hlavná oblasť pôsobenia klienta

Strojársky priemysel

Kontaktná osoba: Patrícia Šefčíková
Email: [email protected]

Reagovať na ponuku

Vyplnením formuláru nižšie zareagujete na túto pracovnú pozíciu.

Nahrajte nám svoj životopis

Ak budete životopis zasielať emailom, k životopisu, prosím, pripojte aj nasledujúci text, bez ktorého nebude možné vašu žiadosť ďalej spracúvať:
Svojou reakciou na pracovnú ponuku, v súlade so všeobecným nariadením o ochrane údajov 2016/679 (ďalej len „GDPR“) vyhlasujem, že som si prečítal(a) a porozumel(a) obsah dokumentu “Oznámenie o ochrane osobných údajov”, ktorý je k dispozícii na https://www.manpower.sk/ochrana-osobnych-udajov/, a týmto beriem na vedomie, že:

i) moje osobné údaje budú spracúvané spoločnosťou ManpowerGroup Slovensko s.r.o., so sídlom Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, IČO: 35958898, zapísaná v OR OS Bratislava I, oddiel: Sro, vložka číslo: 37879/B (ďalej len „Prevádzkovateľ“), v plnom súlade s nariadením GDPR a ostatnými platnými právnymi predpismi, a to spôsobom a v rozsahu uvedenom v dokumente “Oznámenie o ochrane osobných údajov”;
ii) ak si ako vlastník údajov budem žiadať získať viac informácií o spracovaní svojich osobných údajov alebo budem si chcieť uplatniť svoje individuálne práva, môžem kontaktovať Prevádzkovateľa buď prostredníctvom kontaktných údajov uvedených v “Oznámení o ochrane osobných údajov”, alebo cez online formulár “Podanie žiadosti subjektu údajov” na https://www.manpower.sk.

Ako nás kontaktovať
Ak máte akékoľvek otázky či pripomienky k tomuto “Oznámeniu o ochrane osobných údajov” alebo požadujete si uplatňovať svoje individuálne práva, môžete nás kontaktovať písomne buď na adrese sídla spoločnosti ManpowerGroup Slovensko s.r.o., Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, alebo prostredníctvom online formuláru “Podanie žiadosti subjektu údajov”, ktorý nájdete tu.