Pracovná ponuka - ManpowerGroup Slovensko │ personálna agentúra s centrálou v Bratislave
Úvodná stránka / Hľadám si prácu / Baví ťa elektrotechnika ale nie si zrovna typ na manuálnu prácu? Máme riešenie. Hľadáme človeka na pozíciu Sales Specialist v oblasti elektrotechniky.
Publikované: 26 Aug 2022

Baví ťa elektrotechnika ale nie si zrovna typ na manuálnu prácu? Máme riešenie. Hľadáme človeka na pozíciu Sales Specialist v oblasti elektrotechniky.

Žilinský kraj
Asistent Obchodný referent Špecialista podpory zákazníkov
plný úväzok
1400 eur / mesiac

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Nebojíš sa komunikovať s ľuďmi? Zvládneš jednou rukou držať telefón a druhou odpisovať na e-maili? Si obchodník telom i dušou a tvoju trpezlivosť nezlomí len tak niečo? Ak sa k tomu všetkému vyznáš v elektrotechnickom priemysle a odpovedal/a 3x áno, si na správnom inzeráte. Čo ťa na tejto pozícií čaká: • Realizácia a starostlivosť o predajné, obchodné činnosti spoločnosti • Komunikácia so zákazníkmi (telefonická aj mailová) • Komunikácia s vedením spoločnosti • Prijímanie a spracovanie objednávok • Práca s internými databázami • Analýza potrieb a požiadaviek trhu pre spoločnosť

Zamestnanecké výhody a benefity

Práca pre stabilnú a rýchlo sa rozvíjajúcu spoločnosť Finančný príspevok na školenia a kurzy Čaj a káva v ľubovoľnom množstve :) Práca v tíme - menší kolektív

Požiadavky na zamestnanca

Úroveň vzdelania

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické alebo technické zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook Microsoft Excel Microsoft Word

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Vodičský preukaz

B

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Ideálny kandidát na túto pozíciu by mal mať: Výborné komunikačné zručnosti (aj telefonické) Schopnosť kooperácie a práce v tíme Technické vzdelanie v odbore; elektrotechnika, elektronika alebo príbuzné Komunikatívnu úroveň angličtiny Silná pro-zákaznícka orientácia

Informácie o výberovom konaní

Stručná charakteristika klienta

Elektrotechnický priemysel Pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta ktorý je jedným z najrýchlejšie rastúcich distribútorov v Európe. Ponúka široký výber skladových elektronických a elektromechanických komponentov priemyselnej automatizácie, ako aj vybavenia pracovísk.

Hlavná oblasť pôsobenia klienta

Elektrotechnický priemysel

Kontaktná osoba: Nina Káčerová
Email: [email protected]

Reagovať na ponuku

Vyplnením formuláru nižšie zareagujete na túto pracovnú pozíciu.

Nahrajte nám svoj životopis

Ak budete životopis zasielať emailom, k životopisu, prosím, pripojte aj nasledujúci text, bez ktorého nebude možné vašu žiadosť ďalej spracúvať:
Svojou reakciou na pracovnú ponuku, v súlade so všeobecným nariadením o ochrane údajov 2016/679 (ďalej len „GDPR“) vyhlasujem, že som si prečítal(a) a porozumel(a) obsah dokumentu “Oznámenie o ochrane osobných údajov”, ktorý je k dispozícii na https://www.manpower.sk/ochrana-osobnych-udajov/, a týmto beriem na vedomie, že:

i) moje osobné údaje budú spracúvané spoločnosťou ManpowerGroup Slovensko s.r.o., so sídlom Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, IČO: 35958898, zapísaná v OR OS Bratislava I, oddiel: Sro, vložka číslo: 37879/B (ďalej len „Prevádzkovateľ“), v plnom súlade s nariadením GDPR a ostatnými platnými právnymi predpismi, a to spôsobom a v rozsahu uvedenom v dokumente “Oznámenie o ochrane osobných údajov”;
ii) ak si ako vlastník údajov budem žiadať získať viac informácií o spracovaní svojich osobných údajov alebo budem si chcieť uplatniť svoje individuálne práva, môžem kontaktovať Prevádzkovateľa buď prostredníctvom kontaktných údajov uvedených v “Oznámení o ochrane osobných údajov”, alebo cez online formulár “Podanie žiadosti subjektu údajov” na https://www.manpower.sk.

Ako nás kontaktovať
Ak máte akékoľvek otázky či pripomienky k tomuto “Oznámeniu o ochrane osobných údajov” alebo požadujete si uplatňovať svoje individuálne práva, môžete nás kontaktovať písomne buď na adrese sídla spoločnosti ManpowerGroup Slovensko s.r.o., Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, alebo prostredníctvom online formuláru “Podanie žiadosti subjektu údajov”, ktorý nájdete tu.