Pracovná ponuka - ManpowerGroup Slovensko │ personálna agentúra s centrálou v Bratislave
Úvodná stránka / Hľadám si prácu / Analytik/čka dodávateľského reťazca
Publikované: 19 Sep 2022

Analytik/čka dodávateľského reťazca

Bratislava
Obchodný analytik
plný úväzok
1750 eur / mesiac

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš skúsenosti z oblasti supply chain alebo logistiky, ideálne v oblasti maloobchodu? Rád/a komunikuješ a zároveň Ti nie je cudzia ani analytická práca? Dohovoríš sa po nemecky? Bolo Tvojou odpoveďou 3x ˝áno˝? Máme pre Teba skvelú pracovnú ponuku - náš klient, ktorý pôsobí v odvetví maloobchodu, hľadá Analytika/čku dodávateľského reťazca. Čo bude Tvojou náplňou práce? * véééľa komunikovať (najmä telefonicky) s dodávateľmi, skladmi a odbornými oddeleniami (SK / zahraničie) - ohľadom dispozície tovaru, * najviac času budeš tráviť prípravou, realizáciou a vyhodnocovaním projektov v oblasti dispozície, * rovnako budeš analyzovať dôležité číselné ukazovatele v programe MS Excel a zodpovedať za ich optimalizáciu.

Zamestnanecké výhody a benefity

* stabilná práca a pracovný pomer na dobu neurčitú, * rovnaké platové ohodnotenie pre mužov a ženy, * kvalitný onboarding a ďalšie vzdelávanie, * flexibilný pracovný čas a možnosť pracovať HO, * bezplatné jazykové vzdelávanie v nemeckom alebo v anglickom jazyku, * benefitný portál v celkovej hodnote do 250€ ročne v kategóriách zdravie / rodina / kultúra / výhodný nákup * penzijné pripoistenie po 1 odpracovanom roku vo výške 200€/rok, * bezplatný asistenčný portál ak potrebuješ psychologickú, právnu či finančnú pomoc, * firemné akcie, občerstvenie a pitný režim na pracovisku, * darčeky a finančné odmeny pri pracovných / životných výročiach aj pri odporučení nového človeka do tímu.

Požiadavky na zamestnanca

Úroveň vzdelania

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý

Počet rokov praxe

2

Prax na pozícii/v oblasti

administratíva predaja / logistika / supply chain

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Hľadáme človeka, ktorý: * má skúsenosť v oblasti administratívy predaja / supply chain / logistiky - cca 2 roky * ovláda MS Excel na pokročilej úrovni * má dobé komunikačné zručnosti * dohovorí sa po nemecky (ústne aj písomne)

Informácie o výberovom konaní

Stručná charakteristika klienta

Náš klient je známou značkou v oblasti maloobchodu.

Hlavná oblasť pôsobenia klienta

Maloobchod

Kontaktná osoba: Lucia Petríková
Email: [email protected]

Reagovať na ponuku

Vyplnením formuláru nižšie zareagujete na túto pracovnú pozíciu.

Nahrajte nám svoj životopis

Ak budete životopis zasielať emailom, k životopisu, prosím, pripojte aj nasledujúci text, bez ktorého nebude možné vašu žiadosť ďalej spracúvať:
Svojou reakciou na pracovnú ponuku, v súlade so všeobecným nariadením o ochrane údajov 2016/679 (ďalej len „GDPR“) vyhlasujem, že som si prečítal(a) a porozumel(a) obsah dokumentu “Oznámenie o ochrane osobných údajov”, ktorý je k dispozícii na https://www.manpower.sk/ochrana-osobnych-udajov/, a týmto beriem na vedomie, že:

i) moje osobné údaje budú spracúvané spoločnosťou ManpowerGroup Slovensko s.r.o., so sídlom Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, IČO: 35958898, zapísaná v OR OS Bratislava I, oddiel: Sro, vložka číslo: 37879/B (ďalej len „Prevádzkovateľ“), v plnom súlade s nariadením GDPR a ostatnými platnými právnymi predpismi, a to spôsobom a v rozsahu uvedenom v dokumente “Oznámenie o ochrane osobných údajov”;
ii) ak si ako vlastník údajov budem žiadať získať viac informácií o spracovaní svojich osobných údajov alebo budem si chcieť uplatniť svoje individuálne práva, môžem kontaktovať Prevádzkovateľa buď prostredníctvom kontaktných údajov uvedených v “Oznámení o ochrane osobných údajov”, alebo cez online formulár “Podanie žiadosti subjektu údajov” na https://www.manpower.sk.

Ako nás kontaktovať
Ak máte akékoľvek otázky či pripomienky k tomuto “Oznámeniu o ochrane osobných údajov” alebo požadujete si uplatňovať svoje individuálne práva, môžete nás kontaktovať písomne buď na adrese sídla spoločnosti ManpowerGroup Slovensko s.r.o., Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, alebo prostredníctvom online formuláru “Podanie žiadosti subjektu údajov”, ktorý nájdete tu.