Pracovná ponuka - ManpowerGroup Slovensko │ personálna agentúra s centrálou v Bratislave
Úvodná stránka / Hľadám si prácu / Obsluha CNC strojov /práca do kmeňa firmy
Publikované: 6 Sep 2022

Obsluha CNC strojov /práca do kmeňa firmy

Dolný Kubín
CNC programátor Frézar Nastavovač CNC strojov Sústružník
plný úväzok
1200 eur / mesiac
výsledná nástupná mzda záleží od skúsenosti a praxe kandidáta

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceš, aby ti práca dávala zmysel? Staň sa významnou spojkou v nadnárodnej spoločnosti a vyrábaj komponenty pre rôzne priemyselné odvetvia. Či už sú tvoje skúsenosti bohaté, alebo chceš kariéru strojníka iba rozbehnúť tak máme pre teba miesto. Tvoja mzda môže rásť spolu s tebou, ak nám ukážeš, že si šikovný. Tým to však nekončí, pretože dostaneš veľký priestor na sebarealizáciu, vďaka čomu môžeš kariérne, aj osobne rásť. Hlavnou náplňou práce bude obsluha strojov, ktorú ťa od začiatku naučíme. Na výsledku práce záleží, preto medzi činnosti bude patriť aj kontrola vyrobených dielov, značenie komponentov a podobne. Ak si pripravený pomôcť vo výrobe, tak sa veľmi tešíme na tvoj životopis. Okrem platu sme si na teba pripravili ešte množstvo finančných, aj nefinančných benefitov, aby ti vo firme bolo dobre.

Zamestnanecké výhody a benefity

- práca v modernom prostredí a s modernými technológiami - možnosť vzdelávania a odborného rastu - motivujúci sociálny program a benefity pre zamestnancov - príspevok pri pracovnom a životnom jubileu - pravidelné navyšovanie platov - práca pod kmeňom firmy

Požiadavky na zamestnanca

Úroveň vzdelania

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Prax na pozícii/v oblasti

CNC

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Osobnostné predpoklady a zručnosti

- vzdelanie technického smeru - samostatnosť pri výrobe nástrojov - skúsenosti v strojárskej spoločnosti sú vítané - skúsenosti s prácou na CNC strojoch a zariadeniach sú vítané - ovládanie technologických postupov strojného obrábania - znalosť čítania technických výkresov - ochota učiť sa a rozvíjať technické zručnosti

Informácie o výberovom konaní

Počet voľných pracovných miest

1

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

2022-12-12

Informácie pre uchádzača

Výberové konanie sa koná priebežne podľa počtu zaslaných CV vhodnými kandidátmi.

Stručná charakteristika klienta

Náš klient je významným zamestnávateľom regiónu Oravy so sídlom v Dolnom Kubíne, zameriava sa na výrobu spekaných súčiastok do osobných automobilov.

Hlavná oblasť pôsobenia klienta

Ostatná priemyselná výroba

Kontaktná osoba: Veronika Rolková
Email: [email protected]

Reagovať na ponuku

Vyplnením formuláru nižšie zareagujete na túto pracovnú pozíciu.

Nahrajte nám svoj životopis

Ak budete životopis zasielať emailom, k životopisu, prosím, pripojte aj nasledujúci text, bez ktorého nebude možné vašu žiadosť ďalej spracúvať:
Svojou reakciou na pracovnú ponuku, v súlade so všeobecným nariadením o ochrane údajov 2016/679 (ďalej len „GDPR“) vyhlasujem, že som si prečítal(a) a porozumel(a) obsah dokumentu “Oznámenie o ochrane osobných údajov”, ktorý je k dispozícii na https://www.manpower.sk/ochrana-osobnych-udajov/, a týmto beriem na vedomie, že:

i) moje osobné údaje budú spracúvané spoločnosťou ManpowerGroup Slovensko s.r.o., so sídlom Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, IČO: 35958898, zapísaná v OR OS Bratislava I, oddiel: Sro, vložka číslo: 37879/B (ďalej len „Prevádzkovateľ“), v plnom súlade s nariadením GDPR a ostatnými platnými právnymi predpismi, a to spôsobom a v rozsahu uvedenom v dokumente “Oznámenie o ochrane osobných údajov”;
ii) ak si ako vlastník údajov budem žiadať získať viac informácií o spracovaní svojich osobných údajov alebo budem si chcieť uplatniť svoje individuálne práva, môžem kontaktovať Prevádzkovateľa buď prostredníctvom kontaktných údajov uvedených v “Oznámení o ochrane osobných údajov”, alebo cez online formulár “Podanie žiadosti subjektu údajov” na https://www.manpower.sk.

Ako nás kontaktovať
Ak máte akékoľvek otázky či pripomienky k tomuto “Oznámeniu o ochrane osobných údajov” alebo požadujete si uplatňovať svoje individuálne práva, môžete nás kontaktovať písomne buď na adrese sídla spoločnosti ManpowerGroup Slovensko s.r.o., Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, alebo prostredníctvom online formuláru “Podanie žiadosti subjektu údajov”, ktorý nájdete tu.