Pracovná ponuka - ManpowerGroup Slovensko │ personálna agentúra s centrálou v Bratislave
Úvodná stránka / Hľadám si prácu / Fakturant/ka - asistent/ka finančného oddelenia (vhodné pre absolventov/ky)
Publikované: 28 Sep 2022

Fakturant/ka - asistent/ka finančného oddelenia (vhodné pre absolventov/ky)

Bratislava
Fakturant Špecialista fakturácie a platieb Účtovník
plný úväzok
1100 eur / mesiac
+ variabilná zložka v závislosti dosahovania cieľov (vyplácaná 1x ročne vo výške 2 mesačných platov)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceš pracovať pre prestížnu spoločnosť - realitného developera, ktorý ma za sebou mnoho známych a úspešných projektov? Študoval/a si účtovníctvo na SŠ alebo VŠ? MS Excel je pre teba doslova hračka? Áno? - skvelé! Čítaj ďalej a pozri sa, čo všetko môže práve Teba na novej pozícii čakať. Medzi Tvoje zodpovednosti bude patriť: náplň práce má 2 aspkety - zodpovednosti týkajúce sa fakturácie a asistenčné úlohy v rámci finančného oddelenia. * kontrola, overenie a spracovanie faktúr, * komunikácia s dodávateľmi v prípade chýb vo faktúrach, * monitorovanie splatnosti faktúr, urgencia v prípade oneskorenia, * sledovanie krátkodobej likvidity, iniciácia čerpania financií z projektových zdrojov / úverov + príprava podkladov k čerpaniu, * príprava platobných návrhov a vstupov platieb mimo štandardných procesov (napr. dane), * správa centrálnej databázy dodávateľov / odberateľov v ERP systéme, * spolupráci pri implementácii nového informačného systému v oblasti testovania, * ďalšie ad hoc úlohy podľa pokynov nadriadených - pomoc v rámci celého finančného oddelenia, vďaka čomu získaš cenné skúsenosti a prehľad o finančnom fungovaní spoločnosti.

Zamestnanecké výhody a benefity

Náš klient sa rád o Teba postará prostredníctvom rôznych benefitov: * Cafeteria system v hodnote 675€ / rok * Vernostný bonus vo výške 1 mesačného základného platu každých 5 rokov aktívneho zamestnania * Ročný bonus v závislosti od ročného hodnotenia (v hodnote 2 mesačných platov) * Plne hradená Multisport karta * Plne hradený príspevok na športové aktivity (3x / týždeň) * Nadštandardné možnosti v oblasti vzdelávania, odborného a osobnostného rozvoja * Príspevok pri narodení dieťaťa vo výške 500 EUR brutto * Referral bonus pri odporúčaní zamestnanca * Spoločenské firemné akcie (teambuildingy, Vianočný večierok, workshopy a pod.) * Kvalitné a štýlové pracovné priestory s terasou (terasu možno využiť cez víkend aj na súkromné účely) * Príspevok na stravu * 5 dní dovolenky navyše * 2x sick day * čerstvé ovocie každý deň * bohaté firemné raňajky každý týždeň V neposlednom rade je to i pozitívna atmosféra, skvelí ľudia a podpora zo strany spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

Úroveň vzdelania

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchodná akadémia / účtovníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Dynamics NAV - pokročilý
Microsoft Navision - pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Koho hľadáme? * milú, komunikatívnu a pozitívne naladenú osôbku * človeka, ktorý ovláda účtovníctvo aspoň na teoretickej úrovni (SŠ / VŠ) * excelenta/ku v Exceli * dynamického a flexibilného človeka, ktorý je motivovaný získavať nové skúsenosti Ak k tomu všetkému ovládaš alebo sa orientuješ v Microsoft Dynamics 365 Business Central, neváhaj už ani chvíľu a pošli nám svoje CV-čko!

Informácie o výberovom konaní

Stručná charakteristika klienta

Pracovnú pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta pôsobiaceho v oblasti nehnuteľností.

Hlavná oblasť pôsobenia klienta

Architektúra a inžinierske činnosti

Kontaktná osoba: Kristína Kurajdová Trnovcová
Email: [email protected]

Reagovať na ponuku

Vyplnením formuláru nižšie zareagujete na túto pracovnú pozíciu.

Nahrajte nám svoj životopis

Ak budete životopis zasielať emailom, k životopisu, prosím, pripojte aj nasledujúci text, bez ktorého nebude možné vašu žiadosť ďalej spracúvať:
Svojou reakciou na pracovnú ponuku, v súlade so všeobecným nariadením o ochrane údajov 2016/679 (ďalej len „GDPR“) vyhlasujem, že som si prečítal(a) a porozumel(a) obsah dokumentu “Oznámenie o ochrane osobných údajov”, ktorý je k dispozícii na https://www.manpower.sk/ochrana-osobnych-udajov/, a týmto beriem na vedomie, že:

i) moje osobné údaje budú spracúvané spoločnosťou ManpowerGroup Slovensko s.r.o., so sídlom Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, IČO: 35958898, zapísaná v OR OS Bratislava I, oddiel: Sro, vložka číslo: 37879/B (ďalej len „Prevádzkovateľ“), v plnom súlade s nariadením GDPR a ostatnými platnými právnymi predpismi, a to spôsobom a v rozsahu uvedenom v dokumente “Oznámenie o ochrane osobných údajov”;
ii) ak si ako vlastník údajov budem žiadať získať viac informácií o spracovaní svojich osobných údajov alebo budem si chcieť uplatniť svoje individuálne práva, môžem kontaktovať Prevádzkovateľa buď prostredníctvom kontaktných údajov uvedených v “Oznámení o ochrane osobných údajov”, alebo cez online formulár “Podanie žiadosti subjektu údajov” na https://www.manpower.sk.

Ako nás kontaktovať
Ak máte akékoľvek otázky či pripomienky k tomuto “Oznámeniu o ochrane osobných údajov” alebo požadujete si uplatňovať svoje individuálne práva, môžete nás kontaktovať písomne buď na adrese sídla spoločnosti ManpowerGroup Slovensko s.r.o., Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, alebo prostredníctvom online formuláru “Podanie žiadosti subjektu údajov”, ktorý nájdete tu.