Pracovná ponuka - ManpowerGroup Slovensko │ personálna agentúra s centrálou v Bratislave
Úvodná stránka / Hľadám si prácu / Servisný/Servisná technik/technička
Publikované: 7 Sep 2022

Servisný/Servisná technik/technička

Bratislavský kraj , Košický kraj , Slovensko
(Práca vyžaduje cestovanie)
Servisný inžinier (Elektrotechnika a energetika) Servisný technik (Elektrotechnika a energetika)
plný úväzok
1500 eur / mesiac
Minimálna výška platového ohodnotenia začína na úrovni 1500 brutto a podrobnosti ohľadom výšky platu budú upresnené na pohovore.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáte si prácu v stabilnej spoločnosti, kde získate všetko potrebné vzdelanie a zároveň flexibilitu v cestovaní za prácou? Máte nadšenie pre elektrotechnický servis/servis vzduchových zariadení, alebo by ste chceli nadobudnúť zručnosti v oblasti servisu vzduchotechniky? Ak áno tak ste vhodným kandidátom na pracovnú pozíciu servisný technik ktorú obsadzujeme pre nášho klienta. Vašou hlavnou pracovnou náplňou bude: - Zodpovednosť za servis výrobkov a zariadení v rámci pridelených projektov a za zabezpečenie spokojnosti zákazníkov. - Identifikácia, analýza, diagnostika, oprava systémov a výrobkov u zákazníka. - Vykonávanie preventívnej údržby, podľa potreby alebo požiadaviek zákazníkov. - Technické poradenstvo a poskytovanie usmernení zákazníkom.

Zamestnanecké výhody a benefity

- Stabilná pracovná spoločnosť - Kvartálne odmeny až do výšky 10% hrubej mesačnej mzdy - Provízie za odporučenie servisných postupov vo vzťahu ku klientovi - 5 dní dovolenky navyše - Kratší pracovný čas v závislosti od aktuálnej vyťaženosti - Finančný príspevok (Diéty) a preplácanie nákladov na ubytovanie pri výkone pracovnej činnosti - Podpora vo vzdelávaní zamestnancov prostredníctvom preplácania kvalifikačných školení v oblasti servisnej techniky - Podpora v jazykovom vzdelávaní - Pravidelné teambuildingy - Služobné vozidlo (aj na súkromné účely), mobilný telefón a počítač

Požiadavky na zamestnanca

Úroveň vzdelania

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické/strojárske

Ostatné znalosti

Microsoft Office - pokročilý

Počet rokov praxe

1

Prax na pozícii/v oblasti

servisný technik

Vodičský preukaz

B

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Ideálny kandidát by mal spĺňať tieto požiadavky: - Technické vzdelanie v oblasti elektrotechnickej sféry so zameraním na vzduchotechniku (výhodou) - Komunikačné schopnosti a orientácia na zákazníka. - Schopnosť riešenia vzniknutých situácií alebo záležitostí. - Ochota vzdelávania sa a osobnostného rozvoja - Elektrotechnický preukaz - vyhláška §22 - Certifikát F-plyn - chladiarenský certifikát prvého stupňa alebo druhého stupňa podmienkou - Zváračský preukaz

Informácie o výberovom konaní

Stručná charakteristika klienta

Náš klient je popredný líder v oblasti výroby a servisu systémov HVAC-R (vykurovanie, vetranie, klimatizácia a chladenie) a systémov riadenia budov na vytvorenie a udržanie bezpečného a pohodlného pracovného prostredia alebo výrobných procesov.

Hlavná oblasť pôsobenia klienta

Dodávka elektriny, plynu, pary a studeného vzduchu

Kontaktná osoba: Lukáš Ďuriš
Email: [email protected]

Reagovať na ponuku

Vyplnením formuláru nižšie zareagujete na túto pracovnú pozíciu.

Nahrajte nám svoj životopis

Ak budete životopis zasielať emailom, k životopisu, prosím, pripojte aj nasledujúci text, bez ktorého nebude možné vašu žiadosť ďalej spracúvať:
Svojou reakciou na pracovnú ponuku, v súlade so všeobecným nariadením o ochrane údajov 2016/679 (ďalej len „GDPR“) vyhlasujem, že som si prečítal(a) a porozumel(a) obsah dokumentu “Oznámenie o ochrane osobných údajov”, ktorý je k dispozícii na https://www.manpower.sk/ochrana-osobnych-udajov/, a týmto beriem na vedomie, že:

i) moje osobné údaje budú spracúvané spoločnosťou ManpowerGroup Slovensko s.r.o., so sídlom Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, IČO: 35958898, zapísaná v OR OS Bratislava I, oddiel: Sro, vložka číslo: 37879/B (ďalej len „Prevádzkovateľ“), v plnom súlade s nariadením GDPR a ostatnými platnými právnymi predpismi, a to spôsobom a v rozsahu uvedenom v dokumente “Oznámenie o ochrane osobných údajov”;
ii) ak si ako vlastník údajov budem žiadať získať viac informácií o spracovaní svojich osobných údajov alebo budem si chcieť uplatniť svoje individuálne práva, môžem kontaktovať Prevádzkovateľa buď prostredníctvom kontaktných údajov uvedených v “Oznámení o ochrane osobných údajov”, alebo cez online formulár “Podanie žiadosti subjektu údajov” na https://www.manpower.sk.

Ako nás kontaktovať
Ak máte akékoľvek otázky či pripomienky k tomuto “Oznámeniu o ochrane osobných údajov” alebo požadujete si uplatňovať svoje individuálne práva, môžete nás kontaktovať písomne buď na adrese sídla spoločnosti ManpowerGroup Slovensko s.r.o., Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, alebo prostredníctvom online formuláru “Podanie žiadosti subjektu údajov”, ktorý nájdete tu.