Pracovná ponuka - ManpowerGroup Slovensko │ personálna agentúra s centrálou v Bratislave
Úvodná stránka / Hľadám si prácu / Plánovač kvality pre projektový tím
Publikované: 29 Sep 2022

Plánovač kvality pre projektový tím

Michalovce
Manažér kvality Inžinier kvality Kontrolór kvality (Manažment kvality) Plánovač kvality Špecialista ISO
plný úväzok
1000 - 1800 / mesiac
K základnej mzde prináleží aj 20% variabilná zložka (závisí od pracovného výkonu a dochádzky)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak máte skúsenosti z oblasti QM, auditovania firiem či dodávateľov a hovoríte aktívne anglicky alebo nemecky dajte nám o sebe vedieť. Pre nášho klienta hľadáme šikovného plánovača kvality, ktorý dostane príležitosť pracovať na zaujímavých projektoch. Vašou náplňou práce bude: 1. Podpora projektov - plánovanie, realizácia a dokumentovanie aktivít kvality počas projektovej fázy (napr. FMEA, špeciále požiadavky zákazníkov, control plan, APQP, PPAP), - monitorovanie, validácia vývoja projektu z hľadiska interných a zákazníckych požiadaviek, - riadenie rizík projektu, stanovenie priorít a nápravných opatrení (v spolupráci s projektovým tímom), - podpora počas prototypovej, pred-sériovej a sériovej fázy v oblasti zabezpečenia kvality produktu a procesu. 2. Podpora sériovej výroby - tvorba, aktualizácia a zmenová služba pre skúšobné plány, meracie postupy, pomocné predpisy, nastavovacie postupy pre skúšobné stanice a ostatnú riadenú dokumentáciu, - Monitorovanie kľúčových ukazovateľov kvality, ich analýza, návrh nápravných a preventívnych opatrení. 3. Podpora pri zmenovom konaní (dizajnu, nových dodávateľov, nových nástrojov, procesov, strojov, liniek) - účasť na plánovaní a hodnotení rizík, - analýza a interpretácia výsledkov, - presadzovanie a zabezpečenie interných a externých požiadaviek na kvalitu produktu a procesu.

Zamestnanecké výhody a benefity

- stabilné pracovné prostredie v renomovanej spoločnosti so zahraničnou účasťou, - zabezpečený adaptačný proces, - fitness centrum a masáže priamo na pracovisku, - jazykové kurzy a školenia na pracovisku hradené zamestnávateľom, - apartmány v Tatrách určené na rekreáciu zamestnancov - moderné pracovné prostredie a dynamický kolektív

Požiadavky na zamestnanca

Úroveň vzdelania

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické zameranie

Jazykové znalosti

Ovládanie aspoň jedného z vybraných jazykov

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)
Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook Microsoft Word Microsoft Excel

Počet rokov praxe

2

Prax na pozícii/v oblasti

inžinier kvality, manažér kvality, plánovač kvality

Vodičský preukaz

B

Osobnostné predpoklady a zručnosti

- ovládanie angličtiny alebo nemčiny na komunikatívnej úrovni (B2 a vyššie) je podmienkou! - ovládanie nástrojov kvality a skúsenosti s metodikami 8D, FMEA, control plan, MSA - podmienkou - veľkou výhodou sú skúsenosti v oblasti kvality v automotive, - výborné komunikačné schopnosti, analytické myslenie, - skúsenosti s auditovaním dodávateľov (VDA 6.3) - tímový duch, zvládanie stresových situácií

Informácie o výberovom konaní

Počet voľných pracovných miest

1

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

2022-10-30

Stručná charakteristika klienta

Pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta, výrobnú strojársku spoločnosť so sídlom v Michalovciach.

Hlavná oblasť pôsobenia klienta

Ostatná priemyselná výroba

Kontaktná osoba: Bianka Fallová
Email: [email protected]

Reagovať na ponuku

Vyplnením formuláru nižšie zareagujete na túto pracovnú pozíciu.

Nahrajte nám svoj životopis

Ak budete životopis zasielať emailom, k životopisu, prosím, pripojte aj nasledujúci text, bez ktorého nebude možné vašu žiadosť ďalej spracúvať:
Svojou reakciou na pracovnú ponuku, v súlade so všeobecným nariadením o ochrane údajov 2016/679 (ďalej len „GDPR“) vyhlasujem, že som si prečítal(a) a porozumel(a) obsah dokumentu “Oznámenie o ochrane osobných údajov”, ktorý je k dispozícii na https://www.manpower.sk/ochrana-osobnych-udajov/, a týmto beriem na vedomie, že:

i) moje osobné údaje budú spracúvané spoločnosťou ManpowerGroup Slovensko s.r.o., so sídlom Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, IČO: 35958898, zapísaná v OR OS Bratislava I, oddiel: Sro, vložka číslo: 37879/B (ďalej len „Prevádzkovateľ“), v plnom súlade s nariadením GDPR a ostatnými platnými právnymi predpismi, a to spôsobom a v rozsahu uvedenom v dokumente “Oznámenie o ochrane osobných údajov”;
ii) ak si ako vlastník údajov budem žiadať získať viac informácií o spracovaní svojich osobných údajov alebo budem si chcieť uplatniť svoje individuálne práva, môžem kontaktovať Prevádzkovateľa buď prostredníctvom kontaktných údajov uvedených v “Oznámení o ochrane osobných údajov”, alebo cez online formulár “Podanie žiadosti subjektu údajov” na https://www.manpower.sk.

Ako nás kontaktovať
Ak máte akékoľvek otázky či pripomienky k tomuto “Oznámeniu o ochrane osobných údajov” alebo požadujete si uplatňovať svoje individuálne práva, môžete nás kontaktovať písomne buď na adrese sídla spoločnosti ManpowerGroup Slovensko s.r.o., Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, alebo prostredníctvom online formuláru “Podanie žiadosti subjektu údajov”, ktorý nájdete tu.