Pracovná ponuka - ManpowerGroup Slovensko │ personálna agentúra s centrálou v Bratislave
Úvodná stránka / Hľadám si prácu / Junior Finance Controller (m/f)
Publikované: 31 Aug 2022

Junior Finance Controller (m/f)

Bratislava
Controller Finančný analytik (Ekonomika, financie, účtovníctvo)
plný úväzok
1400 eur / mesiac
Výsledná výška mzdy závisí od skúseností a schopností kandidáta/ky.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zaujíma ťa finančný controlling? Si absolventom/kou ekonomického / finančného zamerania a máš prax v odbore cca 1 rok? MS Excel máš v malíčku? Povedal/a si práve 3x ˝ÁNO˝ ? - Skvelé! Poď pracovať pre nášho klienta na oddelenie finančného controllingu. Čo bude Tvojou úlohou? * na mesačnej báze - príprava a reporting ukazovateľov aktivít a finančných reportov (P&L, Balance Sheet), analýza a spracovanie budgetov a forecastov, príprava rôznych ďalších analýz a reportov pre špecifické oddelenia, * výpočet úprav IFRS a ich vplyv na výkaz ziskov a strát, * príprava KPI aktivít po konzultácii s manažérom, * príprava a spracovanie dokumentácie pre súvisiace meetingy, * vyvíjanie a zlepšovanie reportingových nástrojov

Zamestnanecké výhody a benefity

* stabilita a zázemie nadnárodnej spoločnosti * rôzne finančné odmeny na základe osobných pracovných výsledkov * ročná odmena (až do 100% mesačného platu) * firemné spoločenské podujatia * možnosti odborného vzdelávania * flexibilná pracovná doba * možnosť HO O ďalších benefitoch Ťa budeme radi informovať na pohovore.

Požiadavky na zamestnanca

Úroveň vzdelania

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomika / financie / účtovníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Podvojné účtovníctvo - pokročilý

Počet rokov praxe

1

Prax na pozícii/v oblasti

controlling / finančné analýzy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Hľadáme kandidáta/ku, ktorý/á: * ovláda MS Excel na vysokej úrovni (˝pivotky˝ a ˝vlookupy˝ zvládne ľavou zadnou) * zvládne pripraviť PowerPoint prezentáciu hodnú aj pre Top management * dokáže vnímať a myslieť logicky a analyticky * zaujíma sa o danú oblasť, je otvorený/á získavaniu nových skúseností a znalostí. NIe je nevyhnutné, ale určite nás poteší ak: * máš skúsenosť s reportingovým SW HFM (Hyperion Financial Management) * poznáš systém AXAPTA (MS Dynamics)

Informácie o výberovom konaní

Stručná charakteristika klienta

Pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta.

Hlavná oblasť pôsobenia klienta

Iné neuvedené oblasti

Kontaktná osoba: Kristína Kurajdová Trnovcová
Email: [email protected]

Reagovať na ponuku

Vyplnením formuláru nižšie zareagujete na túto pracovnú pozíciu.

Nahrajte nám svoj životopis

Ak budete životopis zasielať emailom, k životopisu, prosím, pripojte aj nasledujúci text, bez ktorého nebude možné vašu žiadosť ďalej spracúvať:
Svojou reakciou na pracovnú ponuku, v súlade so všeobecným nariadením o ochrane údajov 2016/679 (ďalej len „GDPR“) vyhlasujem, že som si prečítal(a) a porozumel(a) obsah dokumentu “Oznámenie o ochrane osobných údajov”, ktorý je k dispozícii na https://www.manpower.sk/ochrana-osobnych-udajov/, a týmto beriem na vedomie, že:

i) moje osobné údaje budú spracúvané spoločnosťou ManpowerGroup Slovensko s.r.o., so sídlom Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, IČO: 35958898, zapísaná v OR OS Bratislava I, oddiel: Sro, vložka číslo: 37879/B (ďalej len „Prevádzkovateľ“), v plnom súlade s nariadením GDPR a ostatnými platnými právnymi predpismi, a to spôsobom a v rozsahu uvedenom v dokumente “Oznámenie o ochrane osobných údajov”;
ii) ak si ako vlastník údajov budem žiadať získať viac informácií o spracovaní svojich osobných údajov alebo budem si chcieť uplatniť svoje individuálne práva, môžem kontaktovať Prevádzkovateľa buď prostredníctvom kontaktných údajov uvedených v “Oznámení o ochrane osobných údajov”, alebo cez online formulár “Podanie žiadosti subjektu údajov” na https://www.manpower.sk.

Ako nás kontaktovať
Ak máte akékoľvek otázky či pripomienky k tomuto “Oznámeniu o ochrane osobných údajov” alebo požadujete si uplatňovať svoje individuálne práva, môžete nás kontaktovať písomne buď na adrese sídla spoločnosti ManpowerGroup Slovensko s.r.o., Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, alebo prostredníctvom online formuláru “Podanie žiadosti subjektu údajov”, ktorý nájdete tu.