Pracovná ponuka - ManpowerGroup Slovensko │ personálna agentúra s centrálou v Bratislave
Úvodná stránka / Hľadám si prácu / Nutričný špecialista
Publikované: 27 Sep 2022

Nutričný špecialista

Slovensko , Česko , Maďarsko
(Práca vyžaduje cestovanie)
Chovateľ, ošetrovateľ zvierat Asistent výživy
plný úväzok
3000 / mesiac
Základná mzda od 3 000€ brutto/mesačne - závisí od skúseností kandidáta. Mzda môže byť zvýšená po pravidelnom ročnom hodnotiaceho rozhovoru. Garantovaný 13. plat vyplácaný ešte pred Vianočnými sviatkami.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Odpovedať na otázky týkajúce sa hodnôt výživy a krmív od dodávateľov, zákazníkov a oddelenia predaja a obstarávania. • Vytvoriť know-how a databázu kŕmenia s cieľom podporiť kolegov. • Vedomosti o zložkách krmiva, zmesiach krmiva a výpočte a úprave prídavku krmiva s prihliadnutím na požiadavky na živiny, v závislosti od zmeny cien a meniacich sa hodnôt obsahu zložiek krmiva. • Rozvoj a zavedenie nových koncepcií pre dobytok a kŕmenie ošípaných. • Sledovať parametre kvality krmiva. Poskytovať (potenciálnym) zákazníkom, dodávateľom a kolegom autentické informácie. • Optimalizovať, prispôsobiť, uplatňovať a monitorovať výrobné procesy a usmernenia pre výživové hodnoty. Dohliadať na používanie krmív a určovanie krmív s prihliadnutím na miestne zákony a iné právne predpisy. • Poradenstvo a osobná aktívna pomoc súvisiaca so skladovaním a uchovávaním výrobkov. • Návšteva chovných fariem našich partnerov. • Pozitívny kontakt s potravinovými poradcami z iných spoločností. • Aktívna účasť na výstavách, konferenciách a odborných seminároch. • Výpočet a optimalizácia kŕmnych dávok.

Zamestnanecké výhody a benefity

• služobný mobilný telefón • služobné automobilové vozidlo - aj na súkromné účely • laptop • KPI 10% ročne • služobné cesty - Česko, Maďarsko, Holandsko

Požiadavky na zamestnanca

Úroveň vzdelania

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Ovládanie všetkých vybraných jazykov

Český jazyk - Stredne pokročilý (B2)
Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)
Maďarský jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Počet rokov praxe

3

Prax na pozícii/v oblasti

3

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Prax minimálne 3 roky Znalosť jazykov : anglický - aktívne český - aktívne maďarský - veľkou výhodou

Informácie o výberovom konaní

Počet voľných pracovných miest

1

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

2022-12-11

Stručná charakteristika klienta

Spoločnosť, pre ktorú pozíciu obsadzujeme je medzinárodná krmivárska spoločnosť so spoločnosťami v Holandsku, Spojenom kráľovstve, Írsku, Francúzsku, Belgicku, Nemecku, Poľsku, Taliansku, Českej republike, Maďarsku a na Slovensku. Spoločnosť pracuje s potravinárskym, nápojovým a biopalivovým priemyslom a špecializuje sa na udržateľné krmivové riešenia. S viac ako 50-ročnými skúsenosťami s predajom vedľajších produktov z uvedených odvetví na trh s krmivami pre zvieratá. Taktiež je zodpovedná za predaj viac ako 5,5 milióna ton najmä vlhkého a tekutého vedľajšieho produktu ročne.

Hlavná oblasť pôsobenia klienta

Poľnohospodárstvo

Kontaktná osoba: Patrícia Sihelská
Email: [email protected]

Reagovať na ponuku

Vyplnením formuláru nižšie zareagujete na túto pracovnú pozíciu.

Nahrajte nám svoj životopis

Ak budete životopis zasielať emailom, k životopisu, prosím, pripojte aj nasledujúci text, bez ktorého nebude možné vašu žiadosť ďalej spracúvať:
Svojou reakciou na pracovnú ponuku, v súlade so všeobecným nariadením o ochrane údajov 2016/679 (ďalej len „GDPR“) vyhlasujem, že som si prečítal(a) a porozumel(a) obsah dokumentu “Oznámenie o ochrane osobných údajov”, ktorý je k dispozícii na https://www.manpower.sk/ochrana-osobnych-udajov/, a týmto beriem na vedomie, že:

i) moje osobné údaje budú spracúvané spoločnosťou ManpowerGroup Slovensko s.r.o., so sídlom Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, IČO: 35958898, zapísaná v OR OS Bratislava I, oddiel: Sro, vložka číslo: 37879/B (ďalej len „Prevádzkovateľ“), v plnom súlade s nariadením GDPR a ostatnými platnými právnymi predpismi, a to spôsobom a v rozsahu uvedenom v dokumente “Oznámenie o ochrane osobných údajov”;
ii) ak si ako vlastník údajov budem žiadať získať viac informácií o spracovaní svojich osobných údajov alebo budem si chcieť uplatniť svoje individuálne práva, môžem kontaktovať Prevádzkovateľa buď prostredníctvom kontaktných údajov uvedených v “Oznámení o ochrane osobných údajov”, alebo cez online formulár “Podanie žiadosti subjektu údajov” na https://www.manpower.sk.

Ako nás kontaktovať
Ak máte akékoľvek otázky či pripomienky k tomuto “Oznámeniu o ochrane osobných údajov” alebo požadujete si uplatňovať svoje individuálne práva, môžete nás kontaktovať písomne buď na adrese sídla spoločnosti ManpowerGroup Slovensko s.r.o., Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, alebo prostredníctvom online formuláru “Podanie žiadosti subjektu údajov”, ktorý nájdete tu.