Pracovná ponuka - ManpowerGroup Slovensko │ personálna agentúra s centrálou v Bratislave
Úvodná stránka / Hľadám si prácu / Junior Business Controller (m/f) - vhodné aj pre absolventov/ky
Publikované: 13 Sep 2022

Junior Business Controller (m/f) - vhodné aj pre absolventov/ky

Bratislava
Controller Finančný analytik (Ekonomika, financie, účtovníctvo) Databázový analytik Obchodný analytik
plný úväzok
1350 eur / mesiac
Finálna výška mzdy závisí od skúseností kandidáta/ky.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zaujíma ťa práca s dátami, analýzy a controlling? Ovládaš MS Excel na úrovni pokročilý (pivotky a vlookupy zvládneš ˝ľavou zadnou˝)? Hovoríš plynule po anglicky (min. B2)? 3x /áno˝ znamená jediné - poď pracovať pre nášho klienta do tímu Business Controllerov! Čo ťa bude čakať? * spolupráca s Account Managerom, Sales a Controllingom, * príprava rôznych reportov pre klientov a ich úprava pre potreby prezentácie (aby im porozumel aj človek, ktorý tomu nerozumie), * podieľanie sa na vyvíjanie nového reportingového systému a zlepšovanie manažmentu KPI interných zákazníkov, * zodpovednosť za prípravu dodávateľských a prevádzkových dashboardov a analýz a ich konzultácia s vedúcim prevádzky a obstarávania, * podpora finančného controllingu – príprava mesačných ukazovateľov aktivít.

Zamestnanecké výhody a benefity

* zmluva na dobu neurčitú * Callio Card - 6€ / pracovný deň na pokrytie výdavkov na stravu * ročná odmena do výšky mesačného platu (v závislosti od osobných a tímových výsledkov - nenárokovateľná) * benefitycafeteria.sk s každoročným finančným príspevkom * bezplatné psychologické / právne / finančné poradenstvo * operatívny lízing na pracovný notebook (plne dotovaný zamestnávateľom) * MultiSport karta * 2x sickday / rok * kompenzácia náhrady príjmu počas PN do 30 dňa vo výške 80% mzdy * firemné akcie: teambuldings, deň detí, Mikuláš, Vianočná párty, deň zdravia + ďalšie podujatia * home-office 2x / týždeň * Fruit days - čerstvé ovocie každý deň * Pitný režim - káva, čaj, nealkoholické nápoje * možnosť odkúpenia ojazdených vozidiel pre zamestnancov/kyne * referral bonus * možnosť kariérneho postupu a spolupráca na kariérnom rozvoji (aj v rámci dcérskych spoločností - celosvetovo) Náš klient aktualizuje benefity každý rok podľa spätnej väzby zamestnancov/kýň.

Požiadavky na zamestnanca

Úroveň vzdelania

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonómia, štatistika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý

Počet rokov praxe

1

Prax na pozícii/v oblasti

reporting, dátové analýzy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Hľadáme kandidáta/ku, ktorý/á: * má min. popri štúdiu skúsenosť na obdobnej pozícii * ovláda anglický jazyk min. na úrovni B2 (písomne aj ústne) * dokáže myslieť logicky a analyticky * má dobré komunikačné zručnosti * má zodpovedný a detailný prístup k práci

Informácie o výberovom konaní

Stručná charakteristika klienta

Pracovnú pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta, ktorý sa zaoberá poskytovaním prenájmu automobilov.

Hlavná oblasť pôsobenia klienta

Iné neuvedené oblasti

Kontaktná osoba: Lucia Petríková
Email: [email protected]

Reagovať na ponuku

Vyplnením formuláru nižšie zareagujete na túto pracovnú pozíciu.

Nahrajte nám svoj životopis

Ak budete životopis zasielať emailom, k životopisu, prosím, pripojte aj nasledujúci text, bez ktorého nebude možné vašu žiadosť ďalej spracúvať:
Svojou reakciou na pracovnú ponuku, v súlade so všeobecným nariadením o ochrane údajov 2016/679 (ďalej len „GDPR“) vyhlasujem, že som si prečítal(a) a porozumel(a) obsah dokumentu “Oznámenie o ochrane osobných údajov”, ktorý je k dispozícii na https://www.manpower.sk/ochrana-osobnych-udajov/, a týmto beriem na vedomie, že:

i) moje osobné údaje budú spracúvané spoločnosťou ManpowerGroup Slovensko s.r.o., so sídlom Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, IČO: 35958898, zapísaná v OR OS Bratislava I, oddiel: Sro, vložka číslo: 37879/B (ďalej len „Prevádzkovateľ“), v plnom súlade s nariadením GDPR a ostatnými platnými právnymi predpismi, a to spôsobom a v rozsahu uvedenom v dokumente “Oznámenie o ochrane osobných údajov”;
ii) ak si ako vlastník údajov budem žiadať získať viac informácií o spracovaní svojich osobných údajov alebo budem si chcieť uplatniť svoje individuálne práva, môžem kontaktovať Prevádzkovateľa buď prostredníctvom kontaktných údajov uvedených v “Oznámení o ochrane osobných údajov”, alebo cez online formulár “Podanie žiadosti subjektu údajov” na https://www.manpower.sk.

Ako nás kontaktovať
Ak máte akékoľvek otázky či pripomienky k tomuto “Oznámeniu o ochrane osobných údajov” alebo požadujete si uplatňovať svoje individuálne práva, môžete nás kontaktovať písomne buď na adrese sídla spoločnosti ManpowerGroup Slovensko s.r.o., Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, alebo prostredníctvom online formuláru “Podanie žiadosti subjektu údajov”, ktorý nájdete tu.