Pracovná ponuka - ManpowerGroup Slovensko │ personálna agentúra s centrálou v Bratislave
Úvodná stránka / Hľadám si prácu / Senior PLC technik
Publikované: 6 Sep 2022

Senior PLC technik

okres Hlohovec
Hlohovec, Slovensko
Technik (Strojárstvo)
plný úväzok
1450 - 1750 eur / mesiac
Základný plat od 1 450 - 1 750 EUR brutto a viac, v závislosti od seniority kandidáta. Variabilná zložka (štandard 15% zo základnej mzdy). Priemerný mesačný plat od 1667 EUR - 2012 EUR. Nástupný bonus 1000 EUR (jednorazový) + ďalšie bonusy a benefity.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Budete zodpovedný za testovanie strojov a zariadení - Vašou úlohou bude uvádzanie do prevádzky a oživovanie častí strojov a liniek v prevádzke - Budete navrhovať zlepšenia vedúcich k efektívnejšej výrobe - Budete zodpovedný za tvorbu programových úprav a výkresovej dokumentácie - Budete aktívne komunikovať s internými zákazníkom

Zamestnanecké výhody a benefity

• 13. a 14. plat (jeden plat navyše v priebehu aktuálneho roka) • výkonová prémia • príspevok do III. dôchodkového piliera • pravidelný mesačný príspevok na hypotéku alebo kúpu automobilu • poukážky na regeneráciu pracovnej sily v hodnote 120 EUR ročne • odmena za odporučenie kandidáta úspešného vo výberovom procese v celkovej hodnote 1000 EUR • príspevok na svadbu vo výške 250 EUR • príspevok pri narodení dieťaťa vo výške 250 EUR • príspevok na letný tábor pre deti zamestnancov vo výške 70 EUR na dieťa • finančná odmena za odpracované roky od 40 do 500 EUR • životné poistenie (24 hodinové poistné krytie) • každoročné mzdové prehodnotenie • možnosť odborného, kariérneho rastu a zabezpečenie tréningových a rozvojových aktivít • organizácia rôznych športovo-zábavných podujatí pre zamestnancov a ich rodiny na podporu tímového ducha • zázemie stabilnej zahraničnej spoločnosti • práca priamo v internom stave spoločnosti

Požiadavky na zamestnanca

Úroveň vzdelania

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnické

Počet rokov praxe

4

Osobnostné predpoklady a zručnosti

- Máte SŠ/VŠ vzdelanie elektrotechnického smeru - Ste držiteľom platnej vyhlášky č. 508/2009, §22 - Vaša znalosť elektrických pohonov, frekvenčných meničov, riadenia a regulácie, PLC (Allen-Bradley, Siemens) je výhodou - Vaša znalosť čítania elektrických a pneumatických výkresov je podmienkou - Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Informácie o výberovom konaní

Počet voľných pracovných miest

1

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

2022-09-30

Informácie pre uchádzača

Neposkytujeme dopravu ani ubytovanie. Pracovisko sa nachádza v Hlohovci. Pracovnú pozíciu obsadzujem priamo do interného stavu spoločnosti. Na uvedenú pracovnú pozíciu reagujte zaslaním svojho aktuálneho životopisu na: [email protected] alebo ma môžete kontaktovať telefonicky: +421 915 838 352

Stručná charakteristika klienta

Náš klient je najväčší nezávislý producent a dodávateľ drôtu a kordu na svete.

Hlavná oblasť pôsobenia klienta

Strojársky priemysel

Kontaktná osoba: Agáta Siebertová
Email: [email protected]

Reagovať na ponuku

Vyplnením formuláru nižšie zareagujete na túto pracovnú pozíciu.

Nahrajte nám svoj životopis

Ak budete životopis zasielať emailom, k životopisu, prosím, pripojte aj nasledujúci text, bez ktorého nebude možné vašu žiadosť ďalej spracúvať:
Svojou reakciou na pracovnú ponuku, v súlade so všeobecným nariadením o ochrane údajov 2016/679 (ďalej len „GDPR“) vyhlasujem, že som si prečítal(a) a porozumel(a) obsah dokumentu “Oznámenie o ochrane osobných údajov”, ktorý je k dispozícii na https://www.manpower.sk/ochrana-osobnych-udajov/, a týmto beriem na vedomie, že:

i) moje osobné údaje budú spracúvané spoločnosťou ManpowerGroup Slovensko s.r.o., so sídlom Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, IČO: 35958898, zapísaná v OR OS Bratislava I, oddiel: Sro, vložka číslo: 37879/B (ďalej len „Prevádzkovateľ“), v plnom súlade s nariadením GDPR a ostatnými platnými právnymi predpismi, a to spôsobom a v rozsahu uvedenom v dokumente “Oznámenie o ochrane osobných údajov”;
ii) ak si ako vlastník údajov budem žiadať získať viac informácií o spracovaní svojich osobných údajov alebo budem si chcieť uplatniť svoje individuálne práva, môžem kontaktovať Prevádzkovateľa buď prostredníctvom kontaktných údajov uvedených v “Oznámení o ochrane osobných údajov”, alebo cez online formulár “Podanie žiadosti subjektu údajov” na https://www.manpower.sk.

Ako nás kontaktovať
Ak máte akékoľvek otázky či pripomienky k tomuto “Oznámeniu o ochrane osobných údajov” alebo požadujete si uplatňovať svoje individuálne práva, môžete nás kontaktovať písomne buď na adrese sídla spoločnosti ManpowerGroup Slovensko s.r.o., Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, alebo prostredníctvom online formuláru “Podanie žiadosti subjektu údajov”, ktorý nájdete tu.