Úvodná stránka / Hľadám si prácu / Stavebný inžinier
Publikované: 14 Sep 2022

Stavebný inžinier

Bratislava
Staré Mesto, Slovensko
plný úväzok
živnosť
1700 eur / mesiac
Uvedená mzda je základná mzda, môže byť aj vyššia a závisí od skúseností a seniority kandidáta.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- pravidelná kontrola budov, aktívna komunikácia s nájomcami - zodpovednosť za zverené projekty ich riadenie, komunikácia s dodávateľmi - zabezpečovať opravy a údržby priestorov, v prípade rekonštrukcie a stavebných úprav aktívne riadi, kontroluje a hodnotí výkon prác, podklady pre vyúčtovanie nájomcov - kontrola vykonávania revízií podľa zákona, archivácia dokumentov - zmluvné jednania so súčasnými a potenciálnymi dodávateľmi - zodpovednosť za správu budov, prevádzok a technologických zariadení - dohľad a koordinácia rôznych stavebných a rekonštrukčných projektov - korešpondencia s úradmi a subjektami zapojenými do výstavby - administratívna správa objednávok a faktúr k stavebným projektom - účasť na stavebných poradách a stavebných prehliadkach - zodpovednosť za náklady na stavebné práce, vedenie projektov - riadenie projektu a technická komunikácia s interným tým, klientami, inštitúciami, inžinieringom, dodávateľmi a subdodávateľmi - na základe zadania riadi a kontroluje zhotovenie technickej dokumentácie (technickú a výkresovú časť) - realizácia investičných projektov, riadenie procesov evidencie a prevádzky objektov - pasportizácia nehnuteľností, management prevádzky a údržby nehnuteľností

- práca v stabilnej spoločnosti - príjemné pracovné prostredie - možnosť odborného rastu - sickday - práca priamo v internom stave spoločnosti (na jednu zmenu - pracovná doba: 9:00 do 17:00 - práca možná aj na hlavný pracovný pomer, aj na živnostenský list (odmena pri živnosti bude upresnená na pohovore po predchádzajúcom návrhu kandidáta)

Požiadavky na zamestnanca

Úroveň vzdelania

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

3

Prax na pozícii/v oblasti

na podobnej pozícii

Vodičský preukaz

B

- Vzdelanie v odbore stavebníctvo - Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) - Microsoft Word - Pokročilý - Microsoft Excel - Pokročilý - Microsoft Outlook - Pokročilý - Vodičský preukaz sk. B - Skúsenosti na podobnej pozícii - prax 3 roky - Komunikatívnosť, spoľahlivosť, reprezentatívne vystupovanie, lojálnosť, kreatívnosť

Informácie o výberovom konaní

Počet voľných pracovných miest

1

Informácie pre uchádzača

Neposkytujeme dopravu ani ubytovanie. Pracovisko/firma sa nachádza v Bratislave - časť Staré mesto. Pracovnú pozíciu obsadzujem priamo do interného stavu spoločnosti. Práca je možná buď na hlavný pracovný pomer alebo na živnostenský list (základná mzda je uvedená na prácu na HPP). Na uvedenú pracovnú pozíciu reagujte zaslaním svojho aktuálneho životopisu na: [email protected] alebo ma môžete kontaktovať telefonicky: +421 915 838 352

Náplňou spoločnosti - nášho klienta je od roku 1993 poskytovanie poradenstva, sprostredkovanie a zastupovanie v oblasti nákupov, predaja a prenájmu komerčných nehnuteľností a areálov. Špecializácia spoločnosti je rozpredaj komerčných nehnuteľností po jednotkách pre menšie spoločnosti a investorov.

Kúpa, predaj, prenájom a správa nehnuteľnosti

Kontaktná osoba: Agáta Siebertová