Pracovná ponuka - ManpowerGroup Slovensko │ personálna agentúra s centrálou v Bratislave
Úvodná stránka / Hľadám si prácu / Údržbár (technik)
Publikované: 13 Sep 2022

Údržbár (technik)

Bratislava I
Staré Mesto, Slovensko
Údržbár
plný úväzok
živnosť
1100 eur / mesiac
Uvedená mzda je základná mzda, môže byť aj vyššia a závisí od skúseností a seniority kandidáta (plus koncoročné odmeny).

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadám šikovného údržbára z okolia BA na správu budov v rámci Bratislavy. Náplň práce: -bežné údržbárske práce, opravy, podľa rozpisu a riešenie havarijných stavov -údržbárske, základné elektroinštalačné, vodárenské práce, oprava a výmena poškodených častí našich priestorov, drobné elektrotechnické zásahy a montáže (nábytok, sanita, kľučky, zámky, batérie, zásuvky, vypínače, žiarovky žiarivky, poistky, rozvádzače atď.) Základné maliarske práce, oprava rohov stien, sadrovanie poškodených stien, práca so silikónom. - Výhoda, ale nie podmienka, je prax v elektro, voda, kanalizácia - zabezpečenie preventívnych kontrol budov a odstránenie zistených závad, čistenie, upratanie potrebných priestorov

Zamestnanecké výhody a benefity

- práca v stabilnej spoločnosti - práca na jednu zmenu - sick day - príjemné pracovné prostredie - práca priamo v internom stave spoločnosti - práca možná aj na hlavný pracovný pomer, aj na živnostenský list (odmena pri živnosti bude upresnená na pohovore po predchádzajúcom návrhu kandidáta)

Požiadavky na zamestnanca

Úroveň vzdelania

stredoškolské s maturitou

Počet rokov praxe

2

Vodičský preukaz

B

Osobnostné predpoklady a zručnosti

- Vodičský preukaz sk. B - Požadujeme 2 roky prax - Príjemné vystupovanie, dostatočná prax, zodpovednosť, spoľahlivosť, lojálnosť, pracovitosť, manuálna zručnosť, samostatnosť - Výhodou je oprávnenie na prácu elektrotechnika podľa Vyhl. MPSVaR 508/2009 Z.z. minimálne §21 (nie podmienka)

Informácie o výberovom konaní

Počet voľných pracovných miest

2

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

2022-09-30

Informácie pre uchádzača

Neposkytujeme dopravu ani ubytovanie. Pracovisko/firma sa nachádza v Bratislave - časť Staré mesto. Pracovnú pozíciu obsadzujem priamo do interného stavu spoločnosti. Práca je možná buď na hlavný pracovný pomer alebo na živnostenský list (základná mzda je uvedená na prácu na HPP). Na uvedenú pracovnú pozíciu reagujte zaslaním svojho aktuálneho životopisu na: [email protected] alebo ma môžete kontaktovať telefonicky: +421 915 838 352

Stručná charakteristika klienta

Náplňou spoločnosti - nášho klienta je od roku 1993 poskytovanie poradenstva, sprostredkovanie a zastupovanie v oblasti nákupov, predaja a prenájmu komerčných nehnuteľností a areálov. Špecializácia spoločnosti je rozpredaj komerčných nehnuteľností po jednotkách pre menšie spoločnosti a investorov.

Hlavná oblasť pôsobenia klienta

Kúpa, predaj, prenájom a správa nehnuteľnosti

Kontaktná osoba: Agáta Siebertová
Email: [email protected]

Reagovať na ponuku

Vyplnením formuláru nižšie zareagujete na túto pracovnú pozíciu.

Nahrajte nám svoj životopis

Ak budete životopis zasielať emailom, k životopisu, prosím, pripojte aj nasledujúci text, bez ktorého nebude možné vašu žiadosť ďalej spracúvať:
Svojou reakciou na pracovnú ponuku, v súlade so všeobecným nariadením o ochrane údajov 2016/679 (ďalej len „GDPR“) vyhlasujem, že som si prečítal(a) a porozumel(a) obsah dokumentu “Oznámenie o ochrane osobných údajov”, ktorý je k dispozícii na https://www.manpower.sk/ochrana-osobnych-udajov/, a týmto beriem na vedomie, že:

i) moje osobné údaje budú spracúvané spoločnosťou ManpowerGroup Slovensko s.r.o., so sídlom Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, IČO: 35958898, zapísaná v OR OS Bratislava I, oddiel: Sro, vložka číslo: 37879/B (ďalej len „Prevádzkovateľ“), v plnom súlade s nariadením GDPR a ostatnými platnými právnymi predpismi, a to spôsobom a v rozsahu uvedenom v dokumente “Oznámenie o ochrane osobných údajov”;
ii) ak si ako vlastník údajov budem žiadať získať viac informácií o spracovaní svojich osobných údajov alebo budem si chcieť uplatniť svoje individuálne práva, môžem kontaktovať Prevádzkovateľa buď prostredníctvom kontaktných údajov uvedených v “Oznámení o ochrane osobných údajov”, alebo cez online formulár “Podanie žiadosti subjektu údajov” na https://www.manpower.sk.

Ako nás kontaktovať
Ak máte akékoľvek otázky či pripomienky k tomuto “Oznámeniu o ochrane osobných údajov” alebo požadujete si uplatňovať svoje individuálne práva, môžete nás kontaktovať písomne buď na adrese sídla spoločnosti ManpowerGroup Slovensko s.r.o., Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, alebo prostredníctvom online formuláru “Podanie žiadosti subjektu údajov”, ktorý nájdete tu.